Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Pammat zdjęcie bombowe 🤪 🤪 🤪

happysad czyli teraz już tylko i wyłącznie na poród czekasz jak czop Ci wypadł 🙂

novaM mi lekarka powiedziała, ze max ciśnienie dla kobiet w ciąży to 140/90. i że jak takie będę miała to mam do niej dzwonić. ale może kąpiel Ci pomoże 🙂 trzymam za to kciuki 😘

a co do puchnięcia to ja zaczynam puchnąć... bo normalnie to obrączkę mogłam sobie zakładać i zdejmować bez problemu, a dzisiaj chciałam się pobawić, a tu nie mogę zdjąć... więc potem siłą zdjęłam i już nie będę zakładać. i jeszcze nogi w kostkach mi popuchły 🤢


ja też zaczęłam puchnąć, tak, że ciężko zamyka mi się dłoń.... Ale wiecie co jest najdziwniejsze, że puchnie mi tylko prawa strona 🤢 Ja to faktycznie jakieś dziwadło jestem 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kąpiel szybka ale udana 🤪
Pachnie mi teraz pod nosem owocami leśnymi 😎

Ciśnienie właśnie zmierzyłam ->134/77 więc gitara 🤪
A co do puchnięcia jeszcze to na co dzień prócz tych dłoni co jakiś czas to zauważyłam,że od paru dni jak wstaję rano to na całym ciele mam poodbijaną pościel i na twarzy odciśnięte ślady poduszki...ale to normalne, że organizm wodę przed porodem kumuluje więc tym się na razie nie przejmuję 🙂

Właśnie sobie drugą kolację przytachałam do wyrka 🙂 Jogurcik i herbatniki maślane 🤪
Więc za jedzenie się zabieram, oblookam co jest w TV i se chyba zasnę 😎
Pełnia się skończyła to może i mały da mi dzisiaj pospać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
... mały dał mi ostro popalić.


Witam w klubie pocharatanych żeber 🙃


Wiesz Marzenka ja to się boję, że jak urodzę to on też będzie taki ruchliwy, jak w brzuszku..... 😮


Ty się nie bój tylko zacznij do tej myśli przyzwyczajać kochana 🤪
Mój gin to mi powiedział żebym smycz na porodówkę brała bo jak Kajtek tak fika to zaraz po porodzie mi z porodówki będzie chciał uciekać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...