Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj jak miło, dziekuje ! Jestem cala w stresie... 5 tydzien + 3 dni, testy z krwi beta hcg 2 x dodatnie...paskowe tez a jednak ta niepewnosc ...radosc i strach ... w czwartek wizyta u ginia i usg...mam nadzieje, ze uda sie zobaczyc bijace serduszko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, pierwsza dzidzia dlatego skłaniam sie ku panice 🙂 Mysle , ze popelnilam bład czytajac forum tych panikujacych i teraz mam jakis schizy 😮 ...Widze ze mieszkasz daleko od domu 🙂 My tez podróżujemy bo Maż jest obcokrajowcem, wiec troszke tu troszke tam 🙂 (Gibraltar).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj... tez mialam mdłosci tak samo jak TY......w 1 ciązy do 18 tc a teraz tak do 14tc bardzo to uciązliwe ale znalazlam sposób na to moze Tobie tez pomoze robiłamsobie wywar z korzenia imbiru i cytryny i zawsze mialam rano ciepły w termosie przy szafce nocnej 🙂 i pomogło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj jest pierwszy dzień 2 semestru. Też się strasznie martwie, bo początek mojej ciąży przeżyłam bez żadnych objawów oprócz kilku zasłabnięć. Robiłam kilkanaście testów pod rząd, u lakarza ciąża się potwierdziła. Jednak nadal mam wrażenie jakbym za chwile miała się dowiedzieć, że niestety nie będę miała dzidziusia. Szczerze powiedziawszy nie wiem jak powinnam się czuć, to moja pierwsza ciąża i nie spodziewałam się że będę się tak martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z przyjemnoscia wracam do Kolobrzegu...nawet teraz meza wyslalam samego do tescoiw a sama zostalam (zostalismy 🙂 ) w domciu... 🙂 spróbuje magicznego napoju...bo ileż można udawac ze sie czlowiek dobrze czuje 🙂 rodzinka i znajomi nic jeszcze nie wiedza (prócz męża i mamy) dlatego ciągle słysze : cos taka skwaszona... i uciekasz od nas...Ano i uciekam jak mi 30 razy na dzien podchodzi wszystko do góry to wole siedziec sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Nic złego się nie dzieje, ale martwi mnie to, że nie miałam żadnych objawów. Myśłałam, że to wszytko przejdzie tak jak u innych kobiet, że będę miała mdłości i takie tam. Przyznam nawet, że chciałam tak prawdziwie to przeżywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, upławów nie ma...nic sie złego nie dzieje 🙂 i odpoczywam i nie przemeczam sie bo nawet nie mam na to siły 🙂 Ostatnio spacerowałam po Kolobrzegu na nogach z autem zaparkowanym pod naszym szpitalem bo nie moge jezdzic samochodem... ciążowa choroba lokomocyjna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa................
Dziewczyny GRATULACJE !!
Jestem Grudnióweczką 2010 !!!!
Ciąża to piękny okres w naszym życiu a więc życzę aby minął bezstresowo !!!!
O pytania walcie do Nas Grudnióweczek 2010 😁
Ale będziecie mieć prezenty pod choinkę 😁 Ja rodziłam córkę całe Święta ( ponad 4 dni ) i wyskoczyła dzień po- 27 grudnia 😁 😁
Buuuuuuuuuuuuuuziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...