Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na stałe? Coś Ty, mogę tylko pomarzyc 😞 na razie nie możemy sobie na to pozwolic,remont nas dużo kosztuje ,stancja i w ogóle,ale jak trochę się odkujemy to będzie się przenosił już do Polski,a ktoś inny pojedzie za niego na Norwegię.Wiesz nie chę aby cały czas on tam siedział,on też jest już tym zmęczony,mówi,że chce pomieszkac w końcu z rodziną,bidulek mój 🥴 A teraz posiedzi może z 2 tyg.i znowu wyjazd do pracy 😞eeehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Monia śmiac mi sie chce zobacz na przyrost mojej wagi wg wagi u gina:
- 6tc- 63,5
- 10tc- 62,5
- 13tc- 62,5
- 17tc- 62,5
- 22tc- 65,5
- 26tc- 65,00
- 31tc- 66,00
- 34tc- 66,50


a ja bałam sie ze 90kg dojade, jak cud będzie żebym 70kg przekroczyła 🤪


Rany ale masz fajnie 🙂Nic prawie nie przybrałaś a nawet schudłaś ,bo dziecko,wody,łożysko przecież swoje waży 🙂
Ja teraz przez 2 tyg przytyłam 1,5 kg czyli rozkręcamy się z Dobrusią 🙂Ale w sumie tez mało przytyłam ale za to miałam duża wyjściową wagę to dobrze ,że nie spasłam się :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem..wywaliło mnie nie mogłam się z netem połączyc 😠

Hej LEA 🙂No u nas duchota od rana ,mógłby popadac deszcz 🙂

Karola,ale pomyśl jaka będziesz laska zaraz po porodzie:P a Natka i tak sobie weźmie co lepszego z Ciebie,nie bój się poradzi sobie dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

Kurde Karola trzymasz linie, nie ma co, a ja ostatnio jak się ważyłam u gina to miałam +13 kg 😞 no a Mała też niczego sobie, bo wygląda jak kluseczka

Ja dziś wstawiłam już 2-gą pralkę prania, wzięłam się za pościel bo to jest w torbach więc nawet przy remoncie się nie zakurzy, a wolę wszystkiego nie zostawiać na ostatnią chwilę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Karola83 🙂 Po wadze widać że trzymam...ale ogólnie to między tymi tygodniami był spadek do 60 chyba w 12tc, a w czwartym wazyłam chyba 66kg, pokrecone to bo tak wymiotowałam ze mi skakało...wiec jak bym zliczyła to pewno z 8kg gdzies tez przybyło 🙂

Pewno pierz, bo nie mozna wszystkiego zostawic na ostatnia minutkę 🙂

Mady cos długo nie było 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
A ja teraz właśnie zobaczę ile dokładnie przytyłam,wzięłam książeczkę i zaraz będę odejmowac wagę wyjściową od obeznej aktualnej z 21 lipca hahaha 😉...no i wyszło 6,6 kg..czyli nie jest źle 🙂


Monia to tez super 🙂
a zobaczy jak w pierszych ciazach przytyłysmy... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładnie trzymacie formę 🙂 , widać tylko ja się roztyłam 😞
ale co tam zaplanowałam sobie od stycznia powrót na siłownie i basen.

w sumie nawet teraz myślałam żeby wybrać się i popływać, trochę kręgosłup odciążyć ale boję się jakiejś infekcji tym bardziej, że blisko już do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 ,basen odradzam ,pytałam się lekarza i tez powiedział,żeby lepiej nie ryzykowac i jakoś wytrzymac,mało nam zostało a o infekcje to nie długo..

Karola to mało w sumie z Batim przytyłaś 🙂 No Tobie to tylko w ciąży chodzic:P

Miłego dnia Karola83 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...