Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja to bardzo fajna ksiazka. Ja dostalam od kolezanek niedawno ksiazke na urodizny DZIECKO-CUD ZYCIA. Super tez jest.

A jezeli chodzi o Hanie to nereczki ma slabe...:/ zobaczymy jak to bedzie 😉 czekam, na poniedzialek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja dzieki za polecenie ksiazki, bo szczerze rozgladałam sie za czymś...ale nie wiedziałam dokładnie czego szukać...

a ja choruje...ale zaznaczam choruje na te koszule...ale drogie są:

http://www.allegro.pl/item618294950_dyskretna_koszula_dla_karmiacej_blady_roz_m_40.html

http://www.allegro.pl/item618297076_luksusowa_pizama_dla_karmiacej_rozowa_l_42.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi dobrej nocy!!!
Toja ja tez zmykam...lece pod prysznic i kłade się do syneczka 🙂
Dobrej nocy wrzesnióweczki!!!!
na dobranoc
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie uciekły spac a ja dopiero 45 min temu do domciu wróciłam 🙂 Zjadłam kolacyjke i jestem,ale oczywiście zaraz zwijam sie luli 🙂
Eeehhh co to był za dzień,myslałam ,że w domu będę siedziec bo pogoda brzydka a tu prosze 🙂 Jak rano wpadła moja koleżanka to dopiero wyszła jak przyjechali moi rodzice,rodzice troszke posiedzieli a później ja pojechałam do nich 🙂Z siostra polatałam po lumpkach i w sumie kupiłam jedna tuniczke,ale fajną 🙂W aptece kupiłam krem na rozstępy z firmy AA z seri"Ja i mama"i płyn do higieny intymnej ,podobno to sa dobre produkty,no przekonam sie 🙂no i witaminki kupiłam sobie tzn Dobrusi 🙂Później wpadłam do pana który kieruje u mnie remontem,pogadałam,pomarudziłam a że żone ma fajną i strasznie rozgadana to siedziałam z nia i plotkowała a moje dziecko wspaniale spędzało czas z jej dziecmi 🙂Ahhh zmęczona jestem... 😮

Matko ale ja Wam namarudziłam,same duperele 🙂Wybaczcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki!
Nie wiem co mam o sobie pisac,to moj debiut na forum 🥴

Mam 24 lata i pierwszy raz zostane mama 🙂
Juz wiem,ze pod moim serduszkiem od 23 tyg. rosnie synek 🙂 ;
ktory wedle obliczen lekarzy urodzi sie 04.09 (zobaczymy)

Brzuszki glupio mi,ze poprostu nie wiem co mam o sobie pisac ☺️ zreszta to nie jest takie proste 🙂

pozdrowionka dla was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny weszłam napisać dobranoc..

Monia ciesze się,że dzień udany 🙂
Witaj ponownie nasz nowy brzuszku 🙂
Martulka Hania jest śliczna i jaka już duuża 🙂 🙂
Karola piękne koszule 🙂

Trochę bolały mnie więzadła macicy i skóra na brzuchu,ale już jest lepiej..najgorsze,że jest trudno znależć odpowiednią pozycję do leżenia 🤢

Paskudny dzień..pogoda blee..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana niczym sie nie przejmuj 🙂 Pisz o czym chcesz,pytaj o co chcesz 🙂My tu o wszystkim i o niczym 🙂
Gratuluje synka 🙂Ja będę miała dziewczynke 🙂
Musze właśnie usunac to zdjęcie usg ,usunełam juz z naszej-klasy a teraz usune z tej stronki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki, zapewne juz wszystkie śpicie 🙂 🙂
witam tez "nowe bąbelki"
Mimi DZIEKUJE za oklaska 😘 😘 😘 😘
ja siedze i czekam na szanowengo pana Ogorzałka 🙂 🙂 🙂
ale juz takie spanie mnie łamie ze chyba nie wytrzymam, najgorsze jest to ze nie wiem o której wróci i on tez nie wie o której skończą 😞 😞 😞
Widze ze piszecie o pogodzie, to muszę powiedziec ze w mielcu tez nie rewelacja bo zimno było ale przynajmniej nie padało.
Ale za to mamy tu w mielcu troszke inne zmartwienie bo w u nas wykryto tego pierpszonego wirusa, jakas starsza babcia przyjechała z Usa i przywiozła to świństwo 😞 😞
kurcze ale ja to jestem gł.... ciotka!!! bo boje sie troszkę o moja mamusie bo ona pracuje w szpitalu i nie chce zeby sie zaraziła,ale ona jest na innym oddziale wiec jej to może nie dotyczy??? ale kto wie czasami na zimo dmuchac, ok juz Wam tu nie truje hehehehhehe
Dobranoc dziewuszki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 Dzis sloneczko mnie obudzilo i zapach kawy zrobionej przez meza 🙂

Witam nowe brzuszki 🙂 Zagladajcie do nas czesciej 😉 chociaz ja sama juz nie bywam tak czesto:p hehe

Mady ja tez strasznie boje sie tych wirusow i chorob...ale musisz byc dobrej mysli. Pewnie po glebszej analizie okaze sie, ze to nie jednak ten wirus u tej kobiey wykryto. A nawet jezeli to ona lezy pewnie w strefie odizolowanej.
Klaszcze dzis Tobie 🙂

Toja czy moge zadac pytanie, ktore mnie nurtuje?:P hehe Na czym polegala afera ciastka z alkoholem, bo na to sie nie natknelam 🙂

Ja mam dzis pelno spraw do zaltwienia, wiec pewnie moze wieczorkiem tylko wpadne.

Milego dnia!Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
dzień dobry 🙂

Mady, jeśli mama jest na innym oddziale to uważam że nic jej nie grozi. Słyszałam właśnie w radiu o tym przypadku i od raz pomyślałam o Tobie i Acie.
Nie martw się, tak się nimi zajmą - tą panią i jej rodziną, że wirusa załatwią. Wzięli się też za wszystkich ludzi, którzy lecieli z nią samolotem, i ich też obserwują.
Zwykła grypa ma większy poplon...


Martuś, znajdź w temacie o odżywianiu wątek "alkohol w czekoladce". Zadałam nurtujące mnie pytanie i zrobiła się z tego afera, dziewczyny zaczęły na siebie naskakiwać... Ech, szkoda gadać.
Oszczędzaj się kobietko w tym załatwianiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...