Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Taaaaa co dupcia to inna reakcja na pieluszki 😎 😎 😎

Widzę,że już kilka imprez się szykuje 🙂 Ja na razie o chrzcie nie myślę....może na lato 🤨 🙂

Dzisiaj moja psiapsiółka ze Szczecina z nieba mi spadła 🤪 Jedzie na zakupy do Niemiec i przy okazji kupi mi kropelki na kolkę te niemieckie i zamówienie złożyłam na kosmetyki dla mnie i małego 🤪 Ależ się cieszę...chociaż najchętniej to bym sama na shopping niemiecki pojechała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Helloł 🙂 🙂 🙂
Mi coś brzuszek szwankuje 😠 od kilku dni nie mogę wejść, a jak uda mi się zalogować to i tak nie poczytam, już o napisaniu posta nie wspomnę 😠
Moje dziecko ochrypło 😮 na szczęście mieliśmy wizytę u pediatry i wszystko ok, więc to pewnie od tych jej wrzasków, bo to moje słoneczko ciągle jest na nie 🤢 ja żeby chwilę ciszy mieć podaję cyca i uzależniłam córcię, tak samo od spania z nami... mój mąż twardy jest i co wieczór mała zasypia w łóżeczku, ale to długa i głośna 😜 walka jest... ale w nocy po karmieniu i tak ląduje z nami, bo ja mama niekonsekwentna i leniwa jestem ☺️
My spacerujemy codziennie, ale dziś chyba się nie uda... deszcz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!

U mnie dzis w nocy dzikie szalenstwo aa hahaaa ahahaa hha 🤪 - ze tak sie wyraze. Nasz wampirek nie spal do godziny 9 rano!!!!!!!!!!! 😮 😮 😮 Od polnocy przysypianie na pol godziny 🤢 Rozumiem, ze spac sie jej nie chcialo, ale w dodatku nic jej nie pasowalo. Czy wasze dzieci tez tak maja, ze jak nie sa "tarmoszone" - hopla, hop, hop, hop, podskakujemy, bujamy sie, kolyszemy - to generalnie jest niezadowolenie?!!! 🤔
Juz doszlo do tego, ze maz oddelegowal Mala o 6 do lozeczka i juz nawet nikt do niej nie wstawal, bo nikt nie mial sily! A ona plakala godzine i zero zmeczenia... Koszmar!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa, jak tak Was czytam to az mi wstyd ☺️
Ciesze sie, ze jeszcze zadnego leku corce nie podalam, bo nie choruje i nie cierpi na kolki... nawet jak czasami placze przy kupie to chwila moment i jest spokoj, wole jej nic nie dawac. Ale, ale, ale ... w razie W nie mam nic w domu ☺️ 🤔 A leki o ktorych piszecie, pewnie i tak ich nie ma, wiec pewnie i tak w aptece bede musiala sie radzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Nova to przybijam Ci piatke huggiesowa 🙂
U mnie zadnych przeciekow nie bylo no i przedewszystkim nie smierdzialy i nie pecznialy tak jak pampersy.
Kurcze no jeszcze 1 zakladam, ale nie wydaja mi sie za male 🤔


No nie powiem, ż przecieków nie było bo się zdarzyło parę razy ale we wszystkich pieluchach jak się coś "zawinie" to przeleci 😜
Ja 2-ki już od tygodnia na noc zapodaje, a 1-dynki muszę zużyć bo jeszcze mała paczka mi została...no i zakładam je w dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już pampersy 2!!! Spoko mały znosi pampersy!!! mój mały już śpi ponad 2,5 godziny jak się obudzi to będzie wył !!!! ALE BEDZIE RYK RYK !!!!! A co do tego krztuszenia to dzięki ci DORIANNA spróbujemy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry!!

U mnie dzis w nocy dzikie szalenstwo aa hahaaa ahahaa hha 🤪 - ze tak sie wyraze. Nasz wampirek nie spal do godziny 9 rano!!!!!!!!!!! 😮 😮 😮 Od polnocy przysypianie na pol godziny 🤢 Rozumiem, ze spac sie jej nie chcialo, ale w dodatku nic jej nie pasowalo. Czy wasze dzieci tez tak maja, ze jak nie sa "tarmoszone" - hopla, hop, hop, hop, podskakujemy, bujamy sie, kolyszemy - to generalnie jest niezadowolenie?!!! 🤔
Juz doszlo do tego, ze maz oddelegowal Mala o 6 do lozeczka i juz nawet nikt do niej nie wstawal, bo nikt nie mial sily! A ona plakala godzine i zero zmeczenia... Koszmar!


Jezu, najgorsza moja nocka mi sie przypomniała...Coq...wspieram, trzymam kciuki i współczuje...Kalina generalnie tez nie chce lezec sama..albo musze ja miec na rekach, albo w bujaczku wlaczone wibracje.Sama to polezy 5 min i wrzask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też od początku używam pampersów i nie mogę narzekać 🙂 Nie przeciekały, dobrze wchłaniały kupę i akurat nie wyczułam żadnego smrodu. Pewnie kwestia paczki 😉 Ogólnie mały nie ma żadnych odparzeń, ani zaczerwienionej pupy. Może dlatego, że robi zawsze kupę podczas karmienia i wtedy szybko zmieniam pampers+używam kremu penaten na odparzenia. Co do ceny to też jestem zadowolona bo kupuje 1 paczkę rozm 2 (w tym są 94 pampersy) za ok 41 zł, bo laski z firmy zawsze dają mi cynka jak są promocje na jakieś produkty dla dzieci 🙃 🙃
A jeśli chodzi o spanie to ja mam aniołka w domu 🙂 w nocy wstaje max 2 razy wypije mleko i śpi dalej. W dzień to samo mleko+zmiana pampersa i spanie w łóżeczku. Nie muszę go uspokajać w żaden sposób bo sam zasypia 🙂 Czasami rozgląda się max godzinkę po pokoju, pogada po swojemu i potem zasypia 🙂 Mam nadzieje, że to mun się nie odmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Jezu, najgorsza moja nocka mi sie przypomniała...Coq...wspieram, trzymam kciuki i współczuje...Kalina generalnie tez nie chce lezec sama..albo musze ja miec na rekach, albo w bujaczku wlaczone wibracje.Sama to polezy 5 min i wrzask


Dziekuje Aniqa !!!! 😘 Moj maz juz wymyslil zakup kolyski 😁 Ale mysle, ze teraz po wypowiedzeniu wojny, bedzie chcial Mala oduczyc spania z nami i "podskakiwania" 😎

I u mnie podobnie. Sama polezy w lozeczku moze z 15 minut na dzien max. - ale urozmaicam jej to karuzela albo tym ksiezycem na dobranoc. Czasami jak na lozku lezy to wlepi wzrok np. w komputer - ale to akurat mnie nie cieszy 🤢
Kasiu zazdroszcze Ci niemilosiernie - karminie, przewijanie, spanie - moge tylko pomarzyc. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coq wytrwałości to minie 😘 Ja byłam takim dzieckiem, że cały dzień darłam japę..... moi rodzice jeździli ze mną po lekarzach bo nie wiedzieli co mi dolega... ale lakarze mówili, ze takie dziecko, bo w 100% zdrowe 😎 A uwierz, że darłam się non stop... fakt nocki przesypiałam, ale chyba tylko ze zmęczenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja mam takie pytanie z innej beczki..... hmmm zastanawiam się nad antykoncepcją jak pójdę do lekarza.... wiem, że istnieją jakieś tabletki, które można brać przy karmieniu piersią... Jak myślicie co byłoby najlepsze??
P.S. nie chcę zajść ponownie w ciążę!!! 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny a ja mam takie pytanie z innej beczki..... hmmm zastanawiam się nad antykoncepcją jak pójdę do lekarza.... wiem, że istnieją jakieś tabletki, które można brać przy karmieniu piersią... Jak myślicie co byłoby najlepsze??
P.S. nie chcę zajść ponownie w ciążę!!! 😮 😁

Z Olą przy karmieniu brałam Cerazette i teraz gdybym tylko faceta miała przy sobie 😜 też bym się na nie zdecydowała 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny a ja mam takie pytanie z innej beczki..... hmmm zastanawiam się nad antykoncepcją jak pójdę do lekarza.... wiem, że istnieją jakieś tabletki, które można brać przy karmieniu piersią... Jak myślicie co byłoby najlepsze??
P.S. nie chcę zajść ponownie w ciążę!!! 😮 😁

Z Olą przy karmieniu brałam Cerazette i teraz gdybym tylko faceta miała przy sobie 😜 też bym się na nie zdecydowała 😎


Mnie w szpitalu wlasnie Cerazette przepisali.
Nova a orientujesz sie w cenach, ile one w Polsce kosztuja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
coq wytrwałości to minie 😘 Ja byłam takim dzieckiem, że cały dzień darłam japę..... moi rodzice jeździli ze mną po lekarzach bo nie wiedzieli co mi dolega... ale lakarze mówili, ze takie dziecko, bo w 100% zdrowe 😎 A uwierz, że darłam się non stop... fakt nocki przesypiałam, ale chyba tylko ze zmęczenia...


Ja tez darlam jape 😁 😁 😁 Moja mama do tej pory wpomina jak tata nasz dom budowal, ona sama z trojka dzieci, dom, praca, a ja co ona od lozeczka odeszla w ryk 😎
Wiem, z emusze przetrwac, zreszta u nas w kratke, jedna noc ok druga koszmarna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny a ja mam takie pytanie z innej beczki..... hmmm zastanawiam się nad antykoncepcją jak pójdę do lekarza.... wiem, że istnieją jakieś tabletki, które można brać przy karmieniu piersią... Jak myślicie co byłoby najlepsze??
P.S. nie chcę zajść ponownie w ciążę!!! 😮 😁

Z Olą przy karmieniu brałam Cerazette i teraz gdybym tylko faceta miała przy sobie 😜 też bym się na nie zdecydowała 😎


Mnie w szpitalu wlasnie Cerazette przepisali.
Nova a orientujesz sie w cenach, ile one w Polsce kosztuja?

z tego co w necie wyszukałam to kosztują ok 35zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
Ja też od początku używam pampersów i nie mogę narzekać 🙂 Nie przeciekały, dobrze wchłaniały kupę i akurat nie wyczułam żadnego smrodu. Pewnie kwestia paczki 😉 Ogólnie mały nie ma żadnych odparzeń, ani zaczerwienionej pupy. Może dlatego, że robi zawsze kupę podczas karmienia i wtedy szybko zmieniam pampers+używam kremu penaten na odparzenia. Co do ceny to też jestem zadowolona bo kupuje 1 paczkę rozm 2 (w tym są 94 pampersy) za ok 41 zł, bo laski z firmy zawsze dają mi cynka jak są promocje na jakieś produkty dla dzieci 🙃 🙃
A jeśli chodzi o spanie to ja mam aniołka w domu 🙂 w nocy wstaje max 2 razy wypije mleko i śpi dalej. W dzień to samo mleko+zmiana pampersa i spanie w łóżeczku. Nie muszę go uspokajać w żaden sposób bo sam zasypia 🙂 Czasami rozgląda się max godzinkę po pokoju, pogada po swojemu i potem zasypia 🙂 Mam nadzieje, że to mun się nie odmieni 🙂


ehhh, stare dobre czasy...u mnie tak by ło przez 2 pierwsze tygodnie, a potem zaczał sie czad...ale oczywiscie zycze, aby twojemu synkowi sie nie odwidziało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Ja też od początku używam pampersów i nie mogę narzekać 🙂 Nie przeciekały, dobrze wchłaniały kupę i akurat nie wyczułam żadnego smrodu. Pewnie kwestia paczki 😉 Ogólnie mały nie ma żadnych odparzeń, ani zaczerwienionej pupy. Może dlatego, że robi zawsze kupę podczas karmienia i wtedy szybko zmieniam pampers+używam kremu penaten na odparzenia. Co do ceny to też jestem zadowolona bo kupuje 1 paczkę rozm 2 (w tym są 94 pampersy) za ok 41 zł, bo laski z firmy zawsze dają mi cynka jak są promocje na jakieś produkty dla dzieci 🙃 🙃
A jeśli chodzi o spanie to ja mam aniołka w domu 🙂 w nocy wstaje max 2 razy wypije mleko i śpi dalej. W dzień to samo mleko+zmiana pampersa i spanie w łóżeczku. Nie muszę go uspokajać w żaden sposób bo sam zasypia 🙂 Czasami rozgląda się max godzinkę po pokoju, pogada po swojemu i potem zasypia 🙂 Mam nadzieje, że to mun się nie odmieni 🙂


ehhh, stare dobre czasy...u mnie tak by ło przez 2 pierwsze tygodnie, a potem zaczał sie czad...ale oczywiscie zycze, aby twojemu synkowi sie nie odwidziało 🙂

no ja też mam taką nadzieję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
u nie nocka fatalna zakończona wizyta w szpitalu bo mała zaczeła wymiotowac. Wypuscili nas do domu ale powiedzieli że jeśli się powtórzy to już szpital. no i jak wrócilismy do domu 0 3 tak zasneła ok 4 i spała do 8 rano i nic sie nie dzialo. dzis ciągle jej sie ulewa a przed chwilą zrobiła taką wodnistą zieloną kupę. Nie wiem czy już jechac do szpitala bo kupa wodnista ale jeda więc to chyba nie biegunka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Hej,
u nie nocka fatalna zakończona wizyta w szpitalu bo mała zaczeła wymiotowac. Wypuscili nas do domu ale powiedzieli że jeśli się powtórzy to już szpital. no i jak wrócilismy do domu 0 3 tak zasneła ok 4 i spała do 8 rano i nic sie nie dzialo. dzis ciągle jej sie ulewa a przed chwilą zrobiła taką wodnistą zieloną kupę. Nie wiem czy już jechac do szpitala bo kupa wodnista ale jeda więc to chyba nie biegunka?


Wanilia mam nadzieje, ze unikniecie szpitala i ze to nic powaznego. Trzymaj sie dzielnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...