Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej moje kochane dziewczynki 🙂 Kurcze ja już się pożegnam na dziś...zaczęła się już moja kryminalna niedziela z polsatem,jestem spóźniona 🤪 odezwę się jutro,raczej wieczorkiem bo rano małego wiozę do przedszkola i działam na moim mieszkanku 🙂oj,chociaż nie wiem czy wieczorkiem dam rade bo zaczęły się u nas misje i na 19:30 śmigamy z syniem do kościółka.
Ok uciekam ,buziale moje kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie fajne było wesele jestem bardzo zadowolona, maż zresztą też 🙂
Tylko w niektórych momentach myślałam o Tomku moim kuzynie.. i tak mi sie przykro robiło..dzis moja mama dzwoniła do nas z Warszawy i mówiła ze jego organizm wogóle sie nie walczy i nie reaguje na zadne leki 😞 😞 zaczynam powoli tracic nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wrzesnióweczki.
Atuś widze, ze wróciliscie z górskich wojazy...relacje Nam tu zdaj 🙂
Toja- cos cicho z twojej strony, czyzbyś wykonczona grillem była:P czy wszystko jest ok??
...a my z małym huliganem po sniadanku...budujemy mostu dla pociagów...dziś upał od rana, wiec do południa siedze w domku...a po obiedzie moze pod asekuracją męza gdzieś posmigam 🙂

Miłego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie! Piękny dzień się dziś zapowiada, więc trzeba go wykorzystać. Miałam w planach prasowanie, ale szkoda mi tego słońca, więc chyba pójdę z malutkim moim chrześniaczkiem po dworze pochasać 😆

Ata, weekendzik był trochę męczący, bo masa gości i latania, dopiero dzisiaj można trochę odsapnąć i samopoczucie rewelacyjne 🙂

Trzymajcie się brzuszki kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć

Karola, normalnie zgadłaś!
W sobotę przyjechała moja przyjaciółka, nie przespałyśmy nocy jak za starych dobrych czasów - zasnęłam ok 5:00 wstałam przed 10:00. Niedziela na pełnych obrotach i dzisiaj jestem flaczek...
Spałam prawie do 11:00 i chyba za długo... Na nic nie mam siły... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie po weekendzie!

Ja od rana zajęłam się sobą 🙂 u mnie dość ciepło dziś i nie ma szans żebym sama gdzieś wyszła, bo znowu mi słabo będzie.
Później wybiorę się do miasta z mamą bo muszę małe zakupy zrobić - brzusio rośnie i bluzki coraz ciaśniejsze.
A popołudniu będę leniuchować bo weekend dość aktywny był.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po przewie :P
jak sie czujecie 🙂
maleństwa fikaja? bo mój bardzo :P coraz czesciej okopuje mi żebra :P
ostatnio miałam troche nerwowych dni ale mam nadzieje ze nie odbije sie to na dzidzi
robicie juz zakupy? ja jak narazie tylko sie rozgladam
co prawda bede miala duzo rzeczy od znajomej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w sumie cały dzionek przesiedzielismy w domku, ze wzgledu na słońce...pod wieczór maz wyszedł z Nami na spacerniak, ale nie długo bo brzucholek mi stwardniał i wracalismy do domku...jeszcze 2 tygodnie i wyjezdzam już doczekac sie nie mogę...wkońcu nad woda bedę i las pod nosem bedzie...moze i kapiele zalicze w jeziorze...męzulek obiecał mi chociaz jeden rejsik jachtem...mówi, ze balastu nie bedzie musiał brac:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...