Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć Bąble 🙂

ale miałam dzisiaj dzień... Jak szłam na busa to tak mi się w głowie kręciło, że myślałam że wrócę do domu i zadzwonię do pracy, ale jakoś udało mi się wsiąść i dotrzeć do pracy.
Pomyślałam że jakby co, to z pracy bliżej do szpitala...

dzieci były pobudzone przez pogodę, darły się wniebogłosy... myślałam że mi głowa pęknie...

No a jak spadł deszcz to poczułam się lepiej...

Karola, wiesz, myślę że Twój płacz po eskapadzie synka bardzo wrył mi się w pamięć i pomyśli dwa razy zanim coś takiego zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!!dawno mnie nie było, bo jakos tak zebrać się nie mogłam, a i mąż przyjechał na urlop i teraz musimy dzielic komputer na 3 osoby 🤪 🤢 ale jakoś dajemy rade 🙂 dzisiaj byłam z męzem na usg no i prawdopodobnie bedzie chłopak u mnie waży już 660g i mierzy 23 cm:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiliśmy z małżem bigos z młodej kapustki...
on zaczął a ja kończyłam - doprawianie i te sprawy.

Najlepsze jest to że nie powiedział mi że już posolił i popieprzył... ja nie dałam dużo, bo próbowałam zanim cokolwiek dosypałam, kiełbasa jest sama w sobie słona... Zobaczymy czy da się zjeść...

I to ma być współpraca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
zrobiliśmy z małżem bigos z młodej kapustki...
on zaczął a ja kończyłam - doprawianie i te sprawy.

Najlepsze jest to że nie powiedział mi że już posolił i popieprzył... ja nie dałam dużo, bo próbowałam zanim cokolwiek dosypałam, kiełbasa jest sama w sobie słona... Zobaczymy czy da się zjeść...

I to ma być współpraca 🤨


ale mi zrobiłas smaczka na bigosik chyba i ja sie za niego wezmę w tym tygodniu.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Karola

ja właśnie skończyłam z małżem oglądać ten film który wcześniej ściągałyśmy z Martą...
Ogólnie mówi o sytuacji położnictwa w stanach, normalnie masakra 🤪 🤪
ale są też pokazane piękne porody domowe i dużo jest o świadomości tego co się dzieje z własnym ciałem podczas porodu. Dla mnie bomba

polecam

do jutra Bąble kochane :*

no i ciekawi mnie co u Moni, bo cichutko dzisiaj z jej strony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi Gratuluje chłopaka 🙂 Super 🙂No i duzy jest 🙂

Asia nie przejmuj sie ,na następnym usg zobaczycie 🙂 a swoja droga masz jakies przeczucia co do płci?

Karola nie dziwie Ci się ,że tak zareagowałas ..całe szczęście ,że nic się nie stało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć bąbelki 🙂 moniu co do przeczucia płuci to tak czuje ze raczej dziewczynka ale z kolei juz 2 osoby mi muwiło ze to bedzie chłopoak bo mi twarz wygładziło ale wczoraj rozmawiałam z doktorka i muwiła ze to niema nic do rzeczy ze czesto zdarza sie ze nawet jak masz buzie wygładzona to bedzie córka no ale my sie bedziemy cieszyć to co bedzie ważne zeby było zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemancio juz wruciłam byłam zawieść do pracy chorobowe chcąć niechcąc napotkałam sie na szefa myślałam ze bedzie gorzej nawet fajnie z nim pogadałam naewt niesodziłam zezapyta sie czy wszystko dobrze a jednak to zrobił ,,,a tak pozatym byłma tez troche na zakupach kupiłam sukienke sobie na poprawiny tylko jeszcze butków doślubu niekupiłam bo niema rozmiaru albo za wysoki obcas io jeszcze musze pojechać gdzie indziej,, 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.
Niola fajnie, ze do Nas dołaczasz 🙂
Dziewczyny terminy sie zmieniaja co usg, nie sugerujcie sie nimi zbytnio 🙂
Najwazniejszy jest teramin z ostatniej miesiaczki i z usg wykonanego ok 12tc 🙂

Każda kluseczka rozwija sie indywidualnie i sama zadecyduje, kiedy chce juz opuscic to ciepłe miejsce w brzuszku 🙂
Miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki mam pytanko czy któraś z Was bedzie moze rodzic w Łódzi i wybrała już szpital bo ja ciągle nie moge sie zdecydować a kazda opinia by sie przydała 😆
pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Bąble 😁

jak to cieszy że przyszłe mamusie tak o siebie dbają i nie przesiadują przed komputerem 😉

puuuuściutko tu ostatnio że masakra...

ja po obiadku dogorywam, wczorajszy bigosik z młodej kapustki i do tego młode ziemniaczki... mmm... tak mi błogo teraz...

witam Niolu 🙂

Kaami nie pomogę, ja z Opolszczyzny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...