Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
angelikaanna napisał:
może i tak...ale koleżanki ciocia pracuje w szpitalu położniczym i ją o tym poinformowała bo ta dziewczyna też jest w ciąży...jest teraz straszny przyrost naturalny i tak podobno ma być...ja nie wiem czy to jest prawda-może nie które szpitale tylko tak chcą....


moze
wiec bedą pewno informować w prasie, czy radiu o takich wnioskach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angelikaanna napisał:
ja jestem z warszawy i chce rodzic na Karowej...jakby co to Was od razu informuje ze na Starynkiewicza moja koleżanka rodziła w grudniu i jej dzidziusia zarazili ropną choroba skóry...dzidziusia ledwo odratowali....ale juz jest naszczęscie ok 🙂


U nas jest 1 szpital, więc zero konkurencji 😞 . No i wielmożne panie położne zachowują się czasmi jak się zachowują 😞 . Zero odwiedzin -tylko tata. Dziecka tez nie może zobaczyć , tylko przy porodzie-jeśli jest przy nim wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, hej.
No i jakoś dzionek zleciał 🙂 Za godzinke wraca mąz. A my byłysmy prawie 3 godz na dworze. Słońce świeci ale za ciepło to nie jest.
Dzisiaj młody sie wierci jak cholerka, normalnie ciągle go na żebrach czuje 🙂 .
Zmykam , obiecałam dziewczyną budyń czekoladowy z bita śmietana, to zabieram sie do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia, Ty uważaj na siebie jutro na tych szmatkach, może nie idz sama, co...?

Ja też planuje sobie pójść, bo zaczyna mi brakować ciuchów. Normalnie szykowałam się na cieplutkie święta, a wcale nie było tak wesoło... musiałam kombinować i dzis już byłam w jeansach.
A ja zaczęłam chodzić w ciuchach ciążowych na początku marac, bo już wtedy w nic nie wchodziłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Aniołki kochane brzuszki 🙂

Dziękuje za komentarze na n-k,kochane jesteście 🙂

Ja mam dzisiaj doła bo mój mąż wyjechał juz do pracy 😞 i znowu cztery tyg sama będę 😞 i jeszcze jak na złośc net mi szwankuje 😞
A jeszcze przeziębiłam się chyba,myślałam,że ciepło będzie,a tu w sumie nic ciekawego z tej pogody 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...