Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
...DOBRY WIECZÓR...A RACZEJ WIECZÓR DOBRY DLA WAS BO U MNIE TO TAK SAMO JAK U MARZENKI 🙂 TERRORKA POZOROWANA KAŻDEJ NOCY!!!NORMALNIE TO OD 19 TO CODZIENNIE MAM JUZ NERWY BO JUZ SIE NASTWIAM ZE KOLEJNE CYRKI BEDĄ ,RYKI,WALKA PRZY CYCU KILKA GODZIN,POTEM BEZSILNE USYPIANIE I ...........DUPA.KAROL USNĄŁ CHWILE TEMUNARAZIE SPI ALE ZA CHWILE SIE OBUDZI.JA RAZ W NOCY DOWALAM MU BUTELKE-POŁOŻNA POWIEDZIAŁA ZEBYM SPRÓBOWAŁA ZE MOZE POŚMI CHOC TROCHE DŁUZEJ....CYCKI PEŁNE MLEKA A ON TAK SZALEJE ZE MU MUSZE BUTLE DAWAĆ -CO TO ZA CZASY:p ZMECZENIE I NIEWYSYPIANIE POWOLI WESZŁO MI W KREW-TAK MYSLE,BO CO NOC TO SAMO....OJJJ JUZ RYCZY WIEC KOŃCZE .DO JUTRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!!

O dziwo dzis nawet pospalam. Mala po kapaniu niby usnela, ale do polnocy co chwila sie budzila. Potem w koncu na 3 godziny usnela i obudzila sie na jedzenie i dostala ataku placzu 😮 ,45minut probowalam ja uspokoic, ale bylam tak zmeczona, ze odlozylam ja do lozeczka bo juz nie moglam. Godzina placzu i w koncu 5:20 piers i sen, ufffff i tak do 7. Wiec uznaje, ze tej nocu pospalysmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie dzisiaj kiepsko. i wcale nie przez kalinowy sen...spała ładnie od 23 do 6 rano, potem do 9, a teraz znowu spi. poprostu ma taki masakryczy katar, wielkie geste gluty, caly nosek zapchany, nie moze oddychac normalnie, do tego kaszel i kichanie, wiec cala noc nad nia czuwalam, czy sie nie dusi, bo co chwile takie akcje.
za godz do lekarza idziemy. tak mi szkoda tego mojego skarba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂
A ja walczę z moją terrorystką, już mi uszy więdną, bo od rana krzyk... tylko cyc i to najlepiej 24 h na dobę... taki mega wypasiony smok... bo te silikony to wszystkie be 🙃
Aniqa trzymam kciuki, żeby z Kalinką było ok... nas katar męczy a co dopiero takie dzieciątko... moja też często ma przytkany nosek... na szczęście to nie katar, ale czyścić to trzeba, a ona tak nie lubi 🤢 ja zamówiłam ten katarek, bo mi szwagierka poleciła... w każdym bądź razie uczucia mam mieszane, bo to się do odkurzacza podłącza... zobaczymy co to będzie...
Widzę pustki, więc pewnie na mamusiach siedzicie, a ja ku... mam stale ERROR... tu i tam też 😠 😠 😠 czy któraś też ma taki problem... jak wkleję tego posta to cud jakiś będzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.nie było mnie trochę i co tu się dzieje??mamusie net?? zdrada jakaś...to na brzuszku już sie nie rozmawia??eh.jutro jedziemy na prześwietlenie bioderek.najgorsze jest w tym to że samochód nam się zepsuł... mąż u kuzyna w garażu coś próbuje zrobić a ja już sąsiadkę zwerbowałam i z nami pojedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cóż to ja tu wielki COME BACK szykuję po dłuższej nieobecności, a Wy na mamusie się przerzuciłyście 🤔

No ale cóż....jak trzeba się dostosować to trzeba 🙂

Buziaki mamusie 😘 😘 😘 ... spadam na "mamusie" 🙂

Echhh tyle się wydarzyło...ale o tym jutro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
hej.nie było mnie trochę i co tu się dzieje??mamusie net?? zdrada jakaś...to na brzuszku już sie nie rozmawia??eh.jutro jedziemy na prześwietlenie bioderek.najgorsze jest w tym to że samochód nam się zepsuł... mąż u kuzyna w garażu coś próbuje zrobić a ja już sąsiadkę zwerbowałam i z nami pojedzie...


no Asia, ja tez mowie, ze zdrada!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...