Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja czekam na wolną łazienkę, a mąż leży już w łóżeczku i tv ogląda 🙂

A to są moje balkonowe kwiatuszki 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF5424.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mąż pojechał do pracy... myślałam że jeszcze któraś z Was chociaż będzie, no nic, późno to i do łóżka trzeba...

Tylko muszę Wam napisać, że chyyyyba poczułam dzidziusia!
Może sobie wmawiam, ale jak się położyłam i już przysypiałam nagle coś mnie tak lekko puknęło dwa razy od środka! Normalnie od razu oczy otwarte i serducho waliło jak nie wiem! Ale już się nie powtórzyło...
Pierwszy raz w życiu coś takiego poczułam...
fajnie by było gdyby to naprawdę była dzidzia 🙂
dobranoc Bąble moje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a ja już sie zegnałam a teraz jestem...
wyspałam sie i teraz bede szrzowac z męzem:P
Atus piekne kwiaty, u Nas jeszcze surfini nie ma, bo tez bym chciała je na balkonik. Pelargonia przepiękna 🙂
a zdjecia ze spacerku bardzo ładne, takie czyste i wyraziste 🙂
najpiekniejsza Gabrysia...jak laleczka normalnie...a brzuś też słodziutki...a Mady hehe...jaka rozrywkowa... 🙂

ok, uciekam do mężulka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angelikaanna napisał:
DZIEWCZYNY...JA JUŻ SZALEJE Z NERWÓW...JESTEM W 18 TYG A NIE CZUJE RUCHÓW...MOŻE TO ZA WCZEŚNIE,A MOŻE COS INNEGO-GORSZEGO...JA JUZ SAMA NIE WIEM...JUŻ CHCE CZUĆ...NIE WIEM CO MYŚLEĆ...A USG DOPIERO ZA 3 TYG...NIE WYTRZYMAM TYLE... 😞




Hej hej spokojnie bez paniki, to jest normalne ze jeszcze nie czujesz kopnieć dziecka, jedna nas wcześniej poczuje ruchy a druga znowu póżniej poczuje te ruchy, najwidoczniej musisz poczekac. jesli chodzi o mnie to ja dopiero wczoraj pierwszy raz poczułam ruch dziecka i to w dodatku w kościele.hehehehehe 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angelikaanna ale z tego co wiem to jak juz sie kladziesz do spania poleż chwilke bez ruchu, i wtedy powinnac cos poczuc, jesli Ty odpoczywasz Twoje dziecko zwiedza Twój brzusio,a jesli Ty jestes w ruchu albo pracujesz dziecko wtedy sie nie rusza, 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angelikaanna
cierpliwości, każda z nas jest inna i inaczej to wszystko czuje 😉 podręcznikowy czas wyczuwanie ruchów dziecka to między 18 a 20 tygodniem, więc głowa do góry i cierpliwie czkaj, a doczekasz się i Ty 😉
A usg, zawsze możesz zrobić prywatnie, jeśli masz jakieś obawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...