Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki Kochane.

Aniu oklask dla Ciebie, na poprawę. Kochana ja dzis tez miałam skurcze...ale tak mnie bolało, jednak pózniej zorietowałam się, ze to po jedzeniu. W szpitalu miałam podawane małe posilki, co kilka godzin, wiec było lepiej. Teraz swieta, a kobieta w ciazy smaki ma, wiec trudno mi odmówic sobie pyszności. Ja na skurcze łydek dostałam Asmag- wydaje mi sie, ze mogłabys go sama kupić i zacząc brać, on nie szkodzi dziecku, a Tobie pomaga.

Dziewczynki, i juz jeden dzień swiat za Nami...
jeszcze jutro...
Oluś u Nas tez starsznie zmino było, zmarzłam w kościele jak niewiem...
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane moje dziewczynki, życze Wam miłej i spokojnej nocki 🙂 Wyśpijcie sie, bo jutro znowu ciężki świąteczny dzień sie zbliża 🙂
Dobranoc 🙂 [img size=130]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/smki-0678b70e95af97d0e1235655b3f6579b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 . Moje dzieci wstały dzisiaj już przed 7 🤪 . Latam za nimi z mopem i wycieram podłoge , bo latają z dyngusówkami i się leją.
Dzisiaj siedzimy same w domku bo mąz w pracy. Jak pogoda dopiesze to wyjdziemy na spacerek.
Zaraz zabieram się za robbienie śniadanka.
MOKREGO DYNGUSA 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane My juz po sniadanku. Ja z Natka sobie, wypoczywam w łóżeczku, a chłopacy bawią się samochodami 🙂

Kochane Miłego Poniedziałku 🙂
Brzuszki, tylko odpoczywajcie, nie szlejcie....u nas zapowiada się słonecznie, na 11-ta jedziemy do koscioła, a na 13-tą do teściów na obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angelikaanna napisał:
dziewczyny teraz podobno trzeba wcześniej wybrać szpital w którym chcemy rodzic,jechać do niego i ich o tym poinformować sadając jakis wniosek-to prawda????????


raczej nie jest to prawda...
przynajmniej w moim szpitalu takich wymogów nie ma...
a z tego co wiem...rodzisz tam, gdzie chcesz...a jak Cię tak złopie poród gdzies w tarsie...powinnaś jechać do najblizszego szpitala...wiec smieszne to troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...