Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny ratunku!!!!!!!
Kalina nnie spi od 8 rano!!!!!!!!!!ja juz wysiadam ,nic przez nia nie zrobilam przez caly dzien i jeszcze przez bol zeba (bylam u dentysty,110zł poszlo, ale mialam rope i dobrzez ze poszlam, bo jutro juz pewnie by mi pyszczek spuchl)
Za tydzien mamy chrzest malej, kupilam jej dzisiaj ubranko specjalne-100zł 😮 a ubierze to tylko raz...ale to nic, ważne ze u Bozi bedzie ladnie wygladala 🙂

wlasnie przyszedl moj maz i uspal mala w 5 min 😮 😮 😮 😮
no nie wierze, ja walcze od kilku godzin...wzial n arece,przytulil i mala ma odjazd...byle na duuuuzo godzin....



Hejka http://www.przeklej.pl/plik/kazde-dziecko-moze-nauczyc-sie-spac-pdf-0023vpb7k96u poczytaj sobie może coś z tego da się zastosować .Jak to moja babcia mówiła mi przy pierwszym synu, Anita zobaczysz zmieni się po chrzcie ,chrzest był i dzieciak jak nie spał i płakał tak nie spał i płakał po 3 miesiacach ta sama gadka a dopiero jak młody miał 3 latka to wtedy było dziecko anioł 🙂a Rafałek to odwrotność Kamila starszego 🙂 także zycze Ci z całego serca żeby Kalinka przesypiała nocki.A chrzest mamy w tym samym terminie 🙂 za tydzień my w niedziele a ubranko kupiłam mu polarowe kurteczka ,spodenki,paputki i kocyk 100zł ,ale śmiało tą kurteczke bede mu zakładać po chrzcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
....NO I MAMY STYCZEŃ...CZAS "GRUDNIÓWEK "POWOLI DOBIEGŁ METY....DACIE WIARE,9 MIESIECY SKROBAŁYsMY NA FORUM O NASZYCH PROBLEMACH,ROZTERKACH....CZEKAŁYsMY NA FINISH Z UTĘSKNIENIEM I....TERAZ PORA "STYCZNIÓWEK: PRZY OKAZJI DUZO WYTRWAŁOSCI,ZDROWIA RADOŚCI I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH ZAMIERZONYCH PLANÓW W NOWYM 2012 ROKU.I NIECH NAM DZIECIACZKI ZDROWO ROSNA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w nowym roku
w sumie to wstałam z pół godzinki temu 🙂tak wiec lux ze przyziemniej noc zleciała
sylwester spędzony z mężusiem i komediami na dvd wcinając M&M 😜 😜 😜

tak więc doczekałam sie nowego roku to i obawiam się że cierpliwości zacznie mi już brakować..... 🙂

jutro wizyta,USG I KTG i mam nadzieje że usłyszę coś optymistycznego .......... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam również w nowym roku kochane!!! Sylwester fajny zleciało i mały grzeczny lecz krócej miał spanie niż normalnie!!! Ja jestem dziś mega zmęczona!!! oki idę karmić bo mały się obudził !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dluuugiej nie obecnosci...
Duzo sie dzialo i do tego brak netu wiec nie moglam do was zagladac i nie jestem w stanie nadrobic zaleglosci... Ale przeczytalam chociaz watek nova fm wiec co nieco woem 🙂
GRATULACJE dla wszystkich mamusiek, no i trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku 😆

Zaczne moze od poczatku, tak wiec, ze szpitala wyszlismy po dwoch tygodniach czyli przed samymi swietami 23 grudnia, no i maly ma zdjagnozowane wodonercze prawej nerki i poszerzony moczowod, narazie jest stabilny i czekamy na wyniki dalszych badan, na ktore jedziemy 18 stycznia, a do tego czasu nic...
Swieta spokojnie, maly tez nie najgorzej, chociaz jest bardziej krzykliwy niz ten pierwszy, ale jest kochany 🙂 Starszy nie jest az tak zazdrosny, narazie tylko troszke, wchodzi malemu do lozeczka i chce go ciagle nosic, tulic icalowac 😁
Ja czuje sie dobrze, porod jak wiecie mialam lekki i szybki wiec szybko wrocilam do sprawnosci z przed ciazy, stracilam 10 kg i teraz waze mniej niz przed ciaza, ale brzuszek jeszcze jest lekki...
Karmie malego piersia chociaz czasami mam wrazenie, ze on tyle je, ze mam za malo pokarmu, ale sie nie poddaje i nie dokarmiam go butla tylko daje mu powisiec na piersi zeby rozbudzal pokarm.
Narazie to tyle, jak mi sie cos przypomni to napisze.
Strasznie za wami tesknilam i postaram sie byc teraz na bierzaco...

No i oczywiscie Wszystkiego Naj Naj w tym Nowym Roczku 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joł, joł konczity 😘 😘 😘

Aleeee fajnie, że już wariacje świąteczno-sylwestrowe za nami 😉
Teraz byle do przyszłego roku i już balować i my będziemy 🤪 🤪 🤪

Doriana witam z powrotem 😘

Marika, Rubi w nowym roku życzę Waszym skarbom szybkiego wyskoku 😎 😘

Młody mój wczoraj chyba chciał fajerwerki zobaczyć ale dotrwał tylko do 23-ej heh i obudził się dopiero po 3-ej w nocy 😎

Dzisiaj dzień leniwca bo przecież podwójne święto 🤪 Nowy rok i niedziela w dodatku więc nadal w "śpiochach" jesteśmy i dobrze nam z tym 😎 😎 😎

Miłego dzionka i wszystkich pozostałych w tym 2012 roku Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem w Nowym Roku 🤪
Widzę, że Sylwester udany... do północy dotrwałam 😜 chociaż córcia grzecznie spała.

Dorianna witajcie z małym Doriankiem... fotki widziałam śliczniutki jest... trzymam kciuki i życzę małemu zdrówka 😘

Marika i Rubi a Wy dziewczęta na co czekacie??? 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna witaj z powrotem!! 😘 😘 😘 SYNUŚ JEST UROCZY!!!! 🤪
Moja Konsti obudziła się wczoraj o 23:40 wyniuchała że niedługo północ i chciała Nowy Rok przywitać z rodzicami 😆 ale za to poszła spać o 03:20 😁 więc trochę się namęczyłam z nią 😎 bo jej odciągnęłam mleko i dopiero później po cyckach poszła spać a tak była niespokojna 😮 więc już jej nie odciągam bo ona woli powisieć najwidoczniej sobie a nie gotowca dostawać 😜
Teraz się odrestaurowałam a mała śpi a chciałam sobie zdjęcia z nią porobić 🙃 i mnie porobiła 😁
Ściągneliśmy film Mario Bros Nie wiem czy kiedyś któraś oglądała to z tymi GUMBASAMI 🤪 Uwielbiam ten film i dawno go nie widziałam 🤪 Miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Czołem w Nowym Roku 🤪
Widzę, że Sylwester udany... do północy dotrwałam 😜 chociaż córcia grzecznie spała.

Dorianna witajcie z małym Doriankiem... fotki widziałam śliczniutki jest... trzymam kciuki i życzę małemu zdrówka 😘

Marika i Rubi a Wy dziewczęta na co czekacie??? 😜 😜 😜


nio właśnie juz nie ma na co czekać tylko czas sie rozpakować 🙂 ale synuś jakoś nie podziela mojego zdania ........

nie wiem jak tam Rubi bo jej dziś jeszcze tu nie widziałam ........wiec może sama zostałam na polu bitwy ...... 😮 😮 😮

póki co mąż namówił mnie na noworoczną najulubieńszą pizze 😜 😜 😜 ........ dałam sie skusić bo wierze że to już ostatnia ...... 🙃 🙃 🙃

bo chyba jeszcze nikomu ten kochany brzusio tak nie został na stałe........????? 🙃 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika jestem i też razem z tobą wytrwale czekam 😁 jak u ciebie sytuacja u mnie bez zmian cisza..............
WSZYSTKIM WAM I WASZYM POCIECHOM W NOWYM ROKU ŻYCZĘ ZDRÓWKA PRZEDE WSZYSTKIM ORAZ PRZESPANYCH NOCEK 😁
MARIKA A TOBIE SZYBKIEGO ROZWIĄZANIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
Coq Aniqa u mnie to samo, mała nie śpi regularnie od 1 do 6 rano... Maskara... Oczy jak 5 zł i nie chce spać, marudzi, jak próbuję usypiać to ryk... oj ciężko jest chwilami, mam kryzysy, wyglądamy jak zombiaki z mężem... mam nadzieję, że to minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorianna witajcie z powrotem!! Życzę Wam dużo zdrówka 😘 😘 😘 A malutki śliczny 😁 i te oczka duże 🙂 🙂 🙂
A u nas spokojnie 🙂 mały obudził się ok 23 i czekał z nami aż do północy 🙂 Potem dostał mleczko i poszedł grzecznie spać ok 1 🙂 obudził się przed 6 mleczka+zmiana pampersa i dalej do łóżeczka 🙂 Na razie jest super i mam nadzieję, że to się nie zmieni.
A co do staników to powielam pytanie, bo też musiałabym jakiś kupić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...