Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola gratulacje!!!

napisz coś więcej o porodzie, ile mały ważył??

kurcze, jeszcze niech Asia da znać...


A my wczoraj byliśmy u teściów i był też szwagier z żoną, przywieźli nam fotelik samochodowy, dwie torby ciuszków i laktator elektryczny 😎 😎


co do chrzcin to ja mam zagwozdkę niezłą, bo raz, że wszyscy goście będą przyjezdni, dwa w domu ich nie pomieszczę i trzeba będzie chyba ich zaprosić na obiad do restauracji i kupa kasy pójdzie... ech..

Moni, a może zaczynają mu się kolki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia się pojawiła na nk z opisem - jeszcze 2w1... hm...


Karola, ja chciałam na chrzestną wziąć moją siostrę, a ona siedzi w Anglii, więc będzie trudno. Przyjedzie 7października na 2 tygodnie żeby przy okazji nas odwiedzić i niunię zobaczyć jak się urodzi, a potem to nie wiem kiedy. Będziemy musieli się umówić, pewnie na któreś święta...

a tak baj de łej prawy cycek zaczął mi przeciekać 🤪 🤪
czyli że mleczko już mam... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!!Wpadłam do was nareszcie, bo weekend był szlony kupa znajomych, cała rodzinka sie zleciała zeby Szymka oglądac i taka jestem zmęczona tym weekendem,ze szok 🤪 Ale jaka szcześliwa, bo w swoim rodzinnym domku z ukochanym mężem i synkiem 🤪 🤪
A nasza pociecha przespała nam całe 4godz podróży i ani razu sie nie obudził 🤪 🙃 🤪 🙃 poprostu jestem w szoku 😁 bo nigdy w dzien tak długo nie spał 🙂 oby był taki grzeczny podczas powrotu 🙂 A teraz zmykam z nim wiejskiegoi powietrza nałykac poki piękna pogoda 🙂 Miłego dnia kochane buzialki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczeta!

Tak sie caly czas zastanawiam,dlaczego wy nie jadacie czekolady?
Ja wcinam i nic zlego sie nie dzieje,tylko mam wyrzuty,ze tak perfidnie sie objadam 🤨

No Asia jeszcze na chodzie,a ja juz myslalam,ze kolejna krusznka na swiecie 😉

Moni moj Phillip tez chyba dostal kolke 😞 🤢 dzis w nocy bidulek puszczal baki,spal nie spokojnie i budzil sie z takim placzem,ze az mi ciarki chodzily po plecach 😞 😞 nie chcial nawet cycunia,nie dal sie uspokoic,pomoglam mu termometrem,aby kupe zrobil i pomoglo,teraz aniolek smacznie spi 🙂 🙂 🙂

Toja jak zdrowko?

Mimi dobrze czytac,ze podroz bez problemowa i mimo zmeczenia jestes szczesliwa 😉

milego dnia dziewczyny ide nadrobic noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi super! jak na razie wszystko się super układa i oby tak dalej, a synek widać podróżnik - lubi eskapady 'za miasto' :laugh: :laugh:

Asia łap całusa na rozpakowanie!
A jak te sączące się wody?

ACSB dziewczyny nie jedzą czekolady, bo jest silnym alergenem... A Twój Philipek jeśli nie jest uczulony to fajnie, ale za to może mieć problemy z kupką - zwykłe zaparcia, właśnie po tej czekoladzie... Więc może to nie kolka? 😉

Ja czuję się już dobrze, czasem jeszcze coś odchrząknę, ale jest ok. Za To mój M teraz niewyraźny... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dobrze, ze dałas znac bo juz myslelismy, ze w szpitalu jesteś.Na rozpakowanie 😘 hehe moze jeszcze Toja Cie dogoni:P

ACSB jestem pod wrażeniem, ze czekolade wcinasz, a ja boje sie nawet ciasta ze sliwka zjesc kawałek i wybieram owoc 😉 Dziś kupiłam w francuskiej cukierni ptysie z budyniem i zjadłam chyba 10szt/małe takie/.

Mimi super, ze młody tak załapał bakcyla na spanko w podrózy. Pewno bedzie zawsze tak dobrze spał. 🙂

a mnie dzis wzielo na lupik i trafiłam na super dostawe 😆 kupiłam Natce sukieneczkę juz na 74, bodziaki i kaftanik wszytsko H&M; Bartusiowi 2pary spodni dresowych Reeboka; a sobie piekna czarną tunikę i spodnie sztruksowe kolor myszka rozm.34 🤪 🤪 i wiecie, ze dobre 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiedzialam,ze czekolada jest alergiczna ☺️ 😮 oj to chyba koniec z tym dobrym,chociaz z malym nic sie nie dzialo,a wcinalam juz godzinke po porodzie pierwszego batonika 🤨

Do nocy dzisiejszej z kupa maly nie mial problemu,w sumie to nawet nie musialam mu pomagac bo byla miekka,tylko wydaje mi sie,ze gazy go meczyly,bo wystrzelilo jak z procy 🤪

Karola ciasto ze sliwkami tez juz przerabialam i nawet Phillipowi nie zaszkodzilo,co do spodni rozmiar 34 no no jak na swiezo po porodzie to SUPER!Ja jeszcze uzywam moich ciazowych ubran 😞

Toju ciesze sie,ze katarzysko ci odpuscilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, 34 no no 🙂 🙂 😎 pogratulować babeczko!
A śliwka uczula? Spróbuj kawałeczek ciacha i jak przez parę dni będzie ok, to możesz jeść. Ja słyszałam że np suszone śliwki można jeść jak się karmi piersią.

ACSB jeśli nic mu nie było po czekoladzie to od czasu do czasu możesz sobie pozwolić, to że czekolada jest alergenem nie znaczy że Philip będzie na nią uczulony, trzeba po prostu uważać, obserwować dziecko po wprowadzeniu takich alergennych pokarmów do diety, jeśli nic się nie dzieje to znaczy że można je spokojnie jeść, ale też nie przesadzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Karolka u mnie juz ok z piersiami, chyba załapały o co chodzi i juz nie dokuczają 🤪

Ja zjadłam babeczke jogurtową - Łucji nie zaszkodziło i drożdżóweczkę ale taką zwykła bez dodatków.

a co do wagi to po porodzie spadłam od razu 15kg. teraz kolejne 3 ale zostało mi jeszcze 9kg! 😞
no i mam nadal niewielki brzuszek - wyglądam jak w 3 m-cu ciąży!!! ☺️ przez co nadal nie mieszcze się w swoje rzeczy a jak chciałam kupić to nie ma zbytnio takich, w których bym wyglądała w miare korzystnie i ukryły by brzuch 😞
Kurde niech się szybko goi i lece na siłownie i basen :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja Fuska to baki puszcza jak szalona ale kupka to co drugi dzień teraz jest ale taka fest, pytałam się położnej i powiedziała, że nic nie szkodzi bo wszytsko się dopiero reguluje itp.

a macie jakis sprawdzony nawilżacz powietrza? Bo musze kupić, zaraz zacznie się sezon grzewczy i będzie strasznie sucho w pokoju a nawet nie wiem czym się kierować przy wyborze 🤢

Dobranoc mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane!!!

Karolcia bardzo się cieszę, że z piersiami juz masz spokój.
Moja Natalka dziś przespała cała nockę 🙂od 23.30-6.30 🤪
mam nadzieje, że moge się tylko cieszyc i nie jest to zle, ze 2tyg. dziecko tak spi...bo juz sama wymiekam 🙂
oczywiscie po tak długim spanku karmienie mam co 1,5h, ale wiadomo brzuszek pusty po tylu godzinach!!!

a my dzis na 18-ta mamy gości 🤪 musze jakąs sałatke zrobić i mięsko kupić aby upiec w piekarniku 🙂
jak sadzicie chyba pieczonego kurczaka moge skosztowac prawda??przeciez to nie bedzie na tłuszczu 😁

Toja ciekawa jestem kiedy urodzisz!!!Czy też przenosisz jak my swoja córeczkę?!

ok...zmykam sprzatac i pichcić...
Miłego przedpołudnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

WIecie co?
Jaka ja jestem glupia,moj synus meczyl sie wczoraj prawie cala noc i dzien bo za ciasno pampki mu zakladalam,wieczorem wpadlam dopiero na pomysl by mu luzniej zakladac i pomoglo!!!
Ladnie przespal noc i tylko na jedno karmienie sie obudzil.

Karola szczerze mowiac zazdroszcze ci tej wagi ja marze zeby chociaz dojsc do wagi z przed ciazy.

Karola83 polecam nawilzacze ze stali nierdzewnej,nalewa sie w nie wode i wiesza na kaloryferze.Brzuniem sie nie przejmuj,obkurczy sie 🙂

milego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pampków, tez zauwazyłam, ze za mocno sciskam brzuszek Natce, i teraz staram sie lużniej to robić...

dziewczyny a jak wasze dzieciaczki robia kupki to jakie?? bo moja zawsze puści taka luzniejszą, nigdy jeszcze nie zrobiła takiej stałej...ale podobno to norma na piersi...ja sie pytam bo Batus był na butli a to całkiem inaczej jest...i robbi tak 4-5 na dobe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki!

Karola, ja sama też jestem ciekawa kiedy urodzę :laugh: :laugh:

Karola 83, dopiero 13 dni od porodu, a Tobie już tyle ubyło! cierpliwości, zobaczysz jak schudniesz od karmienia, tylko to nie będzie na już 😉

ACSB super że udało Ci się odkryć co tak męczyło Philipka 😉

Ola to synuś rzeczywiście maluśki 🙂

fuj, ale niedobrą brzoskwinię zjadłam 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
co do pampków, tez zauwazyłam, ze za mocno sciskam brzuszek Natce, i teraz staram sie lużniej to robić...

dziewczyny a jak wasze dzieciaczki robia kupki to jakie?? bo moja zawsze puści taka luzniejszą, nigdy jeszcze nie zrobiła takiej stałej...ale podobno to norma na piersi...ja sie pytam bo Batus był na butli a to całkiem inaczej jest...i robbi tak 4-5 na dobe...


Karola taka kupka to normalne i to że tak często to też 🙂 dzieci na piersi taką jajeczniczkę robią :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...