Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamuski 🙂.W roznych szpitalach maja rozne wymagania.Na przyklad u nas przekladaja planowane cesarki ,poniewaz nie ma miejsc na porodowkach.Mam takiego nerwa ze masakra.Mialam byc we wtorek po wszystkich cieszyc sie juz corenka a wczoraj na ktg ordynator mnie poinformowal ze najwczesniej piatek.Aja juz tak pragne przytulic malenka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane brzuszki 🙂 🙂 🙂

Mnie dzisiaj wypisali ze szpitala 🙂 mam dużo leżeć i zapisywać ruchy dziecka co trzy godz.
Jestem trochę załamana,bo jak tam leżałam to dwie kobiety urodziły które miały na wrzesień jedna na 12 druga na 13.Mi lekarz powiedział,że spokojnie jeszcze tydzień pochodzę,mała się nie spieszy,a ja bym już tak bardzo chciała tulić swoją małą....

Teraz jestem u mamy,czekam na rosołek:P a później idziemy na lody z synkiem,bardzo się za nim stęskniłam...
Czekam też na męża,ma być już we wtorek wieczorem 🙂

Buziaczki moje kochane brzuszki 😘 Miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia wiem co to znaczy.Ja tez w piatek bylam w szpitalu bo mnie cos bralo,a mam miec planowana cesarke.S juz skurcze przeszly,wszystko ok i zamiast na wtorek ciecie przelozyli mi najpredzej na piatek.A juz myslalam ze malenka bedzie z nami.No ale coz najwazniejsze ze dziecku nic nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my w końcu na żadną wycieczkę nie pojechaliśmy, tylko z racji upałów wybraliśmy się nad jeziorko :laugh:

Wzięliśmy kuzynkę Arka z pół roczną Nikolą :laugh:
Generalnie to kuzynka raczej nie wypoczęła, choć Mała raczej grzeczna była tylko jak Arek do niej podchodził i za długo przy niej siedział to zaczynała płakać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 co to jest tydzień przy 9 m-cach 😉
Choć przy końcu każdy dzień to wieczność.

A ja właśnie zobaczyłam na nk, że moja koleżanka, która miała termin na wrzesień (coś tak jak ja) to 16 sierpnia urodziła chłopaka. I gdzie tu sprawiedliwość.
Chyba w tym roku chłopacy szybciej chcą na świat 🙂

Zajrzę później
Miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, witam Was popołudniowo 🙂
Monia, dobrze, że już w domku i że z Tobą i mała wszystko o.k. No i mężusia będziesz miała przy sobie...
Moni trzymam kciuki za udaną trzecią próbę 😉
Asia trzymaj 😘 za tą niedzielną samotność 🙂

A u mnie coś się może zaczyna ruszać, chociaż nie wiem czy już sobie nie wymyślam :P Poszliśmy z M do Kościółka i wytrzymałam tylko pół mszy, bo chyba z 5 razy mnie takie lekkie, parosekundowe skurcze w dole brzucha łapały 🥴 Ale poza tym żadnych i nnych objawów, przeczuwam, że syneczek zaczyna schodzić w dół i tak mnie kłuje 🥴
Właśnie się zorientowałam, że od jutra zostaną mi już tylko 2 tyg. 🤪 🤪 🤪

Pozdrowionka i miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Monia27 ciesze się, ze wróciłas do mamy 🙂
For you 😘

Moni jest załamana...ale jeszcze tylko jutro i bedzie tulic swojego synka 🙂

Mimi jest wściekła. Po obchodzie lekarz rano stwierdził, ze nie podadzą jej kroplówki, bo szyjka długa, a to co jej poleciało to najprawdopodobniej mocz 😞
Jezeli nic się nie zmieni bedzie chciała wyjsc. Narzeka tez na szpital, ze jest zły 😠

Ata się miewa dobrze, wszystko u Niej ok 🙂
Poprostu brak czasu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a my od rana dzis na działce
cd imprezki był:P
ja dostałam po porannej kawie takich bóli, ze tata sie cieszył, ze wnuczka jednak sie urodzi jako prezent urodzinowy:P
meczyły mnie do 15-tej, pózniej zasnełam do 17-tej i wszystko ustapiło, cos mi tam nawet poleciało...ale to pewno czop 🙂

Dziewczyny ja tez juz chce Natalke mieć przy sobie 😆
ale im dłuzej we Mnie tym lepiej dla Niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ci lekarze sa popieerniczeni 😠 oj mimi biedulko , jeszcze sa niepwnni czy to mocz a jak to wody i co dziecko sie moze udusic przez popiepszonych lekarzy( sorki za wyrażenie) moja mama jak była zemna w ciazy to tak mnie przytrzymali ze niedosc 2 tyg,po terminie sie urodziłam to byłam obkrecona pepowiną a bo był taki lekarz ze chciał koniecznie siłami natury a ja byłam posladkami obrucona no to jak i w ost,chwili cesarke zrobili a potem to miałam niedotlenienie głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...