Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży

guga

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

• aaagaaa

2257

• pammat

2228

• novaM

2360

• coquelicot

1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

• Mamusia
a u mnie raz działa raz nie... 😞

Meliska a co do Wigilii to raz byłam u teściów i wyglądało to tak, że teściowa była w dresach (!) i na ławie był za mały obrus, na dodatek wymięty okropnie... nic fajnego...
u mnie to inaczej w domu zupełnie wygląda, mężczyźni w garniturach pod krawatem, kobiety elegancko ubrane, w butach - nie w kapciach. czuć magię i podniosłość sytuacji.
no ale cóż...

• Mamusia
A może jednak wszystko działa z małym zarzutem - nie mogę zmienić zdjęcia w avatarze.

Nie doszła nam jedna paczka z Polski 😞 Z Gdańska była po 4 dniach roboczych. Druga siostra wysłała z Bydgoszczy i jest jakiś problem, szwagier przesłał mi śledzenie paczki i dotarła do Francji, ale jest w tabelce zanotowane nieudane doręczenie - decyzja o zwrocie - niepodjęta. Nie wiem co to za problem może być, bo w domu non stop ktoś był, a listonosza nie było. 😠 Jak zwrócą to siostra w błoto wyrzuciła niemałe pieniądze 😞

• Mamusia
coquelicot napisał(a):
A może jednak wszystko działa z małym zarzutem - nie mogę zmienić zdjęcia w avatarze.

Nie doszła nam jedna paczka z Polski 😞 Z Gdańska była po 4 dniach roboczych. Druga siostra wysłała z Bydgoszczy i jest jakiś problem, szwagier przesłał mi śledzenie paczki i dotarła do Francji, ale jest w tabelce zanotowane nieudane doręczenie - decyzja o zwrocie - niepodjęta. Nie wiem co to za problem może być, bo w domu non stop ktoś był, a listonosza nie było. 😠 Jak zwrócą to siostra w błoto wyrzuciła niemałe pieniądze 😞

A jest podany jakis numer telefonu? Moze sprobuj zadzwonic i zapytaj o paczke, moze jest w magazynie i moga ja dostarczyc?

• Mamusia
halo, i dalej mamusie nie działaja 😠
ale sie wkurzylam...w piatek złamał mi sie ząb w polowie , 6 która jest w trakcie leczenia kanałowego - dzisiaj bylam u dentysty i zapłaciłam 350zł za wypełnianie kanałów i jeszcze czeka mnie wydatek 450 zł na dorobienie polowy zeba...normalnie zajebiscie, za jeden zab zapłacic 800zł 😠 jeszcze w dodatku to moja dentystka zaproponowala zeby zajac sie tym zebem, bo niby plomba byla tam juz stara, chociaz nic sie z nim nie dzialo..mam za swoje 😠

• Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
halo, i dalej mamusie nie działaja 😠
ale sie wkurzylam...w piatek złamał mi sie ząb w polowie , 6 która jest w trakcie leczenia kanałowego - dzisiaj bylam u dentysty i zapłaciłam 350zł za wypełnianie kanałów i jeszcze czeka mnie wydatek 450 zł na dorobienie polowy zeba...normalnie zajebiscie, za jeden zab zapłacic 800zł 😠 jeszcze w dodatku to moja dentystka zaproponowala zeby zajac sie tym zebem, bo niby plomba byla tam juz stara, chociaz nic sie z nim nie dzialo..mam za swoje 😠

współczuję... u nas ostatnio mąż jak robił zęba bo mu się podłamał to zapłaciliśmy 250zł a i to szkoda na jednego zęba... a 800??? masakra....

• Mamusia
NIE DZIAŁA MI FORUM MAMUSIE MAŁA WCZORAJ WYMIOTOWAŁA I OD 20 DO 5 RANO A DZISIAJ MA ROZWOLNIENIE JAK DZIAŁA WAM FORUM TO PRZEKAŻCIE NASZYM MALUCHOM GRUDNIOWYM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKACJI URODZINEK ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!

oprócz Konsti wiem ze 2 dzieci ma jelitówke i wylądowali w szpitalu..
my idziemy na 18 do lekarza 😞

• Mamusia
pammat napisał(a):
NIE DZIAŁA MI FORUM MAMUSIE MAŁA WCZORAJ WYMIOTOWAŁA I OD 20 DO 5 RANO A DZISIAJ MA ROZWOLNIENIE JAK DZIAŁA WAM FORUM TO PRZEKAŻCIE NASZYM MALUCHOM GRUDNIOWYM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKACJI URODZINEK ZDRÓWKA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI I WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!

Współczuję Pammat 😞 Oby coś lekarz zaradził i nie wysyłał Was do szpitala!!!!! Wiem dokładnie co przeżywasz, bo ja Jaśmina tak pół dnia mi wymiotowała jak była chora i bałam się żeby się nie odwodniła 😞 Trzymam kciuki za Konstancji zdrowie.
A życzonka to chyba dopiero na jutro dla Karolinki 🙂

Aniqa współczuje, że tak pięknie podpowiedziała Ci dentystka tym samym napędzając sobie nieźle portfel 🤢 Mam nadzieję, że jakoś przełkniesz ten wydatek.

• Mamusia
pammat napisał(a):

Pammat daj proszę znać po lekarzu...Julka Meliski też wymiotowała wczoraj ale dziś cisza więc nie wiemy jak się sprawa potoczyła 🤔

• Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
Hej,
Dalej mi mamusie nie dzialaja:@
Tesknie za Wami Mamuski:-P
Wchodzce tez na brzuszek,bo newsow brakuje;-) wszystkim juz dzialaja mamusie,czy tylko mi niedziala????
Pamm,ale Komsti biedaczka...ona sie chyba jednak nie nadaje do zlobka,tao choruje biedactwo:-*

Chyba tylko Tobie i Pammat. 😞 Czekamy na Was!!!!

• Mamusia
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Hej,
Dalej mi mamusie nie dzialaja:@
Tesknie za Wami Mamuski:-P
Wchodzce tez na brzuszek,bo newsow brakuje;-) wszystkim juz dzialaja mamusie,czy tylko mi niedziala????
Pamm,ale Komsti biedaczka...ona sie chyba jednak nie nadaje do zlobka,tao choruje biedactwo:-*

Chyba tylko Tobie i Pammat. 😞 Czekamy na Was!!!!

a mi dzisiaj znowu nie działa forum 😞