Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej kochane!!! u nas mały wykąpany nakarmiony i śpi!!! też nie wiem ile!!! Idę się kąpać teraz ja!!! Wiecie mam pytanie czy można 3 tyg po porodzie brać gorący prysznic czy jeszcze nie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
rubi, marika - tez sobie wstalam 13 grudnia i nic mi nie bylo , ani zero odpadania czopa, nic, ani biegunek, a codziennie wypatrywałam oznak i nic nie przepowiadalo, jeszcze o godz 18 nic, a tu nagle nie wiadomo kiedy i o 23 juz byłam mamą 🙂 zreszta ja do teraz ciagle wspominam i płacze chyba jednak za duzy szok to był dla mnie 😞 dzis mi sie przypomnialo jak byłam sama na porodowce w takim boxie, wygladalam przez okno i płakałam bo byłam sama i sie bałam bo mialam skurcze i czułam sie taka samotna i nie wiedzialam co sie wydarzy , polozne sie mna nie interesowaly, i mowiły ze napewno nie rodze i zajmowały sie innymi rodzącymi - a ja urodzilam z nich wszystkich pierwsza, a reszta drugiego dnia dopiero, zainteresowaly sie bardziej jak przyszedl moj maz i chodził do nich i ich wzywał do mnie
kiedy mi ta trauma minie -to nie wiem 🤨



ulka słońce też bym chciała taki szybki rozwój sytuacji 😜
tylko szkoda że taką traumę Ci zafundowali ..........

ja wróciłam właśnie z krótkiego spacerku głównie dlatego żeby mi sie móżdzek dotlenił może lepiej będę spać 🙂

no nic ja kochane zmykam jutro już 30 jeszcze dwa dni i niech się dzieje w nowym roku!!!! żebym świra nie dostała......... 😉

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze temat karmienia sie pojawil...ja mam chyba kryzys rownież. Mal dzisiaj nie spala od 12 do 21 🤢 w tym czasie co chwila chciala cyc, wiec po kapieli nie malam juz kompletnie co jej dac. ale przystawilam, ssala godzine 😮 ale tam chyba pusto bylo bo dalej niespokojna byla mimo ogromnego zmeczenia. wiec z bolem serca dokarmilam ja modyfikowanym, wychlala az 70ml 🤢 czyli z cycow przez ta godz prawie nic...zobaczymy jaka nocka bedzie. mam nadzieje ze bedzie spal na tyle dlugo aby zdazylo sie naprodukowac

A Kalina jutro kończy miesiąc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOBRY WIECZÓR JA TAK NA MINUTE POMIEDZY CYCKAMI,A KUPAMI. 🙂 MAŁY CO 3 GODZ.SIE BUDZI NA JEDZONKO,PRZEZ DZIEŃ NAWET POŚPI,JA JAKO TAKO....SPAC TO RACZEJ NIE MAM JAK W DZIEŃ BO ALBO PRANIE ALBO JAKIS OBIAD....EHHHH NARAZIE TO CIĘZKO ALE MAM NADZIEJE ŻE POWOLI JAKOS SIE PRZESTAWIĘ.DZIŚ RANO SIE ZWAŻYALM I WRÓCIŁAM JUZ DO WAGI Z PRZED CIĄŻY!!!...CAŁE 10 KG MNIE UBYŁO...ALE CZY TO NIE ZA SZYBKO COS????JUZ SAMA NIEWIEM BO TO MOJA 1-SZA CIĄŻA BYŁA I SKĄD MAM WIEDZIEĆ CZY TO NORMALNE????TAK CZY INACZEJ RANA SIE GOJI POMIMO ZE SZEW JEDEN MI PUŚCIŁ ALE NIE KRWAWIŁAM WIEC OKI.DOBRA SPADAM BO MOJA MAŁA "GŁODOMORA SIE OBUDZIŁA" DOBRANOC I DO USŁYSZENIA.SPOKOJNEJ NOCY DLA WAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,
U nas nocka przespana z przerwami na jedzenie. Dziewczyny czy ktoras z Was karmi cyckiem z kapturkiem?Agami chyna cos mi sie zdaje,bo mam pytanie-czy probowalas przystawiac Kubusia bez kapturkow?Bo jak ja przystawiam Sare to wogole nie ssie, za malo otwiera usteczka.
Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane moje!!! u nas nocka przespana mały śpi ładnie więc się cieszę tylko mi cycki się robią jak kamienie po 5 godzinach i wtedy muszę odciągać bo bolą!!! Dziś mam przyszykowane dla małego 100ml udało się hurra hurra hip hip hurra !!! Jadę za chwilę pozałatwiać parę spraw póki co mały jadł godz temu a mąż z nim zostanie on zasypia teraz ale ze smoczkiem oczywiście!!! To pozdrawiam potem się pojawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
marika321 napisał(a):
a gdzie sie podziały stałe bywalczynie forum coq, novaM???? no nic do jutra 🙂

Jeszcze trochę kochana i się przekonasz, że często i gęsto czasu brak 😉


podejrzewam 🙂

Nova to tatusia gości 🙂 i Marzenko niech robi jak najwięcej koło małego niech się w nim zakocha tak po same uszy żeby mu serducho pękało jak będzie odjeżdżał- może zrozumie ile traci-taki syn i taka laska 🙂

jak samotna nocka??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
marika jak tam u ciebie sytuacja u mnie spokój 🙂


zgodnie z suwaczkiem dokonałyśmy cudu Rubi 🙂

u mnie cisza i spokój wyspałam się cudnie dzisiaj wiec i humor dopisuje 🙂
teraz juz tylko spokojnie czekać na nowy rok 🙂 i oby synuś się już wtedy szybko zdecydował 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
U nas nocka przespana z przerwami na jedzenie. Dziewczyny czy ktoras z Was karmi cyckiem z kapturkiem?Agami chyna cos mi sie zdaje,bo mam pytanie-czy probowalas przystawiac Kubusia bez kapturkow?Bo jak ja przystawiam Sare to wogole nie ssie, za malo otwiera usteczka.
Milego dnia

hej
ja karmie z kapturkami. Niestety moje sutki sa za male i jak je sciskam to sie chowaja wiec kapturki to jedyna mozliwosc dla mnie zeby malego nakarmic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
U nas nocka przespana z przerwami na jedzenie. Dziewczyny czy ktoras z Was karmi cyckiem z kapturkiem?Agami chyna cos mi sie zdaje,bo mam pytanie-czy probowalas przystawiac Kubusia bez kapturkow?Bo jak ja przystawiam Sare to wogole nie ssie, za malo otwiera usteczka.
Milego dnia

hej
ja karmie z kapturkami. Niestety moje sutki sa za male i jak je sciskam to sie chowaja wiec kapturki to jedyna mozliwosc dla mnie zeby malego nakarmic.

ja juz bez kapturków... kapturki były 2 tygodnie non stop... pozniej 2-3 dni co 2 karmienie a teraz juz normalnie bez... tylko ze ja nie mam problemu z sutkiem... tzn jak to polozna powiedziala one sa pelne i wypukle dlatego maly juz dobre chwyta... na poczatku nie potrrafil zassac i ciagnal sam sutek a teraz juz ladnie robi buziaka w rybke i zasysa;p taki ssak jak Basienki tylko ze u nas smoczek to nie kolega... juz 4 smoczki kupilam i kazdy byl beee teraz mam smoka nie wiem jaka to firma ale z disneya rysunki ma bialy jest caly no i ten w ataku agresji głodowej czasem pomaga;p
poza tym dzis Kubański konczy miesiac;D jak to szybko zlecialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...