Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam tylko isc na usg bioderek.. zadneog usg glowy ani brzuszka nam nie kazali
Aniqa1111 no my dalej walczymy.. katar juz prawie pozegnalismy, kaszlec juz prawie nie kaszle temperatura do 37,5 wiec tez ok bo on zawsze mial 37 wiec tylko ciut wyzsza... z pupa dalej walczymy i czuje sie jak bym pol apteki na niego wylewala.. bo co prebieranie to myje pupe woda z oilatum albo sama woda i wacikiem, pozniej kroplomierzem takim polewam pupe rivanolem, osuszam dokladnie i rano clotrimazol, po poludniu detreomycyma, wieczorem clotrimazol a pomiedzy antybiotykami tormetniol na zmiane z pethapantenem... do tego caly czas jestem na teterze wiec kupa co zmiana pieluszki i pranko... w moim domu wszedzie widza pieluchy....no i gratis tak nam ulewa ze ciuszki praktycznie co 2 karmienie do zmiany....wiec jest zaje****fajnie... no ale z pupa to troszke poprawy widze... tylo ze w srode musze odstawic leki juz a ranki nie sa calkowicie wygojone;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
Jeszcze niedawno gratulowałysmy sobie udanych wizyt u gina a teraz...coq - gratuluje udanej wizyty u pediatry 😁
aaagaaa widze że Ty troche zlosnica jesteś skoro kazałaś się mężowi z domu wynosić 😜 Ale przejdzie Wam i się pogodzicie raz dwa
Udalo mi się wreszcie umówić małą do ortopedy - na 23go, chyba ostatnia bedę bioderka sprawdzala..

hehe nie jestes ostatnia z tym USG bioderek, bo ja jeszcze nie bylam, mam skierowanie, ale nie mam kiedy sie z nim wybrac... a no i nie dzwonilam jeszcze zeby go zarejestrowac 😉

przybij piąteczkę dorianna ja też jeszcze nie byłam ani nawet nie dzwoniłam, żeby się zarejestrować 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały wykąpany aż 2 siostry były mi asystować hehe!!! Ja stwierdzam że sama nie lubię być dobrze że mam tyle rodzeństwa!!!
Takie to jest już się piątku nie mogę doczekać bo mój mąż będzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
Jeszcze niedawno gratulowałysmy sobie udanych wizyt u gina a teraz...coq - gratuluje udanej wizyty u pediatry 😁
aaagaaa widze że Ty troche zlosnica jesteś skoro kazałaś się mężowi z domu wynosić 😜 Ale przejdzie Wam i się pogodzicie raz dwa
Udalo mi się wreszcie umówić małą do ortopedy - na 23go, chyba ostatnia bedę bioderka sprawdzala..

hehe nie jestes ostatnia z tym USG bioderek, bo ja jeszcze nie bylam, mam skierowanie, ale nie mam kiedy sie z nim wybrac... a no i nie dzwonilam jeszcze zeby go zarejestrowac 😉

przybij piąteczkę dorianna ja też jeszcze nie byłam ani nawet nie dzwoniłam, żeby się zarejestrować 😎


A ja w karnecie zdrowia Yasmine mam przepisane usg bioder na 4 miesiac. Znowu jakies nowosci i wszystko inaczej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
dorianna napisał(a):
wanilia napisał(a):
Jeszcze niedawno gratulowałysmy sobie udanych wizyt u gina a teraz...coq - gratuluje udanej wizyty u pediatry 😁
aaagaaa widze że Ty troche zlosnica jesteś skoro kazałaś się mężowi z domu wynosić 😜 Ale przejdzie Wam i się pogodzicie raz dwa
Udalo mi się wreszcie umówić małą do ortopedy - na 23go, chyba ostatnia bedę bioderka sprawdzala..

hehe nie jestes ostatnia z tym USG bioderek, bo ja jeszcze nie bylam, mam skierowanie, ale nie mam kiedy sie z nim wybrac... a no i nie dzwonilam jeszcze zeby go zarejestrowac 😉

przybij piąteczkę dorianna ja też jeszcze nie byłam ani nawet nie dzwoniłam, żeby się zarejestrować 😎

No to piatka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...