Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie,
novam my tez czekamy na pasel...
a malutki jest kochanym dzieckiem, dzisiaj spal od 22 do 4 az go sama obudzilam bo mi cycki pekaly normalnie!!! tak by spal jeszcze pewnie 🙂 a potem od 4.30 do 9.30 spal, no zlote dzicko mam, i tak juz trzecia noc nam ladnie spi 🙂 🙂 🙂 kapiele mu sluza. juz polubil sie kapac, nie krzyczy 🙂 🙂
i nie wiem co to depresja poporodowa 🙃 az sie boje ze za duzo tego szczescia naraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
Przyznam się szczerze, że jakoś ostatnio nie mam nastroju na forum. Nina ma zaburzenia rytmu serca i znacznie poszerzoną miedniczkę nerkową. I powiedzcie mi co dają te wszystkie badania prenatalne? Robiłam wszystkie 3 i jeszcze środkowe powtarzałam w innym ośrodku. Teraz biegam po szpitalach żeby jak najszybciej ją zdiagnozowali, nie dopuszczam myśli że to coś poważniejszego. Dziś mi się serce krajało jak płakała podczas ukg, ekg i pobierania krwi. buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Przyznam się szczerze, że jakoś ostatnio nie mam nastroju na forum. Nina ma zaburzenia rytmu serca i znacznie poszerzoną miedniczkę nerkową. I powiedzcie mi co dają te wszystkie badania prenatalne? Robiłam wszystkie 3 i jeszcze środkowe powtarzałam w innym ośrodku. Teraz biegam po szpitalach żeby jak najszybciej ją zdiagnozowali, nie dopuszczam myśli że to coś poważniejszego. Dziś mi się serce krajało jak płakała podczas ukg, ekg i pobierania krwi. buuuu

katja26 trzymam za was kciuki zeby badania wykazały że to nic poważnego....ale nawet sobie nie wyobrażam jakie to dla Ciebie stresujące. Trzymaj się ciepło i nie daj się złamać polskiej służnie zdrowia 🥴 A jak wykryli że coś jest nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
witajcie,
novam my tez czekamy na pasel...
a malutki jest kochanym dzieckiem, dzisiaj spal od 22 do 4 az go sama obudzilam bo mi cycki pekaly normalnie!!! tak by spal jeszcze pewnie 🙂 a potem od 4.30 do 9.30 spal, no zlote dzicko mam, i tak juz trzecia noc nam ladnie spi 🙂 🙂 🙂 kapiele mu sluza. juz polubil sie kapac, nie krzyczy 🙂 🙂
i nie wiem co to depresja poporodowa 🙃 az sie boje ze za duzo tego szczescia naraz 😉

Chloe ja też mam wrażenie że wygrałam los na loterii ze moja Weronisia daje się wyspać rodzicom 🙂 I jeszcze mam czas i siły żeby w domu ogarnąć i jak widać na forum też chwilke znajdę. A od dwóch dni jak sie tych szwów pozbyłam to wogóle bajka - tfu tfu zeby nie zapeszyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Przyznam się szczerze, że jakoś ostatnio nie mam nastroju na forum. Nina ma zaburzenia rytmu serca i znacznie poszerzoną miedniczkę nerkową. I powiedzcie mi co dają te wszystkie badania prenatalne? Robiłam wszystkie 3 i jeszcze środkowe powtarzałam w innym ośrodku. Teraz biegam po szpitalach żeby jak najszybciej ją zdiagnozowali, nie dopuszczam myśli że to coś poważniejszego. Dziś mi się serce krajało jak płakała podczas ukg, ekg i pobierania krwi. buuuu

No to widze, ze nasze maluszki sie zmowily i razem choruja podobnie, bo moj maly ma jakas dziurke w serduszki i przez to szmery, ale niby to sie samo zrosnie, a do tego wodonercze prawej nerki i poszerzony moczowod, ale to juz grubsza sprawa i dopiero dowiem sie co dalej po cystografii 18 stycznia.
Wydaje mi sie, ze od tej nerki ma dziwne bole jakby zaparcia i sie tak dziwnie od tego wije, a za chwile spi... A w nocy mial goraczke do 38 i sie zastanawiam czy czasem mu sie infekcja drug moczowych nie przyplatala, bo to czeste w jego stanie 😞
Zobacze dzisiaj jak bedzie w nocy, mam nadzieje ze to jednorazowa goraczka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
katja26 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Przyznam się szczerze, że jakoś ostatnio nie mam nastroju na forum. Nina ma zaburzenia rytmu serca i znacznie poszerzoną miedniczkę nerkową. I powiedzcie mi co dają te wszystkie badania prenatalne? Robiłam wszystkie 3 i jeszcze środkowe powtarzałam w innym ośrodku. Teraz biegam po szpitalach żeby jak najszybciej ją zdiagnozowali, nie dopuszczam myśli że to coś poważniejszego. Dziś mi się serce krajało jak płakała podczas ukg, ekg i pobierania krwi. buuuu

No to widze, ze nasze maluszki sie zmowily i razem choruja podobnie, bo moj maly ma jakas dziurke w serduszki i przez to szmery, ale niby to sie samo zrosnie, a do tego wodonercze prawej nerki i poszerzony moczowod, ale to juz grubsza sprawa i dopiero dowiem sie co dalej po cystografii 18 stycznia.
Wydaje mi sie, ze od tej nerki ma dziwne bole jakby zaparcia i sie tak dziwnie od tego wije, a za chwile spi... A w nocy mial goraczke do 38 i sie zastanawiam czy czasem mu sie infekcja drug moczowych nie przyplatala, bo to czeste w jego stanie 😞
Zobacze dzisiaj jak bedzie w nocy, mam nadzieje ze to jednorazowa goraczka...

Dziewczyny na pewno teraz jest dla Was bardzo stresujacy okres, ale na pewno wszystko sie ulozy!!!!! Katja pisz nam tu wszystko, widzisz, zawsze okaze sie ze czlowiek nie jest sam w niedoli. Wiem bo w ciazy przezywalam strasznie moje krwawienia, po czym okazalo sie ze z guga razem w tym siedzimy no i jakos razniej bylo 🙂 i dalysmy rade i maluszki sa zdrowe, i wasze tez beda!! 🙂)) Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O cholera Katja współczuję Tobie jako matce bo teraz masz pewnie "śmietnik" w głowie, pewnie masz głowę pełną zmartwień 😞 No i maleństwo ... echhh nawet nie wiemy co ona musi przechodzić 😞

To samo Dorianna u Ciebie... przykro mi ale trzeba być dobrej myśli prawda ... 🙂

Trzymam kciuki za Wasze samopoczucie i siłę do przetrwania tego trudnego czasu, trzymam razem z moim mega kolkowym Kajetanem 😉

Aaa właśnie ... kolki... cholera zapominam o tych kropelkach przed karmieniem 😠
Rozmawiałam z lekarzem i okazuje się, że jeśli te kropelki tak dobrze na niego działają to niestety mały nietolerancję laktozy niestety ma 😞 Więc Nova odstawia większość produktów mlecznych i zastanawia się co teraz będzie w ogóle jeść 🤨 😮

A co do becikowego to nie wiem, może u Was nie wymagają bo zamiast urzędasów ludzie zwykli tam siedzą 🤨 U mnie powiedziała, że przyjmie jak PESEL mieć będę wpisany 🤢 Więc czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
dorianna napisał(a):
katja26 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
Przyznam się szczerze, że jakoś ostatnio nie mam nastroju na forum. Nina ma zaburzenia rytmu serca i znacznie poszerzoną miedniczkę nerkową. I powiedzcie mi co dają te wszystkie badania prenatalne? Robiłam wszystkie 3 i jeszcze środkowe powtarzałam w innym ośrodku. Teraz biegam po szpitalach żeby jak najszybciej ją zdiagnozowali, nie dopuszczam myśli że to coś poważniejszego. Dziś mi się serce krajało jak płakała podczas ukg, ekg i pobierania krwi. buuuu

No to widze, ze nasze maluszki sie zmowily i razem choruja podobnie, bo moj maly ma jakas dziurke w serduszki i przez to szmery, ale niby to sie samo zrosnie, a do tego wodonercze prawej nerki i poszerzony moczowod, ale to juz grubsza sprawa i dopiero dowiem sie co dalej po cystografii 18 stycznia.
Wydaje mi sie, ze od tej nerki ma dziwne bole jakby zaparcia i sie tak dziwnie od tego wije, a za chwile spi... A w nocy mial goraczke do 38 i sie zastanawiam czy czasem mu sie infekcja drug moczowych nie przyplatala, bo to czeste w jego stanie 😞
Zobacze dzisiaj jak bedzie w nocy, mam nadzieje ze to jednorazowa goraczka...

Dziewczyny na pewno teraz jest dla Was bardzo stresujacy okres, ale na pewno wszystko sie ulozy!!!!! Katja pisz nam tu wszystko, widzisz, zawsze okaze sie ze czlowiek nie jest sam w niedoli. Wiem bo w ciazy przezywalam strasznie moje krwawienia, po czym okazalo sie ze z guga razem w tym siedzimy no i jakos razniej bylo 🙂 i dalysmy rade i maluszki sa zdrowe, i wasze tez beda!! 🙂)) Buziaki:*

I oby tak bylo, ale mysle, ze calkowicie do zdrowia nie wroci tak szybko, ale chcialabym zeby go tak to nie meczylo i nie bolalo chociaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za dodanie otuchy. Doriana to będziemy się konsultować każda zawsze coś drugiej doradzi. Mnie kardiolog mówiła że 99 % takich przypadków samoistnie się poprawia. Zaś na nefrologa czekam, kuzynka ma mnie umówić do dobrego we wtorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja i dorianna trzymam kciuki, żeby wszystko z Waszymi Maluszkami było dobrze 🙂

tak to już jest, że nasze dzieciaczki trochę się wycierpią, mój Maciuś z nóżką w gipsie też pewnie cierpi, ale wiem, że to dla jego dobra i że potem będzie już wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Dzięki dziewczyny za dodanie otuchy. Doriana to będziemy się konsultować każda zawsze coś drugiej doradzi. Mnie kardiolog mówiła że 99 % takich przypadków samoistnie się poprawia. Zaś na nefrologa czekam, kuzynka ma mnie umówić do dobrego we wtorek

No mnie to samo mowil o serduszku, a do nefrologa nie musialam rejestrowac malego, bo odrazu w szpitalu nas umowili na ta wizyte do nefrologa razem z cystografia. Trzym za ciebie kciuki 🙂
A dokladnie co ci powiedzieli o malym i jego nerkach, maly mial robione jakies badania albo USG?
Bo u nas wlasnie z tego powodu przewozili z Grudziadza do Torunia, bo u nas nie bylo takiego specjalisty, bo do tego przyplatal mu sie na poczatku ropomocz... I tak spedzilam z malym pierwsze 2 tygodnia zycia w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój Kajtek ma dzisiaj jakiś kryzys 🥴
Od popołudnia z rąk mi nie "schodzi" i na cycu by non stop wisiał 🥴
Nie wiem co się dzieje...na siłę mu smoka wsunęłam do buziaka bo już nie daję rady, a mleczarnia pusta 😮
Echhh...to będzie dłuuuugaśna nocka 🤢

Ale Wam życzę przespanej i spokojnej "afkors" 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry ...... może będzie 😁

katja, doriana nio i aguś całym serduchem wam życzę wytrwałości i ogromu zdrówka dla dzieciaczków 😘

a u mnie dalej nic 🥴 wczoraj pobolewało dośc mocno jak na okres ale po godzinie przeszło ...... skurcze......hmmmm 3 dziennie max........ 😮

dobrze że mały od rana dziś mocno rozrabia to przynajmniej w głowę nie zachodzę że wszystko ok 😆

tak więc pewnie jutro uderzam na IP i mam nadzieje że mnie nie wrócą do domu ......no już bez przesady 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry laski 😎

Ciemne okulary dzisiaj jak najbardziej by mi się przydały bo nocka z dupy totalna 🤢
Nie wiem co w niego wstąpiło ale nie mam już mocy do tego małego terrorysty mojego 🤔
Przez całą noc wyssał ze mnie dosłownie wszystko 😮 Na serio rano poczułam się jakbym cycków nie miała 😮 😮 😮
Jak na razie zapakowałam go do wózka i spał prawie godzinkę...spał...bo właśnie się budzi po swojemu czyli wyginanie, płacz, krzyk...ooo i się rozbujał 🤢
Spadam życząc miłego dzionka pozostałym 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam że sie trochę boję tej indukcji..... bo jak on taki uparty...... 😮 😮 😮

i sama nie wiem czy się nie zdecydowałabym na cesarkę.... przynajmniej misia bezpiecznie wyciągną ja się jakoś pozbieram ............... 🤨 🤨

no bo jak tu podejść takiego uparciucha...... ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
powiem wam że sie trochę boję tej indukcji..... bo jak on taki uparty...... 😮 😮 😮

i sama nie wiem czy się nie zdecydowałabym na cesarkę.... przynajmniej misia bezpiecznie wyciągną ja się jakoś pozbieram ............... 🤨 🤨

no bo jak tu podejść takiego uparciucha...... ☺️ ☺️


Heh Marika i na takiego uparciucha znajdzie się sposób 😎
Pamiętam jak z Olką się męczyłam...a jak już ze skierowaniem w szpitalu się znalazłam po terminie w 43tc dokładnie to się chyba wystraszyła i postanowiła wyjść zaraz na drugi dzień 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
powiem wam że sie trochę boję tej indukcji..... bo jak on taki uparty...... 😮 😮 😮

i sama nie wiem czy się nie zdecydowałabym na cesarkę.... przynajmniej misia bezpiecznie wyciągną ja się jakoś pozbieram ............... 🤨 🤨

no bo jak tu podejść takiego uparciucha...... ☺️ ☺️

Hej

nie przejmuj sie. Pewnie Ci zaczna wywolywac porod, a cesarke w ostatecznosci zrobia. Zawsze mozesz miec jak Ja. Na mnie nic i mojego malego nic nie podzialalo, dopiero cesarka.
Wlasnie musze opisac swoj porod, choc cesarka jak cesarka nic specjalnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
Dzis u Nas strasznie wieje.... wyszlam z Florkiem tylko na chwilke i poszlismy do cukierni, bo jutro mamy gosci. Tak zrobilismy furrore 😉 Wszyscy Nas przepuscili w kolejce i mysleli ze na rekach mam laleczke, bo taki opatulony i wtulony we mnie byl 😁


u nas też strasznie wieje, masakra po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...