Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wlasciwie dobrze ze nie spi w dzien, a przesypia noce...ale z drugiej strony nic przez to nie moge zrobic...juz sama nie wiem co lepsze...zeby miesieczne dziecko nie spalo po 12 godz to chyba nie jest normalne.jak was czytam to normalnie zazdroszcze, ze spi w dzien.zeby chociaz jedna serie trzygodzinna spala, przynajmniej mialabym czas ogarnac siebie i dom,a tak duuupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniqa po nieprzespanych nocach to ja spie do 14 a nawet i do 15 sie zdarzylo. A jestem po takiej nocy tak nie wydarzona, ze uwierz mi ledwo co mezowi kolacje zrobie ciepla jakas i jakies pranie, zakupy dwa razy w tygodniu - na wiecej nie mam sil. A wygladam koszmarnie!!!!!
Wiec dobrze jest jak dziecko w miare noc przesypia i w dzien tez troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aniqa po nieprzespanych nocach to ja spie do 14 a nawet i do 15 sie zdarzylo. A jestem po takiej nocy tak nie wydarzona, ze uwierz mi ledwo co mezowi kolacje zrobie ciepla jakas i jakies pranie, zakupy dwa razy w tygodniu - na wiecej nie mam sil. A wygladam koszmarnie!!!!!
Wiec dobrze jest jak dziecko w miare noc przesypia i w dzien tez troche.


ona dalej nie spi......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
myslalm ze jak usnie to na ladnych pare godzin, a po 20 min sie obudzila i dalej beczy
juz nie mam sil 🤢 🤢 🤢 🤢
normalnie pierwszy raz mam jej serdecznie dość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa po nieprzespanych nocach to ja spie do 14 a nawet i do 15 sie zdarzylo. A jestem po takiej nocy tak nie wydarzona, ze uwierz mi ledwo co mezowi kolacje zrobie ciepla jakas i jakies pranie, zakupy dwa razy w tygodniu - na wiecej nie mam sil. A wygladam koszmarnie!!!!!
Wiec dobrze jest jak dziecko w miare noc przesypia i w dzien tez troche.


ona dalej nie spi......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
myslalm ze jak usnie to na ladnych pare godzin, a po 20 min sie obudzila i dalej beczy
juz nie mam sil 🤢 🤢 🤢 🤢
normalnie pierwszy raz mam jej serdecznie dość...


Trzymaj sie dzilnie Aniqa!!!!
Az boje sie pomyslec jak mnie sie tak przydarzy. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka lalki jeszcze w tym starym roku 😘

Nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego bo z ilości stron widzę , że sporo się u Was działo 😉

Wczoraj byłam "zalogować" 🤪 młodego w urzędzie...chyba nie muszę Wam pisać, że do końca nie poszło po mojej myśli i mały ma nazwisko ojca 🤢 ...no ale cóż...przynajmniej angielski płatny wychowawczy mieć będę 😎
Tatuś stara się na maxa...chce kąpać, przebierać, w nocy go na klatę bierze bo mały ma kolki ...
No ale między nami aż takiej sielanki nie ma...i nie liczyłam nawet na nią...
Wczoraj lekarz był u mnie w domu co mnie zdziwiło z deka 😮 Ale lepszy lekarz niż ta nienormalna położna 😜 Więc zbadał małego i wszystko z nim jest GITES 🤪 🤪 🤪 ...noooo poza tymi nieszczęsnymi kolkami 😞 Ale na to kazał kupić kropelki i się tym nie przejmować bo mały jest zdrowiutki 🙂

Dzisiaj Ola wraca 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Cholera wiecie jak ja się za nią stęskniłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet już mi zaczęło brakować jej głupich odzywek 😜
Echhh...myślę, że potrzebny był nam taki reset bo i ona jak dzwoni to mówi, że tęskni za mną i za Kajtusiem 🙂

A co do mnie jeśli mogę wtrącić to szwy mnie powoli opuszczają...same 😮
Trochę kijowe uczucie bo cały czas wrażenie mam, że tam mi się coś rozłazi 😮
No i niestety przyjaciele na "H" nadal nie ustąpiły więc jeszcze nie jestem w pełni swoja 😞

A jak tam Wasze plany sylwestrowe 😎 😎 😎???
Ja mam ochotę gdzieś pójść do kogoś i nawet byłoby gdzie ale wszyscy tutaj i mnie zasmarkani 🤢
Echhh...chyba pozostaje mi dzisiaj taras i biała sala 😜

Buziam Was wszystkie mamusie i te dwa uparte brzusie 😘 😘 😘

Później zajrzę czy coś się na forum ruszyło 😉
A tymczasem spadam na śniadanie bo głodomorra mnie atakuje od środka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 dziękuje za życzenia 🙂 nawet moja babcia zapomniała jak nigdy o naszej rocznicy...i teściowa też!!no nie...ale moi rodzice oczywiście pamiętali i posiedzieliśmy pół godzinki wieczorem. Milenka chyba prezent mi zrobiła i jak poszła spać po jedzeniu przed 24 tak wstała po 4i poszła ładnie spać,nawet bez smoka!później wstała po 6,po 8 i nie śpię.dobrze jest bo mnie nie umęczyła dodatkowo jak wczoraj w nocy...jadła i szła spać.w miedzyczasie tylko jeden pampers do wymiany wiec dzisiaj jestem zadowolona 🙂 czy Wasi mężowie też pytaja kiedy będziecie mogły coś z nimi ten tego??mój już pyta a przecież dzisiaj dopiero 3 tyg od porodu mija...faceci...a i jeszcze jedno - czy nadal krwawicie??bo ja tak i jakoś długo mi się wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane!!! U nas dzień jak co dzień nie zapeszam ale noc super u nas oby było tak dalej!!! W dzień mały też grzeczny!!! Tylko ja w nocy muszę odciągać pokarm bo jak dłużej nie karmię to mam lewy cyc kamień ale przynajmniej mam na dziś 100ml i dam mu na wieczór bo dziś przychodzi do nas siostra na sylwka więc mały może pośpi!! hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu krwawienie 😮
Yyyy ja już parę dni nie wiem co to krew ... na szczęście bo już dosyć miałam ufff 🙂
Ale teraz taka wydzielina nieprzyjemna bo ni to pomarańcz ni to brąz bleeee i tak leci jakby chciało a nie mogło 🤢 No ale już pożegnałam podpaski i wkładek mogę spokojnie używać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
U nas tez zawitaly brzuszkowe problemy,ale nie ma tragedii. Moje plany Sylwestrowe to: Bal Prasy czyli Biala Sala 😜
Zrobie krokiety z miechem i cos jeszcze wymysle wezme prowiant do wyra oczywiscie szmpan o smaku oranzady( na etykiecie sa ksiezniczki z bajek wiec pewnie zdziera pape z dachu taki mocny 😉
i wlacze sobie tv zeby zobaczyc jak bawia sie slawni i bogaci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć lalki 🙂

mój mały śpi 🙂 jeszcze tak naprawdę nie wybudził się po nocy, wstawał po 2, po 4, potem przed 7 i o 10 na karmienie 🙂 zjadł i śpi dalej 😁 zuch chłopak 🙂 🙂 🙂

moje plany na sylwestra podobnie jak Twoje novaM ograniczają się do białej sali i do okna, z którego będzie widać fajerwerki 😎

Aniqa dasz radę to przetrwać kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety wróciłam !!!!!!!!!!!!!!!
Mały chrapie. Cycki mnie bolą, bo karmię 😆 na nakładkach silikonowych, bo brodawki zapadnięte ale sie da 😉
W nocy hardkor czasami ogólnie myślałam że będzie gorzej.
Mam pytanie liczę na szybką pomoc :
Jak często przemywacie pepuszek ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
U nas tez zawitaly brzuszkowe problemy,ale nie ma tragedii. Moje plany Sylwestrowe to: Bal Prasy czyli Biala Sala 😜
Zrobie krokiety z miechem i cos jeszcze wymysle wezme prowiant do wyra oczywiscie szmpan o smaku oranzady( na etykiecie sa ksiezniczki z bajek wiec pewnie zdziera pape z dachu taki mocny 😉
i wlacze sobie tv zeby zobaczyc jak bawia sie slawni i bogaci 🤪

zdziera pape z dachu - dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo a ja sie tylko melduje ze nadal twardo 2w1 🙂 rubi tu dziś nie widziałam więc kto wie może sama zostałam na polu bitwy 🙂
dziś to jeszcze ok ale obawiam sie że od nowego roku to i mnie zacznie tłuc z braku cierpliwości 🙂

Gosiu zdrowia!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja właśnie przechodzę kryzys laktacyjny 3 tygodnia( podobno tak to nazywają), pierś kłuje okrutnie, sutek boli masakrycznie. Moja Ninka zna już chyba wszystkie przekleństwa bo jak ją przystawiam do tej piersi to najpierw jest kur... a potem wyję z bólu, na szczęście po chwili najgorszy ból przechodzi. Kapusta, ciepłe okłady, ani maści nie pomagają ale postanowiłam się nie poddawać. Ale dziś mam dobry humor bo po północy śmigamy na sylwestra na 2h do znajomych, a na warcie zostawimy babcie z mleczkiem odciągniętym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu welcome back 😘 😘 😘
Co do pępuszka to to tak jak Asia pisała - przy każdej zmianie pieluszki albo jak przebierasz małego jak mu się uleje...ogólnie przy każdym rozpakowaniu z ciuszków przemywałam 😉

Beata tekst o papie - bezcenny 🤪 Uchachałam się jak dziecko 🤪 🤪 🤪

Asia pyszczka masz już dorodnego 🙂 ...no i te kłaczoryyyyy super 🤪

Katja każdy kryzys w końcu mija i tego się trzeba trzymać 😘 No i na sylwestra idziecie - no piknie po prostu dobre i 2 godziny 🤪 Bawcie się dobrze 😘

Marika chyba Ci troszkę zazdroszczę tego uparciuszka...fajnie, że na początku roku się urodzi...będzie najstarszy z roku hihih 🤪 🤪 🤪

Dziewczyny mega dobre kropelki mam na kolkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DELICOL się nazywają
, drogie jak cholera (zapłaciłam 45zł) ale już po pierwszym użyciu zadziałały i Kajtek spokojnie zasnął w końcu bez wyginania i krzyków 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
U nas nocka przespana z przerwami na jedzenie. Dziewczyny czy ktoras z Was karmi cyckiem z kapturkiem?Agami chyna cos mi sie zdaje,bo mam pytanie-czy probowalas przystawiac Kubusia bez kapturkow?Bo jak ja przystawiam Sare to wogole nie ssie, za malo otwiera usteczka.
Milego dnia

hej
ja karmie z kapturkami. Niestety moje sutki sa za male i jak je sciskam to sie chowaja wiec
kapturki to jedyna mozliwosc dla mnie zeby malego nakarmic.

Ja też tylko z nakładkami ☺️ sutki też mam jak groszki... na dodatek już tak się przyzwyczaiła, że ciężko będzie... czasem próbuję to drze się strasznie
Czytałam gdzieś ostatnio, że ssanie przez te nakładki bardziej je męczy i one usypiają przy piersi i moja tak właśnie ma... wiecznie usypia, więc się nie najada, więc krótko śpi, bo znowu głodna... muszę z tym powalczyć...


novaM napisał(a):
Asiu krwawienie 😮
Yyyy ja już parę dni nie wiem co to krew ... na szczęście bo już dosyć miałam ufff 🙂
Ale teraz taka wydzielina nieprzyjemna bo ni to pomarańcz ni to brąz bleeee i tak leci jakby chciało a nie mogło 🤢 No ale już pożegnałam podpaski i wkładek mogę spokojnie używać 🤪

ja też takie brudy pomarańczowo brązowe, a jestem już 3 tygodnie po, ale jeszcze kilka dni temu wyleciał ze mnie wielki skrzep 😮

aaagaaa napisał(a):

moje plany na sylwestra podobnie jak Twoje novaM ograniczają się do białej sali i do okna, z którego będzie widać fajerwerki 😎

eno... ja podobnie, ale na różową salę się wybieram 😉 bal na bogato będzie, bo z córcią ino będę rządzić... mój do pracy idzie 🤢


Asia spóźnione, bo wczoraj czasu wejść nie miałam... jeszcze wielu takich rocznic Wam życzę... niech mąż się poprawi... taki skarb ma 😘

Gosia witaj po długiej nieobecności... a właściwie witajcie 😘... my już tu wszystkie martwiłyśmy się... i gratulacje dla Was 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane!!! Ja dziś też mam gości na sylwestra!!! Właśnie zrobiłam sałatkę!!! Mąż pojechał po ciasto do babci!!! Także będzie wyżerka!!! DZięki za stronkę z minkami dla dziecka namalowałam mojemu czarnym flamastrem i wiecie jak patrzył a potem zasnął!!! heeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytane do tych dziewczyn co 2 dzieciątko mają jak to z tymi cyckami jest czy one w ogóle w okresie karmienia przestają boleć bo ja mam je miękkie ale bolą po prostu i sutek jak w jednej boli choć nie jest zgryziony ani pęknięty????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo widzę że tu dziś puściutko 🙂 a przynajmniej o tej porze 🙂

ja jak podejrzewacie zresztą oczywiście sylwester w domu 🙂
co prawda do 24 nie planuje urodzić ale wolę spokojnie spędzić ten czas troche byłoby mi głupio jak bym poszła do znajomych a tam np. wody mi odeszły 🙂

no nic brzusie, mamusie i dzidziusie 🙂 to skoro tu taka cisza to :

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...