Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie też głód już ssie ale nie chcę obudzić całego domu 😉
Zrobiłam sobie prysznic i się zastanawiam co zrobić z tym cholerstwem na dupie. Pewnie spanikuje i pojadę do lekarza, bo boli niemiłosiernie i tak go wywaliło, że może być niewesoło 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellol,
Ale masakra, tez nie spie juz. W nocy co chwile pobudka. Po co wogole sie klasc spac jak i tak czlowiek nie wyspany. Wiatr u mnie jak cholera, Ja dzieku je za taka zime. od lata trabili,ze bedzie snieg juz w pazdzierniku a tu co? Nawet w Swieta podobno ma go nie byc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzę, że nie tylko ja mam nocke w dup***.... Jak nie siku, to głód lub pragnienie.... normalnie masakra 🤢 o 5 nad ranem dłuuugi prysznic (aż się boję rachunku jaki przyjdzie za wodę i gaz 😮 )
Teraz szybko do urzędu, lekarza i jakieś małe zakupki co może humor mi się poprawi ;/ miłego dzionka :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też już wg forumowego kalendarza mamą zostałam 😜

A co do tego odpisywania z telefonu to wydaje mi się, że jak na możliwości mojego tel. to ten klawisz jest "słabo osadzony" bo jak dotykam rysikiem na nr stron to załapuje, a "odpowiedz" lub "cytuj" są dla mojego tel. i rysika jakby niewidoczne 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak poza tym to wszystkim wizytującym się dzisiaj życzę dobrych wieści, a nam czyli tym co już powinny dzieciaczki w łóżeczkach mieć życzę żeby to dzisiaj nastąpiło 😎

Olka ogarnięta i wywieziona do szkoły 🙂
Ja też już w połowie bo włoski zrobione i jadę dzisiaj do apteki po olej rycynowy 🤪 Niech się dzieje co chce już teraz ale przynajmniej będę miała pewność, że próbowałam sobie "pomóc" 😜
A jak nadal nic się nie ruszy to chociaż jelitka czyste będą 🤪 🤪 🤪

Właśnie musli wcinam bo ssie mnie jakbym tydzień nie jadła...chociaż w nocy pielgrzymki do lodówki zaliczyła a jakże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
w ogóle to nie lubie jak tu się nic nie dzieje i nawet mamy niektóre już do nas nie zaglądają 🤔 jak tak dalej będzie to przestanę wchodzić na forum bo nie ma po co jak jest stypa

Spoko lalka unormuje się zobaczysz 😉
Tzn. ja mam taką nadzieję 🤨

Ale rzeczywiście ja nie wiem czy nierozpakowane brzuchy w takim stresie teraz, że nie zaglądają nawet ... no ale tyle co pisałyśmy i prosiłyśmy żeby cokolwiek skrobnęły i dały znać, że są i wszystko ok z nimi 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze mnie koleżanka musiała wkurzyć bo jest tempa jak ch*j i też jest grudniówką ma rodzić za 8 dni i gówno wie co chwilke sie o coś pyta a jak jej odpowiem to pisze do mnie ze pozjadałam wszystkie rozumy 😮 no nie wytrzymam zaraz mnie qrwa ch*j spali co za bezczelność ..
niech ino mi tnie bo jak ją zaraz zjadę to nie ręczę za siebie w dupie była i gówno widziała ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
nawet na głupiej stronie szpitala nie umie znaleźć sobie co trzeba zabrać jak ja lubię takie kozy..
dlatego zawsze lepiej było mieć kolegów niż koleżanki bo takie przypadki to nie na moje nerwy co za żenada.. 😁


Ejjj to Ty masz podobnie jak ja 🤪
A Olka w moje ślady idzie z tego co widzę 🤪
Więcej kolegów niż koleżanek i zabawy w dzieciństwie w skakanie po drzewach wolałam niż lalki na kocyku i paradowanie wózkami wkoło bloku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...