Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży

guga

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
No wlasnie zapomnialam napisac o Tymku jeszcze,chociaz teraz pelno chlopcow otrzymuje takie imie...w lokalnej naszej gazecie raz na 2 tygodnie sa zdjecia dzieci ktore urodzily sie w szpitalu u nas i doslownie co trzeci chlopiec to Tymon:-/ teraz poprostu jest szl na to imie,tak jak na Lene dla dziewczynek,tez pelno tego. A Marcelina to piekne imie,bylam w nim zakochana ale malzonowi sie nie podobalo,wiec poszzlismy na kompromis i wyszla Kalinka;-) a to tez piekne:-P
Ale sie obzarlam...zrobilam nalesniki ze szpinakiem polane roztopionym serem brie....uwielbiam,zjadlam 3 duze i czuje sie jak swinka:-S

• Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

• aaagaaa

2257

• pammat

2228

• novaM

2360

• coquelicot

1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

• Mamusia
marika321 napisał(a):
.

Z wymienionych imion mi się Adam podoba Tymon fakt bardzo ostatnio popularne jak i ta Lena ale sama myślałam o Lence jak jeszcze w ciąży byłam..... 😉
😞

I własnie ta moda mnie do Tymona zniechęca 🥴 Chociaż imię naprawdę mi się podoba. To może Iwo? 🙃 Oleg, Kornel?

• Mamusia
Moje dziecko niby śpi...ale zabawek jeszcze nie układam 🤢

Beata to połączenie Ludwik i Laura bardzo mi się podoba. 🙂 Moja babcia ma brata Ludwika. Ale ja zakochałam się w tym imieniu jak siostra na studiach opiekowała się małym Ludwikiem.

Wanilia mi Iwo kojarzy się niestety ze Zbuntowanym Aniołem 😁 Oleg nigdy nie słyszałam. A Kornel bardzo ładne, może mi sie podoba dlatego, że mam siostrę Kornelię. 🙂

Pammat, Amadeusz też całkiem przyjemne. 🙂 ....Trzymam kciuki za Konstancję.

• Mamusia
Właśnie miałam pisać że Iwo to dla mnie trochę serialem brazylijskim zalatuje..... 😉

Coq piąteczka z tym zbuntowanym aniołem 😉

Mały śpi 🙂 sąsiedzi z dołu jakiś.problem mają....i się kłócą....co prawda pierwszy raz słyszę ale cóż takie uroki bloku cieplutko, odśnieżone .....ale nie zawsze ma się tą ciszę wokół.....
Odpukać ale narazie jeszcze nie ma co narzekać...
Dla mnie Kornelia ładne imię 🙂 Kornel nie miałam doczynienia ale też spoko 🙂

Marcel???

• Mamusia
marika321 napisał(a):
Właśnie miałam pisać że Iwo to dla mnie trochę serialem brazylijskim zalatuje..... 😉

Dziewczyny ja nie mam telewizji więc takich rzeczy nie ogarniam 😁
Ale coraz bardziej podoba mi się Weronika i Ludwik 🙂

• Mamusia
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):

Dziewczyny ja nie mam telewizji więc takich rzeczy nie ogarniam 😁
Ale coraz bardziej podoba mi się Weronika i Ludwik 🙂

Kochana to było z 10 lat temu 😁 😜 Chyba w liceum byłam, a może jeszcze w podstawówce 🤔

Ludwik, Ludwiczek!!!! 🤪 tak tak tak!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃

• Mamusia
beata26 napisał(a):
Kornelia mi sie bardzo podoba 🙂
Iwo tez mi sie ze Zbuntowanym Aniolek kojarzy,(ogladalam twardo ten serial 😁
Tu sie spotkalam z imieniem Bo, Bibi, Kiki, Didi(Laboratorium Dextera) Tutje(czyt Tucie) jak dla mnie zbyt ekstremalne 😮

Brzmią dziwnie te imiona 🤔 No, ale może dla nas.

• Mamusia
Gdybym ja wybierała imię dla Werki to może byłaby Judysia i Ludwiczek 😉
Położyłam Weronikę do łóżeczka ale na cud nie liczę....Wczoraj zasnęła po 22, chyba ze sto razy zaśpiewałam aaaaaa kotki dwaaaaaa 😁 I wiecie że zadziałało? Najpierw zaczęła robić przerwy w wyciu żeby posłuchać, potem się uspokoiła i zaczęła mruczeć ze mną aż w końcu usnęła - ja zaraz po niej

• Mamusia
A Antoni??? Antoś.......

Co do Iwa.....No ja chyba gdzieś tak gdzieś na przełomie podstawówki i liceum byłam tak jakoś kojarzę..... 🙂

Wanilia codzień przed snem masz koncert Werki...????

No i pytanie dawalyscie już rybkę wedzoną ??? Można takie rzeczy??? Kupiłam M na kolację świeżą makrele i tak pomyślałam że może młodemu bym dała troszkę na drugie śniadanie ale nie wiem czy można.....wedzoną....???

• Mamusia
marika321 napisał(a):
A Antoni??? Antoś.......

Co do Iwa.....No ja chyba gdzieś tak gdzieś na przełomie podstawówki i liceum byłam tak jakoś kojarzę..... 🙂

Wanilia codzień przed snem masz koncert Werki...????

No i pytanie dawalyscie już rybkę wedzoną ??? Można takie rzeczy??? Kupiłam M na kolację świeżą makrele i tak pomyślałam że może młodemu bym dała troszkę na drugie śniadanie ale nie wiem czy można.....wedzoną....???

Święty Antoni, święty Antoni, serce zgubiłam pod miedzą...... 😁
Koncert jest jak kładę Werkę do łóżeczka a jej nie w głowie spanie. Czasem, tak jak dziś na przykład, zasypia bez problemu przy pierwszym podejściu. Zazwyczaj jak widzę że jeszcze nie chce spać i nie jest zmęczona to wyjmuję ją z łóżeczka i tak do skutku aż zaśnie sobie ładnie sama. Ale wczoraj była już zmęczona, niby nie chciała spać ale bawić też już się nie chciała, czepiała się nogawki i jęczała więc nie było wyjścia - musiałam ją przetrzymać
Co do wędzonej ryby to nie wiem - ja nie dawałam

• Mamusia
Ludwik – imię z germańskiego. Wywodzi się ze słowa oznaczającego "głośny", "sławny". Jest wersją rozwojową frankońskiego imienia Chlodwig. W pierwszym członie zawarty jest element hlut- (chlod-, chlud-) 'sławny', a w drugim -wik (-wig) 'walka, bitwa'[1]
Weronika – imię żeńskie pochodzenia greckiego. Późniejsza forma Bereniki. Etymologia imienia wywodzona jest z greki od słów phero – nieść i nike – zwycięstwo
Haha, miałabym zwycięską bitwę 😁

• Mamusia
MI SIE aNTEK BARDZO PODOBA 🙂
dzsiaj Kalina zjadla frytke,ale tylko jedna ☺️
ja mysle ze tyci tyci tej ryby wedzonej mozesz probowac, zobaczysz jak zareaguje
a moje zamorduje jak wróci do domu 😠 ale jestem zła na niego. mial wrocic w porze przygotowywania Kaliny do snu, zeby mi pomoc ja wysmarowac tym bialym mleczkiem na ospe. w pojedynke nie da rady tego dobrze zrobic, ciagle ucieka, kreci sie, co ja wysmaruke, to ona to zmazuje, normalnie szalu mozna dostac 😠 😠 starszemu dziecku przynajmniej wytlumaczysz ze ma sie nie ruszac, a tej małej chodzacej adhd to wiadomo ze nie da rady. Noi szanowny mezus sie ne pojawil...normalnie mam tak ochote mu dup[e nakopac...az poszlam zapalic fajke z tych nerwow 🤢