Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Właśnie miałam pisać że Iwo to dla mnie trochę serialem brazylijskim zalatuje..... 😉

Coq piąteczka z tym zbuntowanym aniołem 😉

Mały śpi 🙂 sąsiedzi z dołu jakiś.problem mają....i się kłócą....co prawda pierwszy raz słyszę ale cóż takie uroki bloku cieplutko, odśnieżone .....ale nie zawsze ma się tą ciszę wokół.....
Odpukać ale narazie jeszcze nie ma co narzekać...
Dla mnie Kornelia ładne imię 🙂 Kornel nie miałam doczynienia ale też spoko 🙂

Marcel???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
Właśnie miałam pisać że Iwo to dla mnie trochę serialem brazylijskim zalatuje..... 😉

Coq piąteczka z tym zbuntowanym aniołem 😉


Dziewczyny ja nie mam telewizji więc takich rzeczy nie ogarniam 😁
Ale coraz bardziej podoba mi się Weronika i Ludwik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Właśnie miałam pisać że Iwo to dla mnie trochę serialem brazylijskim zalatuje..... 😉

Coq piąteczka z tym zbuntowanym aniołem 😉


Dziewczyny ja nie mam telewizji więc takich rzeczy nie ogarniam 😁
Ale coraz bardziej podoba mi się Weronika i Ludwik 🙂


Kochana to było z 10 lat temu 😁 😜 Chyba w liceum byłam, a może jeszcze w podstawówce 🤔

Ludwik, Ludwiczek!!!! 🤪 tak tak tak!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Kornelia mi sie bardzo podoba 🙂
Iwo tez mi sie ze Zbuntowanym Aniolek kojarzy,(ogladalam twardo ten serial 😁
Tu sie spotkalam z imieniem Bo, Bibi, Kiki, Didi(Laboratorium Dextera) Tutje(czyt Tucie) jak dla mnie zbyt ekstremalne 😮


Brzmią dziwnie te imiona 🤔 No, ale może dla nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybym ja wybierała imię dla Werki to może byłaby Judysia i Ludwiczek 😉
Położyłam Weronikę do łóżeczka ale na cud nie liczę....Wczoraj zasnęła po 22, chyba ze sto razy zaśpiewałam aaaaaa kotki dwaaaaaa 😁 I wiecie że zadziałało? Najpierw zaczęła robić przerwy w wyciu żeby posłuchać, potem się uspokoiła i zaczęła mruczeć ze mną aż w końcu usnęła - ja zaraz po niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Antoni??? Antoś.......

Co do Iwa.....No ja chyba gdzieś tak gdzieś na przełomie podstawówki i liceum byłam tak jakoś kojarzę..... 🙂

Wanilia codzień przed snem masz koncert Werki...????

No i pytanie dawalyscie już rybkę wedzoną ??? Można takie rzeczy??? Kupiłam M na kolację świeżą makrele i tak pomyślałam że może młodemu bym dała troszkę na drugie śniadanie ale nie wiem czy można.....wedzoną....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marika321 napisał(a):
A Antoni??? Antoś.......

Co do Iwa.....No ja chyba gdzieś tak gdzieś na przełomie podstawówki i liceum byłam tak jakoś kojarzę..... 🙂

Wanilia codzień przed snem masz koncert Werki...????

No i pytanie dawalyscie już rybkę wedzoną ??? Można takie rzeczy??? Kupiłam M na kolację świeżą makrele i tak pomyślałam że może młodemu bym dała troszkę na drugie śniadanie ale nie wiem czy można.....wedzoną....???

Święty Antoni, święty Antoni, serce zgubiłam pod miedzą...... 😁
Koncert jest jak kładę Werkę do łóżeczka a jej nie w głowie spanie. Czasem, tak jak dziś na przykład, zasypia bez problemu przy pierwszym podejściu. Zazwyczaj jak widzę że jeszcze nie chce spać i nie jest zmęczona to wyjmuję ją z łóżeczka i tak do skutku aż zaśnie sobie ładnie sama. Ale wczoraj była już zmęczona, niby nie chciała spać ale bawić też już się nie chciała, czepiała się nogawki i jęczała więc nie było wyjścia - musiałam ją przetrzymać
Co do wędzonej ryby to nie wiem - ja nie dawałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ludwik – imię z germańskiego. Wywodzi się ze słowa oznaczającego "głośny", "sławny". Jest wersją rozwojową frankońskiego imienia Chlodwig. W pierwszym członie zawarty jest element hlut- (chlod-, chlud-) 'sławny', a w drugim -wik (-wig) 'walka, bitwa'[1]
Weronika – imię żeńskie pochodzenia greckiego. Późniejsza forma Bereniki. Etymologia imienia wywodzona jest z greki od słów phero – nieść i nike – zwycięstwo
Haha, miałabym zwycięską bitwę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MI SIE aNTEK BARDZO PODOBA 🙂
dzsiaj Kalina zjadla frytke,ale tylko jedna ☺️
ja mysle ze tyci tyci tej ryby wedzonej mozesz probowac, zobaczysz jak zareaguje
a moje zamorduje jak wróci do domu 😠 ale jestem zła na niego. mial wrocic w porze przygotowywania Kaliny do snu, zeby mi pomoc ja wysmarowac tym bialym mleczkiem na ospe. w pojedynke nie da rady tego dobrze zrobic, ciagle ucieka, kreci sie, co ja wysmaruke, to ona to zmazuje, normalnie szalu mozna dostac 😠 😠 starszemu dziecku przynajmniej wytlumaczysz ze ma sie nie ruszac, a tej małej chodzacej adhd to wiadomo ze nie da rady. Noi szanowny mezus sie ne pojawil...normalnie mam tak ochote mu dup[e nakopac...az poszlam zapalic fajke z tych nerwow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też się Antoni podoba, dziadka miałam Antoniego. Ale Antków teraz też jest mnóstwo.

Aniqa nie rozpal się tylko z tej jednej fajki!!!!

Nie wiem kiedy moje dziecko teraz uśnie 🤔 Dosłownie wieczorną drzemkę sobie zrobiła 🤢
Ja to nawet nie mam co próbować do łóżeczka wkładać, bo moja zazwyczaj jest wieczorową porą w super formie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To gdzie on Ci się zgubił Aniqa??? Może poprostu coś mu wypadło....ale jak zrobił to z olewki to mu nakop!!!!! 😉

To co ja znowu przed Yasminką w łóżku ☺️ co zrobić ja niby nie w ciąży a ide spać tak jak ciężarną byłam 🙂 nie wiem posiedze 2 wieczory dłużej to potem padam.... i przed 22 w łóżku.....no trudno nic nie.zrobię tylko kimono.....no może jeszcze coś obejrze....

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze mam pytanie, wyparzacie jeszcze butelki do mleka???? bo ja juz od dluzszego czasu nie, poprostu je myje w płynie i plucze ciepla woda. zadnych dolegliwosci zolodkowych kalina nie ma, wiec chyba juz nie trzeba wyparzac,co?

to nie malzon wrocil 🤔 jeszcze jak na zlosc zostawil telefon w domu i nawet nie mam jak do niego zadzwonic. wlasciwie powinien juz byc, bo do kuzyna tylko poszedl pogadac "na chwile"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja butelek już dłuuuuuuugo nie wyparzam, nie wiem kiedy przestałam. Na pewno nie wyparzałam już jak w Polsce byłam czyli jak Yasmine miała pół roku.

Marika a mnie to się na odwrót ciąża kojarzy, z bezsennością 😆 Faktycznie Yasmine Cię na łeb i szyję bije z godziną kiedy idzie spać. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja raz na tydzien wkladam do sterylizatora i do mikrofali,a tak to myje szczotka w plynie tak jak Ty.
A imie Antonii mi sie nie podoba. Mialam wujka Antka i kojarze to imie ze starszym mezczyzna.
Wedzona makrele dawalam Sarze,ale ryb nie lubi wogole. Pluje nimi gdzie popadnie.
AAA co do Antoniego to zawsze jak czegos szukam to mowie Swiety Antoni pomoz mi znalezc i przewaznie czego szukam odnajduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 6 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...