Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
wanilia napisał(a):
wydaje mi się czy novaM się dzis nie meldowała?
Agami mówisz ze synek zaczyna pokazywać charakterek? Ja czekam właśnie aż sie moja gwiazda obudzi. Dzis pierwszy raz dałam rade pewnie usiąść na tyłku i nakarmić ją na siedząco - do tej pory stołówka była w łóżku 😁 Czekam aż dojdzie mój stanik do karmienia, wymierzyłam się i zamówiłam na allegro troche porządniejszy niż te co mam u siebie w sklepach za 15 zł. A cycki mi ciążą, nie powiem 😉
Za to jeśli chodzi o brzuszek to sie wyłamie - nie brakuje mi go, ciesze sie z odzyskiwanej formy i juz planuję że zacznę biegać z psem jak podwozie doleczę. I moge się znów na brzuchu położyć 🤪 A malutka śpi sobie w łóżeczku i taki uklad mi odpowiada 🙂


NovaM meldowala sie. Jechala z corka do Macdonalds na obiadek 🙂


no faktycznie, zapomniałam - a juz miałam nadzieję 😜 Może śmieciożarcie skłoni Kajetana do ewakuacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszystko mnie dzisiaj kłuje i boli ... Taki dzień kichowaty ! Jeszcze sobie uświadomiłam, że druk ubezpieczenia do szpitala ma być aktualny i przegrzebałam cały dom na głowie stanął i jutro muszę jechać do ZUS. Znowu kolejny stres !
Gdzie odbierałyście takie zaświadczeni .Bo ja wypłaty teraz na konto dostaję i nic nie podpisuję ani nie mam żadnych kwitków.
Też jechałyście osobiście ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 napisał(a):
Wszystko mnie dzisiaj kłuje i boli ... Taki dzień kichowaty ! Jeszcze sobie uświadomiłam, że druk ubezpieczenia do szpitala ma być aktualny i przegrzebałam cały dom na głowie stanął i jutro muszę jechać do ZUS. Znowu kolejny stres !
Gdzie odbierałyście takie zaświadczeni .Bo ja wypłaty teraz na konto dostaję i nic nie podpisuję ani nie mam żadnych kwitków.
Też jechałyście osobiście ??

A z pracy nie dostajesz zadnych papierkow? Bo ja dostaje, ale z ponad miesiecznym opoznieniem, czyli jak juz jest nieaktualne. Jest mozliwosc, ze w ZUS'ie dadza mi aktualne??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM!!!DOPIERO USIADŁAM DO KOMPA....OD RANA COŚ ROBIĘ...JAKIŚ DZIWNY NAWAŁ ENERGIII DOSTAŁAM...WYPRAŁAM FIRANKI ,3 PANIA ZROBIONE,PRASOWAŃKO,OBIAD,DEKOROWANIE DOMKU NA ŚWIĘTA...."SZAŁ PAŁ" .WOGÓLE TO WCZORAJ POD WIECZÓR WZIEŁAM KĄPIEL I JAK WYLAZŁAM Z WANNY TO MI POLECIAŁO TAKIE JAKBY "MLEKO Z PICZKI....TAK MOŻE JAKBY Z ŁYŻKI STOŁOWEJ DO ZUPY.PANIKA ODRAZU ,I DOPAKOWYWANIE TORBY I NOCNE CZÓWANIE MOJEGO MĘŻA ...ALE DALEJ JESTEM W 2-PAKU.SKURCZE OWSZEM TRADYCYJNIE JAK OD KILKU TYG.OKOŁO 2-3 W NOCY-I TO TAK NAPIERDZIELAJA ŻE RYCZEC SIE CHCE!!!!O SHIT A TO DOPIERO :PRZEPOWIADAJACE SĄ!!!WKURZAM SIĘ TROCHE I DENERWUJE BO MÓJ MALUTKI OD WCZORAJ O WIELE MNIEJ SIĘ RUSZA I JUZ TAK NIE KOPIE TYLKO RACZEJ JAK JUZ "PRĘŻY SIE -PRZEPŁYWA" ALE ROBI DŁUUUUUUUUGIE PRZERWY BEZ DAWANIA ZNAC O SOBIE 😞.TAK CZY INACZEJ SIEDZĘ KOLENY DZIEŃ "JAK NA SZPILKACH"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
gosia20101 napisał(a):
Wanilia powiedz jak to było u Ciebie ???


Widzę że sie muszę zebrać i opisać poród 🙂. Postaram się dzis ale nie obiecuję bo Weronika się zaraz będzie budzić

WANILKA KONIECZNIE OPISZ -WSZYSTKO ZE SZCZEGÓŁAMI 🙂 I KTÓRY MOMENT JEST WG.CIEBIE NAJGORSZY?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
WITAM!!!DOPIERO USIADŁAM DO KOMPA....OD RANA COŚ ROBIĘ...JAKIŚ DZIWNY NAWAŁ ENERGIII DOSTAŁAM...WYPRAŁAM FIRANKI ,3 PANIA ZROBIONE,PRASOWAŃKO,OBIAD,DEKOROWANIE DOMKU NA ŚWIĘTA...."SZAŁ PAŁ" .WOGÓLE TO WCZORAJ POD WIECZÓR WZIEŁAM KĄPIEL I JAK WYLAZŁAM Z WANNY TO MI POLECIAŁO TAKIE JAKBY "MLEKO Z PICZKI....TAK MOŻE JAKBY Z ŁYŻKI STOŁOWEJ DO ZUPY.PANIKA ODRAZU ,I DOPAKOWYWANIE TORBY I NOCNE CZÓWANIE MOJEGO MĘŻA ...ALE DALEJ JESTEM W 2-PAKU.SKURCZE OWSZEM TRADYCYJNIE JAK OD KILKU TYG.OKOŁO 2-3 W NOCY-I TO TAK NAPIERDZIELAJA ŻE RYCZEC SIE CHCE!!!!O SHIT A TO DOPIERO :PRZEPOWIADAJACE SĄ!!!WKURZAM SIĘ TROCHE I DENERWUJE BO MÓJ MALUTKI OD WCZORAJ O WIELE MNIEJ SIĘ RUSZA I JUZ TAK NIE KOPIE TYLKO RACZEJ JAK JUZ "PRĘŻY SIE -PRZEPŁYWA" ALE ROBI DŁUUUUUUUUGIE PRZERWY BEZ DAWANIA ZNAC O SOBIE 😞.TAK CZY INACZEJ SIEDZĘ KOLENY DZIEŃ "JAK NA SZPILKACH"

To normalne, ze juz tak nie kopie jak predzej, po prostu nie ma miejsca 🙂
heheh ja te dzisiaj wzielam sie za sprzontanko i nawet 3 okna umylam 😁
Nie ma co narzekac, jak dzieci beda chcialy to przyjda na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nova is back 😎 😎 😎

Hahaha i powiem Wam szczerze, że ja się nie dziwię, że młody taki niezorganizowany jest 🤪 🤪 🤪
Taaa miałam dzisiaj jechać do Maca...ale....Pojechałam z mamą do miasta na MAŁE zakupy...skończyło się podpisaniem umowy z "CYFRĄ+"...do tego zakupy w 3 marketach...w ostatnim z nich zablokowałam rodzicom kartę bo myślałam, że to moja a to mojej mamy była i PIN poszedł 3 razy i ERROR hahaha ale się naśmiałam bo już nie było sensu się denerwować 😜 No i później oczywiście wizyta w banku...i tak już się ciemno zaczęło robić...a moja Ola - biedactwo przyszła do domu a tu ani mamy ani obiadu heheh zadzwoniła do mnie i kazałam jej chociaż tosta zjeść 😜 ...ale matka ze mnie co nie 😜
Noo aleee do czego zmierzam...plan na Maca był ale za to, że tak długo mi zeszło i nogi w kręgosłup wchodzić zaczęły stwierdziłam, że pizzę z mamą zrobimy i tak właśnie się dzieje 😜 Tzn.mama ciasto robi a ja z Olą każda swoją upiększać będziemy 😎

Aaaa i jeszcze jedno 🤪 🤪 🤪
Kupiłam olej rycynowy 🤪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kibel należy dzisiaj do mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahahahah 🤪 🤪 🤪

BUziale lalki idę działać 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Nova is back 😎 😎 😎

Hahaha i powiem Wam szczerze, że ja się nie dziwię, że młody taki niezorganizowany jest 🤪 🤪 🤪
Taaa miałam dzisiaj jechać do Maca...ale....Pojechałam z mamą do miasta na MAŁE zakupy...skończyło się podpisaniem umowy z "CYFRĄ+"...do tego zakupy w 3 marketach...w ostatnim z nich zablokowałam rodzicom kartę bo myślałam, że to moja a to mojej mamy była i PIN poszedł 3 razy i ERROR hahaha ale się naśmiałam bo już nie było sensu się denerwować 😜 No i później oczywiście wizyta w banku...i tak już się ciemno zaczęło robić...a moja Ola - biedactwo przyszła do domu a tu ani mamy ani obiadu heheh zadzwoniła do mnie i kazałam jej chociaż tosta zjeść 😜 ...ale matka ze mnie co nie 😜
Noo aleee do czego zmierzam...plan na Maca był ale za to, że tak długo mi zeszło i nogi w kręgosłup wchodzić zaczęły stwierdziłam, że pizzę z mamą zrobimy i tak właśnie się dzieje 😜 Tzn.mama ciasto robi a ja z Olą każda swoją upiększać będziemy 😎

Aaaa i jeszcze jedno 🤪 🤪 🤪
Kupiłam olej rycynowy 🤪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kibel należy dzisiaj do mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahahahah 🤪 🤪 🤪

BUziale lalki idę działać 😘 😘 😘


hehehe no to naprawde dzionek mozesz zaliczyc do udanych 😁 pisz na bierzaco jak juz zaczniesz pic ten olejek co sie dzieje 😁 Jak mnie juz nic nie bedzie ruszalo i bede po terminie to moze sie skusze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo ciacho rośnie i składniki przygotowałam 🤪
Jejjj już czuję ten smak 🤪

Wiecie co...ja to już wątek zaczynam tracić powoli...nie wiem czego się spodziewać po jutrzejszym KTG i aż się boję, że usłyszę magiczne a zarazem wqrwiające nieziemsko zdanie : " w każdej chwili może pani zacząć rodzić" 😠 😠 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
a ja właśnie wciągnełam pierożki z kapustką i dwa pomarańcza 🤪
no powiem szczerze że zazdroszczę tym co będą mogły jeść we wigilie ☺️


Jummy 🤪 no i dlatego mamę zmusiłam do zrobienia pierogów wigilijnych wcześniej i zeżarłam chyba ze 20 🤪
Dzisiejsza pizza też będzie niegrzeczna 🤪\A co mi tam...przecież i tak olejek sobie zapodam hehe 😁
Aż się boję rewolucji jaka nastąpi później 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
Nova is back 😎 😎 😎

Hahaha i powiem Wam szczerze, że ja się nie dziwię, że młody taki niezorganizowany jest 🤪 🤪 🤪
Taaa miałam dzisiaj jechać do Maca...ale....Pojechałam z mamą do miasta na MAŁE zakupy...skończyło się podpisaniem umowy z "CYFRĄ+"...do tego zakupy w 3 marketach...w ostatnim z nich zablokowałam rodzicom kartę bo myślałam, że to moja a to mojej mamy była i PIN poszedł 3 razy i ERROR hahaha ale się naśmiałam bo już nie było sensu się denerwować 😜 No i później oczywiście wizyta w banku...i tak już się ciemno zaczęło robić...a moja Ola - biedactwo przyszła do domu a tu ani mamy ani obiadu heheh zadzwoniła do mnie i kazałam jej chociaż tosta zjeść 😜 ...ale matka ze mnie co nie 😜
Noo aleee do czego zmierzam...plan na Maca był ale za to, że tak długo mi zeszło i nogi w kręgosłup wchodzić zaczęły stwierdziłam, że pizzę z mamą zrobimy i tak właśnie się dzieje 😜 Tzn.mama ciasto robi a ja z Olą każda swoją upiększać będziemy 😎

Aaaa i jeszcze jedno 🤪 🤪 🤪
Kupiłam olej rycynowy 🤪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kibel należy dzisiaj do mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahahahah 🤪 🤪 🤪

BUziale lalki idę działać 😘 😘 😘


hehehe no to naprawde dzionek mozesz zaliczyc do udanych 😁 pisz na bierzaco jak juz zaczniesz pic ten olejek co sie dzieje 😁 Jak mnie juz nic nie bedzie ruszalo i bede po terminie to moze sie skusze 😁



NO JA TEŻ JESTEM BAARDZO CIEKAWA TEJ"TERAPI OLEJOWEJ 🙂TAK ZE NOVAM JESTEŚ NASZYM "KRÓLICZKIEM DOŚWIADCZALNYM" 🙂 CZEKAMY NA RELACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYNS napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
novaM napisał(a):
Nova is back 😎 😎 😎

Hahaha i powiem Wam szczerze, że ja się nie dziwię, że młody taki niezorganizowany jest 🤪 🤪 🤪
Taaa miałam dzisiaj jechać do Maca...ale....Pojechałam z mamą do miasta na MAŁE zakupy...skończyło się podpisaniem umowy z "CYFRĄ+"...do tego zakupy w 3 marketach...w ostatnim z nich zablokowałam rodzicom kartę bo myślałam, że to moja a to mojej mamy była i PIN poszedł 3 razy i ERROR hahaha ale się naśmiałam bo już nie było sensu się denerwować 😜 No i później oczywiście wizyta w banku...i tak już się ciemno zaczęło robić...a moja Ola - biedactwo przyszła do domu a tu ani mamy ani obiadu heheh zadzwoniła do mnie i kazałam jej chociaż tosta zjeść 😜 ...ale matka ze mnie co nie 😜
Noo aleee do czego zmierzam...plan na Maca był ale za to, że tak długo mi zeszło i nogi w kręgosłup wchodzić zaczęły stwierdziłam, że pizzę z mamą zrobimy i tak właśnie się dzieje 😜 Tzn.mama ciasto robi a ja z Olą każda swoją upiększać będziemy 😎

Aaaa i jeszcze jedno 🤪 🤪 🤪
Kupiłam olej rycynowy 🤪!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kibel należy dzisiaj do mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahahahah 🤪 🤪 🤪

BUziale lalki idę działać 😘 😘 😘


hehehe no to naprawde dzionek mozesz zaliczyc do udanych 😁 pisz na bierzaco jak juz zaczniesz pic ten olejek co sie dzieje 😁 Jak mnie juz nic nie bedzie ruszalo i bede po terminie to moze sie skusze 😁



NO JA TEŻ JESTEM BAARDZO CIEKAWA TEJ"TERAPI OLEJOWEJ 🙂TAK ZE NOVAM JESTEŚ NASZYM "KRÓLICZKIEM DOŚWIADCZALNYM" 🙂 CZEKAMY NA RELACJE 🙂


Hahaha ale wyobraźcie sobie jakie jaja będą jak zadziała jak trzeba i nagle wszystkie z forum poznikamy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM kibel może tego nie wytrzymać 🙃 czy rury są gotowe i cała kanalizacja na odbiór takiego towaru dzisiaj po tym olejku ? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Pamela, pamiętasz jak mówiłam Ci w szpitalu, że też olejek piłam po terminie i nic to nie dało, ale jedno jest pewne,po wypiciu całego olejku rewolucja łazienkowa jest nie z tej ziemi! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
novaM kibel może tego nie wytrzymać 🙃 czy rury są gotowe i cała kanalizacja na odbiór takiego towaru dzisiaj po tym olejku ? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Taaa powiedziałam ojcu żeby na jutro z rana pompowanie szamba załatwiał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
pammat napisał(a):
novaM kibel może tego nie wytrzymać 🙃 czy rury są gotowe i cała kanalizacja na odbiór takiego towaru dzisiaj po tym olejku ? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Pamela, pamiętasz jak mówiłam Ci w szpitalu, że też olejek piłam po terminie i nic to nie dało, ale jedno jest pewne,po wypiciu całego olejku rewolucja łazienkowa jest nie z tej ziemi! 🙂

no cześć 🤪
no mówiłaś że na Ciebie nie działał ale każdy organizm jest inny na Ciebie nawet czopki nie zadziałały 🙃
tej w piątek wracam na salony idę na patologię będą mi wywoływać a ile ty ze mną leżałaś ? tzn po ilu ci dniach wywoływali bo już nie pamiętam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...