Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i udało mi się wejść 🤪 🤪 🤪

Karola, suuuper, że coś się dzieje, u mnie ciągle cisza 😉

Ja dziś cały dzień po mieście przechodziłam, miałam nadzieję, że po takiej wycieczce coś ruszy i nic, może w nocy 🥴 Ale chyba już wolę dotrwać do środy ina spokojnie do szpitala sięstawić i jak dobrze pójdzie, to syneczek datę ur. będzie miał fajną 😉

Dobranoc mamunie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 🙂 Tak od czasu do czasu zaglądam na Wasze forum bo tak sobie myślę że wrześniówki powinny się już rozpakowywać a tu cisza 🙂 🙂 🙂 No ale zostało jeszcze tego trochę września więc macie jeszcze czas choć już wodzę niektóre z Was są po terminie i cisza :laugh: :laugh: :laugh:
Inka906 środa już jutro więc życzę Tobie aby Twoje maleństwo urodziło się w tą magiczna datę no i oczywiście życzę powodzenia podczas porodu 🙂 🙂 🙂
Tak na prawdę nie taki diabeł straszny jak go malują :P :P :P :P
Ogólnie dziewczyny Wam wszystkim życzę powodzenia 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Aśka jak to słabo 🤪 przeciez Mimi, Monia, ACSB,MADY juz po, w tym tygodniu kolejne szkraby przybedą 😆
a pózniej ,Karola83 i Ty...no i Nasza Toja 🙂

przyjdzie czas na kazda z Nas 🙂
ja tez muslałam, ze szybciej wszystko się potoczy, ze moja Natka bedzie sierpniówką, a że siedzi sobie jeszcze w brzuszku tylko moge sie z tego cieszyć bo bedzie donoszona ciaza 🙂
coraz bardziej mysli moje kraza wokół porodu...jakieś mam nastawienie, ze bedzie szybko i wieczorową porą 😉 ale sobie marze co:P:P:P
dziś przespałam całą noc od 22-giej do 8-mej słodki sen, spokojny...aż niemozliwe z przeziebionym dzieckiem, ale Bati tez spał spokojnie...

dzis ostatnie już porzadki robię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też słoneczko

Jadę do Opola podopinać parę spraw jeszcze, bo po porodzie już nie będzie kiedy - np. muszę w końcu oddać parasol koleżance z poprzedniego przedszkola w którym pracowałam i której oddaję go już ponad rok... 🤪 🤪

ciao!

Inka, Karola! Na porodówkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 Mady gratulacje!!! Trzymaj 😘

Agnieszka dzięki za słowa otuchy. Mam nadzieję,że gładko pójdzie 🙂

U nas pogoda wymarzona na spacerek z wózeczkiem 😉 Nie jest gorąco, ale słoneczko ładnie przyświeca. Wczoraj dostałam jeszcze pakę ciuszków dla syneczka i wrzuciłam je dziś do prania, a tu mi prąd zabrali 😠 😠 😠 I poprasować chciałam troszkę 😠 😠 😠
Mężuś mi przed chwilą pomył okienka, to chciałam też firanki wyprać i będzie już wszystko gotowe na przyjęcie naszego maluszka... Jak mi oddadzą prąd oczywiście :P

Buziolki kochane mamunie, miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciu, u mnie samopoczucie bez zmian, nic nie zapowiada, żeby coś się samo ruszyło. Może tylko poza tym, że mały coraz niżej się wpycha, aż pachwiny bolą 🤨 Dziś na 16.45 idziemy do lekarza i da nam skierowanie na jutro 🙂

A jak u Ciebie, jakieś postępy? Myślałam, że rano się dowiem, że urodziłaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Karolciu, u mnie samopoczucie bez zmian, nic nie zapowiada, żeby coś się samo ruszyło. Może tylko poza tym, że mały coraz niżej się wpycha, aż pachwiny bolą 🤨 Dziś na 16.45 idziemy do lekarza i da nam skierowanie na jutro 🙂

A jak u Ciebie, jakieś postępy? Myślałam, że rano się dowiem, że urodziłaś 😉


Inka no nic...dlatego dzis włączyłam motorek tak jak Ty aby coś porobić...bo takie bezczynne czekanie dobija 🙂
Miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki 🙂

a ja dziś byłam na porodówce 🤪
niestety tylko zwiedzałam ze szkoły rodzenia i miałam nadzieje, że może akurat mnie złapie skoro już tam jestem, no ale nic wróciłam do domu :P

ja robię pranie i chyba też się wezmę za jakąś robotę może dostane tych właściwych skurczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...