Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justi699 napisał(a):
novaM napisał(a):
justi699 napisał(a):
NovaM jak ci się zacznie to będziesz wiedziała co robić.


Hahaha mówisz, że amnezja ustąpi 😎 😎 😎 ?????
Sie okaże 🤪


Ustąpi na bank 🙂 🙂 🙂 🙂


Oby 🤪
Bo zielona się czuję tym bardziej, że z Olką indukcję porodu zaliczyłam 2 tyg. po terminie 🤨
No ale pamiętam jak z bólu się darłam i wyzywałam wszystkich po kolei na porodówce hahahah 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
justi699 napisał(a):
novaM napisał(a):
justi699 napisał(a):
NovaM jak ci się zacznie to będziesz wiedziała co robić.


Hahaha mówisz, że amnezja ustąpi 😎 😎 😎 ?????
Sie okaże 🤪


Ustąpi na bank 🙂 🙂 🙂 🙂



Oby 🤪
Bo zielona się czuję tym bardziej, że z Olką indukcję porodu zaliczyłam 2 tyg. po terminie 🤨
No ale pamiętam jak z bólu się darłam i wyzywałam wszystkich po kolei na porodówce hahahah 😁 😁 😁 😁 😁

Dasz radę naprawdę życzę wam jak najkrótszych akcji porodowych. Najlepiej to iść na porodówe i szybko z niej wyjść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Candys widzę, że Ty z terminem to podobnie do mnie. Ja to się modlę, żeby urodzić szybciej, żeby tylko nie spędzać świąt w szpitalu 🤢

KASIUNIAA DAMY RADE!!! JA TO CODZIENNIE PEŁNA OBAW 🙂 I MYŚLĘ JAK TO BĘDZIE Z TYM "RODZENIEM" 🙂 KURCZE AŻ TRUDNO UWIERZYC ŻE DOTRWAŁYŚMY WSZYSTKIE CAŁO I ZDROWO DO KOŃCA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a ja też mam znowu jutro jechać na KTG i na przeoranie na fotelu jak się nic nie ruszy .. 🤢
a w piątek do szpitala mam zaproszenie jak nie wylezie 😞

PAMM TY TO BIEDNA TEZ JESTES Z TYM CIĄGŁYM JEŹDZENIEM DO TEGO SZPITALA NA TE KTG,BADANIA.....KURDE CZEMU TO TAKIE SKOMPLIKOWANE WSZYSTKO.POWINIEN BYC NA "BRZUSZKU KAŻDEJ Z NAS SUWACZEK"I W DANYM TERMINIE ODSUWAŁOBY SIE GO I ....CHLUP-DZIDZIUŚ BY WYSKAKIWAŁ :p 🙂 >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bierzcie się dziewczyny do roboty bo ja już chce rozmawiać o kupach 😁
Muszę się pochwalic że wyskoczyłam dziś do miasta na pół godzinki. A w środę planuję zapolować na spodnie bo trochę mi jeszcze brakuje żeby dopiąć te sprzed ciązy. I chodzę w kieckach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
A to co? Dzień bez porodów? novaM Ty złóż reklamację na ten masaż szyjki 😉

Łahahahah Wanilia moja reklamacja już złożona ale qrwa mać coś czuję, że albo pocztę muszę pozwać za brak terminowych doręczeń albo naginać do rzecznika praw pacjenta, że lekarze są za delikatni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
wanilia napisał(a):
A to co? Dzień bez porodów? novaM Ty złóż reklamację na ten masaż szyjki 😉

Łahahahah Wanilia moja reklamacja już złożona ale qrwa mać coś czuję, że albo pocztę muszę pozwać za brak terminowych doręczeń albo naginać do rzecznika praw pacjenta, że lekarze są za delikatni 😜

🙂 No mi zrobiła położna w czasie porodu już żeby przyspieszyc sprawe i powiem że do przyjemnych ten masaż nie należy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=purple][/color]O PROSZE I JUSTI JUZ MA ZA SOBA PORODZIK.... 🙂 KURDE A MY DALEJ "CZEKAMY"-MNIE TO JUZ WSZYSTKO JEDNO KIEDY I JAK ALE CORAZ GORZEJ SIE RUSZYĆ-I UCZUCIE "TAM" TAKIE JAKBY GŁÓWKA Z POMIĘDZY NÓG MIAŁA WYPAŚĆ I TE SKURCZE CODZIENNIE WIECZOREM....CODZIENNIE TAKIE SAME ....ALE NIC POZA NIMI.MÓJ MAŁY DZIŚ PRZEZ 11 GODZIN ZERO RUCHU I JUZ SIĘ ZACZELISMY DENERWOWAC Z MOIM WIKIM NO ALE W KOŃCU ZACZĄŁ COŚ PŁYWAĆRITKA[/color] BIEDNA-TEZ STRES CODZIENNIE .....PRZEZ TE "FAIL STARTY " 🙂 A TAK WOGULE TO CISZA DZIS Z TYMI PORODAMI JAKAS DZIWNA?????TO KTÓRA CHĘTNA NA DZISIAJ ??? 🙂 MOŻE BY SIE KTÓRAŚ RUSZYŁA CO??????? :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
chętna jestem ja 😁 😁 😁

a brzuch mi się stawia dość często, więc może może 😉


Ja to i może chętna bym była ale...tak za parę godzin co bym 13-tego dopiero urodziła 🤪
...a, że ponoć drugie szybciej wyskakuje ( co dziewczyny już nam udowodniły 🙂 ) to tak koło 23-ej może się zacząć coś dziać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...