Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Helo,
wpadłam odchaczyć sie na liście obecności 🙂 . Nie posiedze teraz , bo musimy jechac na zakupy bo pusto w lodówce. I musze sobie jakieś butki kupić bo wczoraj moje ukochane rozwaliłam do końca 😞 .
Kurcze , znowu mi dzisiaj rano krew z nosa poszła, juz tak mi sie robi od kilku dni 😞 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
Wrocilam od dentysty :/ a teraz wszamam goracy chlebek z rozdkiewka starta i serkiem:P

Weszlam przy okazji do optyka i zakochalam sie w bordowych okularkach, w sumie nie drogich tez i chcialam zamowic , ale...zapomnialam jakie ja mam szkla:P wiec odrazu pani okulistka, siedzaca tam na miesjcu wow mi sprawdzila wzrok i zamoilam jeeeeeeeeeeee 🤪 we wtorek beda. no ale niestety we wtorek mnie nie ebdzie,ale maz odbierze(jak sie z nim pogodze, bo wczorja mnei wyprowadzil z rownowagi,az mi dziecko sie obudzilo z nerwow) i mi przywiezie jak mnie odwiedzi 🙂Hehe najzabawniejsze jest to, ze zawsze myslalam ze oprawki sa drozsze, a sie okazuje ze szkla sa strasnzie drogie a oprawki tansze 🙂

Ola- krew z nosa to normalna sprawa w ciazy. Ja to samo mam codziennie rano, tylko ze bardzo malenko.
Podobno trzeba troche dluzej polezac zanim podniesie sie czlowiek z lozka...ale na mnie to chyba nie ma wplywu. Ale nadal nie wymiotuje;p Hura
aaaaaa zapomnialam chyba powiedziec, ze juz nie chudne 🙂 od ostatniej wizyty u gina przytylam 1,25 kg 😁

Asia- Ata nie wywalila Cie z nk- Ona usunela konto z nk. Martwie sie o Nia...strasznie. Ona juz tu na forum nie wejdzie... 😞

Anula a gdzie masz zdjecia w profilu?:P

A oklaski widze, ze dalej Wam znikaja:/ hmm no brak slow. Zobaczcie- admin nam odpisal na oklaskach- przeczytajcie. Chociaz jak widac to nie tylko dotyczy osob ktore zakladaja kilka nickow ale takze osob po prostu zlosliwych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki kochane 🙂No widzę ze pusto tu rzeczywiscie dziś, ale pewnie ze względu na pogodę, u mnie dzisiaj pięknie:P pomagałam siostrze kosic trawniki wokół domu, potem smażyłam nalesniczki:P a teraz postanowiłam wpasc i poczytać co u was moje drogie 🙂 też mi smutno, że Aty juz nie ma i tak mi przykro z powodu tego co się stało... 😞 Ja niestety nie miałam jej w znajomych..Kochane w takim razie życze Wam udanego popołudnia, udanych zakupów i owocnego pozałatwiania wszystkich spraw 😆 Do usłyszenia poźniej 🙂 Miłego dnia!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzuszki 🙂
weszłam równiez życzyć Wam miłego popołudnia 🙂 😘
Prawie wszystko pozałatwiałam co miałam załatwić,a reszte już jutro..tak pieknie jest na dworze 😎 słoneczko świeci,cieplutko mmm 🙂 Spokojnie można założyć klapeczki..
Powiem Wam,że robi mi się coraz ciężej z brzuszkiem,urósł przez ostatnie dni 🙂 🙂Maleństwo kopie 🙂Buziaki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa zapomniałam Wam napisać,bardzo ładne body są w Biedronce i dobre jakościowo 🙂 3 szt. za 15,00 zł 🙂
Buziorki kochane 🙂 😘 [img size=156]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/glitter142az1-61d16ed2ff9f4574126aa14507c9d06a.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
ja tez załatawiłamprawie wszytko ( nie kupiłam tylko butów 😞 ). Nawet zaliczyłam poobiednia drzemke. Usypiałam Jagode i sama usnełam 🙂 . terz ogarnr troche domek i o 17 jestem umówiona z mamuśkami na plac zabaw.
Wpadne pewnie dopiero wieczorowa porą 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂
a ja jestem happy...usmiech mam jak banan przyklejony na twarzy na stałe 🙂
Dziewczyny kupiłam komode na ciuszki dla Natki- ratanową, dla Bartka i Natalki dwa regały na zabaweczki, kocyk rózowiutki dla Natki 🙂)))i kartony na dupereli tez takie fajniutkie 🙂
...teraz kaweczke spijam i biore sie za opróżnianie szaf...
Anus for you 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ja się odmeldowuje, gdybym juz nie weszła dziś to spokojnej, dobrej nocki 🙂
Miłego weekendu.

ps.Monika jak znajdziesz interesujace wózki to linki wrzuc , pózniej obejrze 🙂
Buzki zostawiam i za pakowanie się biore:P:P
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
O hej Karola 🙂 Bardzo się ciesze ,że taka zadowolona ba szczęśliwa z zakupów jesteś 🙂


Monis sorki, ostatnio sie mijamy zabko.
Teraz juz brac sie musze, bo na poniedziałek musze miec pusty pokój gotowy do remontu....
Bużka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...