Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki godzinkę temu wróciłam ze szpitala!!! Dopiero dzisiaj mnie wypisali, ale mega sie ciesze ze Swieta w domku !!! 🙂 Wszystko Wam wyopowiadam po świetach, bo teraz mam zadyme,gosci i w ogole.
Moj SYNEK to po prostu jest radosc nie do opisania...zreszta same wieceie jak jest!!! 🙂 Jestem ogarnieta euforią i juz zapomnialam o tym 20 godzinnym wyciskaniu 🙂

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA WSPARCIE I TRZYMANIE KCIUKÓW , ZA GRATULACJE I W OGOLE KOCHAM WAS 😘!!!

Marzenka Tobie szczegolnie dziekuje...bo naprawde Twoje smsy daly mi super moc zeby to przejsc dzielnie!!!i za przekazywanie na Brzuszku newsów!! 😘 Jestes cudowna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OCZYWISCIE SERDECZNIE GRATULUJE DLA KAZDEJ NOWEJ MAMUSI ...ZARAZ SPRAWDZE KTORA CO I JAK KIEDY I GDZIE 😉

ŻYCZE WSZYSTKIM NASZYM KOCHANYM BRZUSZKOM RAZEM I KAZDEJ Z OSOBNA, MALUSZKOM I CALYM RODZINKOM CUDOWNYCH ŚWIĄT, NAJWSPANIALSZYCH JAKIE SOBIE MOZNA WYOBRAZIC BO WIADOMO...Z PIĘKNYMI "PREZENCIKAMI" A TYM NIEROZPAKOWANYM DUZO OPTYMIZMU RADOSCI I CIERPLIWOSCI W OCZEKIWANIU BO NAPRAWDE NAGRODA JEST PRZEWSPANIALA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Życzę Wam kochane spełnienia wszystkich życzeń wypowiedzianych w ten wigilijny wieczór 😘
Dużo siły w tej dla niektórych z nas nowej roli bycia mamą,a dzieciaczkom naszym kochanym, tym już w naszych ramionach i tych jeszcze w brzuszkach duuuużo zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa 😘
Przy okazji dziękuję Wam za to, że jesteście 😘 😘 😘
I żebyśmy w następne święta mogły również złożyć sobie życzenia świąteczne i świętować choćby wirtualnie pierwsze urodzinki naszych kochanych perełek 😘 😘 😘
[color=red][/color]



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnych, zdrowych , przespanych i bez boleści świąt 🙂 Duzo radości z małych szkrabów 🙂 i jak najwięcej samych wspaniałych chwil i jeszcze więcej cierpliwości w wychowywaniu maleństw 🙂

a brzusiom kochanym życzę dodatkowo szybkiego rozwiązania i szybkiego powrotu do zdrowia 🙂

buźki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajjj tam zaraz "objadłyście" Pamm 😉

Ja nie dość, że tylko pierożki z serem jadłam to jeszcze z małym przy cycku bo ten terrorysta mój oczywiście jest głodny wtedy kiedy ja zabieram się do jedzenia 😎

A jak tam Wasza wigilia dziewuszki ???

Maluch mój już śpiocha i chyba mu tego zazdroszczę do tego stopnia, że zaraz też w kimę uderzam 😎

Jeśli jeszcze któraś tutaj zajrzy to życzę Wam spokojnej nocki laseczki 😘

Aaaa i news jest świąteczny...wiecie gdzie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Ajjj tam zaraz "objadłyście" Pamm 😉

Ja nie dość, że tylko pierożki z serem jadłam to jeszcze z małym przy cycku bo ten terrorysta mój oczywiście jest głodny wtedy kiedy ja zabieram się do jedzenia 😎

A jak tam Wasza wigilia dziewuszki ???

Maluch mój już śpiocha i chyba mu tego zazdroszczę do tego stopnia, że zaraz też w kimę uderzam 😎

Jeśli jeszcze któraś tutaj zajrzy to życzę Wam spokojnej nocki laseczki 😘

Aaaa i news jest świąteczny...wiecie gdzie 😎


Objadlyscie? Wigilia? -> Tak tak, w przyszlym roku moze sie uda 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
Zdrowych i pogodnych Świąt dla Was i Waszych rodzinek 🙂

Ja dziś postanowiłam być egoistką i zjeść karpia, wypić lampkę wina, i wcisnąć śledzia. No i teraz mam dylemat kiedy mogę bezpiecznie dać pierś bo na noc zaopatrzyłam się w modyfikowane? Ostatnie zakazane zjadłam o 21h. I od tamtej pory odciągnęłam pokarm i wylałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry brzusie i mamusie 😘

Najpiękniejszy prezent świąteczny dostałam dzisiejszej nocy 🤪 🤪 🤪
Mały spał jak zaczarowany i dwa razy w nocy sama go budzić musiałam do jedzenia i na śpiocha go przebierałam bo nawet pełna pielucha mu w śnie nie przeszkadzała 😜
Echhh rozleniwiłam się troszkę przez tą noc, że nawet jeszcze śniadania nie zjadłam bo tak fajnie mi się leniuchuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa ja miałam maniane od 19 do 2 w nocy bo zjadłam kawałek sernika,galaretkę z brzoskwiniami i karpia na masełku i mojej królewnie coś przeszkodziło i ją brzuszek bolał 😮
teraz śpi więc się wykąpałam i umyłam włosy ale za niedługo muszę ją obudzić bo miną piękne 3 godz odpoczynku 😆
Dziewczyny ja do teraz nie mogę uwierzyć że naprawdę ona jest moja a ja jestem mamą 🙂 to takie piękne uczucie nie do opisania.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat mi polozna mówiła że reakci na to co zjadłysmy można się spodziewać po 12h więc musiałabyś tego karpia przed południem wciągnąć...Ja wciągnęłam kawałek dorsza i odpukać nic sie nie dzieje. Małżon poszedł na spacer a ja z bolącym gardłem i zapchanym nosem zostałam w domu.
Wyprobowaliśmy wczoraj metode usypiania z "jezyka niemowlat". Po kapieli wypatrywanie pierwsego ziewnięcia i zaraz po nim do łożeczka. Uspokajanie przy płaczu (wyjmowałam na chwileczkę albo głaskałam po pleckach) i jak sie uspokoiła to odchodziłam - wierciła sie prawie godzinę ale plakala tylko pierwsze 10 min, ostatecznie zasneła sobie sama - sukces: nie przy cycu, nie na rekach i nie w bujaczku. Dzis kolejne podejscie, zobaczymy czy to nie był przypadek. Pochwalę sie jeszcze ze po nocnych karmieniach też ja odkładałam do łożeczka i ładnie zasypiała. I ściągnęłam sobie książke "uśnij wreszcie" w pdfie, zobaczymy jakie tam metody na terrorystów polecają 😉 Moze coś się sprawdzi 🤔
I jeszcze jedno, rano pod prysznicem wylukałam że mi coś w kroku zwisa : czarna nitka. ucieszyłam się że szwy puściły wreszcie, pociągnęłam i o malo nie wyleciałam na orbitę 😮 Tylko jeden koniec się rozpuscil haha więc juz sobie ciaganie odpuszczę 🥴 Ale grunt ze wreszcie zaczynają te szwy odpuszczac, wczoraj minęly trzy tygodnie od porodu...
novaM ja też kolacje wigilijną z młodą przy cycu jadłam 😎 i stwierdziłam że dobrze ze tylko we trójke jesteśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
sloneczko123 napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 my od wczoraj w domku 🙂 zaraz musze dojsc do tego jak dodac tu zdjecie 🙂 pozdrawiamy :***


Nareszcie w domku 🙂

Witamy z powrotem kolejną dzielną mamusię 😘 😘 😘


dodalam fotke mozecie zobaczyc 🙂 czy was tez codziennie boli glowa po spaniu?moze od tej anemii mnie boli...niewiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia moja dzwoniła
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Popłakałam się normalnie 😎 😎 😎
Tęsknię za nią okrutnie ale taka zadowolona i rozpromieniona była, że uspokoiła zamartwiającą się mamuśkę 😎
Mikołaj był w tym roku mega bogaty i już sobie wyobrażam jak Olka skacze z radości dosłownie i w przenośni bo xboxa z kinektem dostała i parę innych rzeczy, które chciała 🤪
A do tego jeszcze na nią czeka w domu pufa/worek SAKO taki co na porodówkach też jest 🙂
Zażyczyła sobie taki do "czytania Kajtkowi bajek" 🤪 🤪 🤪 No czyż nie jest kochana 😘

A jak tam Wasze plany na kolejne dni świąteczne 🙂 ???

My w domku siedzimy i raczej nikt nie przyjdzie bo wszyscy zakatarzeni i prychający raczej do małego dziecka się zbliżać nie chcą...no i dobrze...ja tam nie narzekam bo mogę sobie bez stresu poleżeć chociaż 🙂
A moi rodzice jak się gdzieś wybiorą to i nawet lepiej dla mnie bo bez ogródek mogę sobie śpiochać z małym nie martwiąc się, że w pokoju się zamykam i oni sami siedzą 😎

Wytachałam dzisiaj wózek po Oli...niezniszczalny hehe ponad 8 lat , a on nadal w 100% sprawny technicznie i wizualnie 🤪
W sumie to spacerówka ale fajnie zabudowana ... Dopóki wózka nie mam dla Kajtusia to ten użyję do werandowania 🙂
I to jest właśnie plan na dzisiaj 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
Witajcie, a nasze dziecko postanowilo byc nadal uparte i nie wychodzic, wiec korzystam chociaz z tego w ten sposob ze jem bigos, zupe grzybowa i inne rzeczy i sobie tlumacze ze kiedys i tak musi kurde wyjsc!!!! Tylko kiedy??? 😮 😮


Łoooo matkoooo mega zazdroszczę 🤔 🤔 🤔
A to dla uparciucha 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echhh....co za nuuuudy 🤨

Kajtek spanie jedno po drugim zalicza 🙂
Chwilę mu potowarzyszyłam żeby nie było, że zła matka jestem 😜

Nawet z tego całego świątecznego spokoju udało mi się pełen manicure zrobić 🤪 🤪 🤪
I nosi mnie na wieczór żeby ciasto Tiramisu zrobić 😎
Takie z pudełka rzecz jasna 😎

...i chyba zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja sobie postanowiłam na chwilkę siąść na necie!!! Mały wykąpany i śpi co ile kąpiecie dzieciaczki my z mężem co 2 dni kąpiemy!!! COQ mojemu małemu też ropieją oczka ale to oba jak płacze zamienia się to w ropę!!! Tak to wszystko oki!!! Powiem wam że z mężem jestem jeszcze do 1 stycznia i radzimy sobie ale nie wyobrażam sobie jak on do pracy pójdzie bo ja dziś jak kąpałam małego to bez pomocy mojego męża nie dała bym rady!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...