Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
pammat napisał(a):
novaM napisała że Kajtek wczoraj dostał od niej wiązankę i chyba się przestraszył 😁 ale najlepsze jest to że nadal BANDYTA W NIEJ SIEDZI I JESZCZE NIE WYLAZŁ 😁 😁 😁


to uparciuch jeden 😜

on po prostu wie że Konsti jeszcze nie wylazła 🤪 🙃 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
he dobrze Kajtkowi u mamy ale Marzenka pewnie już na ostatku sił -mocko trzymamy kciuki kochana 😘
ja sie za sprzątanie wziełam ale źle sie czuje i to co p-owinnam w godzine ogarnąć pewnie zajmie mi z pół dnia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy.
No dobre, dobre wiesci dzis 🤪 Kolejny brzuch w rozbiorce, a wlasciwie juz po 🙃
Nova dzielna kobieto juz koniec z kopaniem mamusi po brzuchu 🙃

Beatka powodzenia 😘

A ja po kolejnej nieprzespanej nocy, no jakbym w ciazy byla. Musze znalzc sposob na przestawienie Kitki na dzienny tryb zycia, a w nocy spimy!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jest kolejny śliczny Bąbelek na świecie!!! Wielkie gratulacje dla Marzenki!!!! 🙂
Ja bylam dzis na KTG.Zapis, jak to ujął lekarz prawidłowy, skurcze minimalne tak na max 13% czyli nadal wielkie G!!! Ze szpitala wyszłam ze łzami w oczach...standard ostatnio
Nastroju opisywać nie będę, bo szkoda Waszych oczu na czytanie steku przekleństw...
Ech, tak sie juz chyba oswajam ze z tą ciążą to tak pod górkę od samego początku więc moze po prostu przyjme to z pokorą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
happysad ja cię najlepiej rozumiem co czujesz.. 🤨 ja już 5 dni po terminie skurcze na KTG w pon miałam od 40-80% i te ich zapisy gówno warte.. możesz nawet skurczy nie mieć a możesz zacząć rodzić 🤔 więc jeden ch*j czy ja mam takie czy ty masz takie widzisz że to o niczym nie świadczy a szczególnie to że ja już tyle czasu nawet z rozwarciem chodzę i co 🤢 czuję się jakbym brzuch miała już całe życie tak długo to trwa ..
tak bardzo się pchała od 17 tygodnia a teraz co 🤨 czeka mnie indukcja i ja już się z tym też pogodziłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pammat ostatnio czytałam ze podobno nasza psychika ma duży wpływ na taką własnie sytuację. Zastanawiam się czy ten nasz strach przez całą ciąże zeby nie urodzic przedwczesnie (ja miałam obsesje) nie załozyl jakiejs blokady w głowie pt" JESZCZE NIE TERAZ" i tak została gdzies w głębokiej podswiadomosci. Moze tez strach przed samym porodem...nie wiem. W końcu i KONSTI i mój OLEK są juz w pełni rozwinięci i raczej nie potrzebują juz więcej czasu na rozwój w brzuchu...no ja juz głupia jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
wiesz co no mi to już brak słów po prostu mam dosyć 😮


Nie chce się nakręcac ani tym bardziej Ciebie...ale ja mam też dosyć...nerw mi juz puszcza i odbija sie to na wszystkich dookoła, niewinnych ludziach. Najgorzej ze odbiera mi to radosc z przyszlego macierzynstwa....eee co ja pie**ole 🤢 Pogadam teraz z Młodym...moze zacznie współpracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...