Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byłam zalać galaretkę do ciasta...

Może ten pieprzyk taki dziwny tylko, wcale nie znaczy że od razu to jakaś zmiana chorobowa...
Moja mama też miała operację na tarczycę... Wycieli za dużo i teraz cały czas na lekach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
usiadłam troche odsapnąć. Naszła mnie ochota na knedle z truskawkami i zrobiłam. Ummm pychaśnie wyszły 🙂 Odrazu mi sie samopoczucie poprwiło.
Za jakieś pół godzinki zmykam z Jagoda na spacer i od razu pójdziemy po Ole do przedszkola. A później to sie zobaczy co zreszta dnia zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju for you 😘 😘 😘 i czekam na kawałek ciasta z truskawkami:P
Dzięki równiez za link, chciałabym kupic sobie ten termometr i biustonosz...mam nadzieje, ze nie zapomne:

Atus co do tarczycy. Nie miałas robionych badań hormolanym na poczatku ciazy na prolaktyne?? Wtedy juz powinn byc wiadomo o ryzyku. Dziwne dla mnie.
A tego pieprzyka to bym nie ruszała. Lekarze to wszystko by chciali usuwać...mi po porodzie powiedziano, ze musze usunąc pieprzyk z piersi...to ich wysmiałam całe zycie mam i mi nie przeszkadza, a teraz bede się ciać...


a ja zasiadłam z kilgramem truskawek z czego zostało z 20sztuk...
dzis wszystko posprzatałam...jestem za dowolona, a na wieczór mam zaplanowany spacer nad jeziorem z przyjaciółka i naszymi pociechami- warunek ze nie zacznie padać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
dzięki Karola 🙂 : 😘
😘
Karola, u nas ściana deszczu..


dzięki 🙂
u nas parno, napewno tez popada, ale chciałabym pojechać do tego lasku...jakos sie zrelaksować bo oprócz wczorajszej działki to siedze chyba z tydzień już w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To sie cieszę.
Dzis zarejstrowałam sie na wizyte- mam 2 czerca- wtedy zaczyna się 27tc i bede miała dokładne badanie budowy serduszka Natalki.

Czuje się dobrze, oprócz codziennej zgagi.Nawet w nocy- masakra...moje sposoby zawodzą...ale trzeba to przezyć...
Moja kruszyna kopie jak zwariowana, a niekiedy musze ja prowokowac bo jest cicha jak myszka...
Bartus już zdrowy, dzis dostlismy wyniki z przedszkoli- dostał sie do tego na którym nam najbardziej zalezało 🙂 Jestem juz spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jesz migdały na zgagę?
trzeba je ssać po jednym i długo żuć...

Fajnie że dostaliście się do przedszkola, z tego co pamiętam to zależało Wam na tym najbliżej, prawda?

Ja wizytę mam 5 czerwca, ale wcześniej 30 maja idę na USG połówkowe 🙂 😁
nie mogę się doczekać, mam nadzieję że z dzidziusiem będzie wszystko dobre no i rozłoży ładnie nożki, cobyśmy mogli zobaczyć czy to Ania czy Franiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja słyszałam o migdałach, ale nie znosze ich...wiec sie nie przełamię...
Przedszkole- tak to własnie to o którym piszesz...do którego moge w klapkach iśc:P:P

no jestem ciekawa Toju co tam w brzuszku nosisz...jeszcze tydzień szybko zleci...bedzie dobrze, zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja koleżanka mówiła że tylko migdały jej pomogły a zgagę miała niemiłosierną... No ale jak nie lubisz to bez sensu...
Ja jak na razie ze zgagą mam spokój, za to wątroba mnie boli codziennie... Tak jakby miejsca nie miała..


Miłego odpoczynku, ja też zmykam pomóc mamie w obiadku,ciao!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...