Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki!!!!ja na moment bo Szymus sie własnie obudził 🙂 i lezy i sobie cos gaworzy 🙂 Karola tak jak Toja pisała kopki po cycu sa jak jajecznica 😉 Mój mały robi tak 5-6 razy na dobe 🙂
ACSB no z tym pampersem to rzeczywiscie mogo małego uwierać, ja tez teraz uwazam,zeby Szymka za bardzo nie scisnąć 🤢
Uciekam bo mi marudzi i cyca chce 😉Paaa!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 🙂

Widzę, że juz prawie każda urodziła..
Ja to niestety jeszcze na chodzie jestem i nic się nie dzieje nawet żadnych oznak.. A już 6 dni po terminie jestem i jest mi już coraz ciężej... Lekarz jak narazie nie dał mi jeszcze skierowania do szpitala i mówił żebym przyszła na kontrole, a ja już sama się boje żeby dla synka nic nie było bo już różne wersje na temat przenoszonej ciąży słyszałam 😞 😞

No jak dla Asi wody się sączą to może już urodzi niedługo 🙂 🙂

Pozdrowionka dla was 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mlody ma dzis dobry dzien do spania
Najadl sie o 11 i spi jak aniol 🤪 🤪 nie dziwie mu sie pogoda taka,ze nic innego sie nie chce 🤨

przez to ze maly dusi tak dlugo komara ja sie nudze,zrobilam wszysko szybko z mysla ze babel obudzi sie jak zwykle,a on spi i spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane a ja juz po gosciach 🙂Jestem padnieta, Tomek zmywa i sprzata, a ja zaraz mykam spać.
Jutro jedziemy do szpitala z Natalką. Dzis byla połozna, ale inna niz poprzednio i stwierdziła, ze przy pepuszku cos sie pojawiło i tzreba to zrobic jakims preparatem, wiec mamy sie zgłosic na izbe chirurgiczną.
Do tego dostalam ochrzan, ze pozwalam małej tak spać długo w nocy 🤪 mam ją budzić co 4h nie dłużej!!!


dobra zmykam spać!!!
jutro kolejny dzień wizyt cioteczek do Natalki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola coś w tym budzeniu jest - bo pokarm najbardziej wartościowy nocą jest 😉


byliśmy dzisiaj na szkole rodzenia uczyć się parcia :laugh:
położna stwierdziła że tak dobrze mi idzie, że musiałam już kiedyś rodzić 😉 :laugh: :laugh:
No i czas już żebym zaczęła pić herbatkę z liści malin żeby szyjka się przygotowywała 🤪 🤪 Ale na taką która miałaby rodzić niedługo ponoć nie wyglądam... :P :P

poczekam, nie spieszy mi się jakoś bardzo :P :P :P

dobranoc babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola,a co z pepuszkiem sie dzieje?
Wogole to smarujesz go czyms?

Bo mnie w szpitalu kazali tylko podwiazywac czystym gazikiem luzno i niczym nie smarowac,ewentualnie sprawdzac czy nie wycieka cos z niego,a jak tak to spirytusem 70% przetrzec i osuszyc wacikiem,szczerze mowiac to dwa razy mu tylko przetarlam pod koniec bo na poczatku sie balam 🤨 i raz zamoczylam przy kapieli,ale zaraz na drugi dzien pepuszek odpadl.

Toju,sliczne zdjecia na NK piekne pamiatki beda 🙂

Ide do mojego brzdaczka bo tatus zabral sie za usypianie szkraba i zamiast ciszy to tam cuda odchodza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja 🙂
wstyd sie przyznac, ale dzis przespałam budzik o 4-tej i znów spalismy 7h 😉
a z pepuszkiem ogolnie wszystko dobrze, tylko Natalka miała bardzo gruba pepowinkę i pepuszek juz trzyma sie ledwo ledwo, ale na około pokazała sie jakaś biala wydzilina i trzeba ją przecierac jakims specjalnym preparatem, który maja tylko w szpitalu. Połozna nie ma czasu się z tym bawic, twierdzi, ze musiałaby przychodzic 4-5 dni a by to zaleczyc, a w szpitalu zrobia nam z 2 razy i ma byc koniec!!!
Zobaczymy!!!

Miłego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

Wiecie co, normalnie aż dziwne, ale ja się ostatnio tak dobrze wysypiam że szok 🤔 🤔 Brzuch mi nie przeszkadza, wstaję na siku do dwóch razy i zaraz od razu zasypiam 🙂 🙂

idę zrobić sobie śniadanko 😉
dzisiaj jadę do Opola na pogaduchy z koleżanką, dawno sama busem nie jechałam i mam lekkiego stracha, ale skoro nie wyglądam na tą która ma niedługo urodzić to chyba dam radę :laugh: :laugh: :laugh: 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!a my nadal wypoczywamy sobie we trójeczke u naszych rodziców 🙂 Szymek zadowolony coraz lepiej juz poznaje babcie i dziadka oraz swoja chrzestną,a i ja troche wypoczywam chociaz niewyspana jestem nadal 🤢 ale co tam ciesze sie domem rodzinnym ile moge 🙂 zajadamy orzechy z mezem i siostra spacerujemy 🤪 jest super poprostu 🤪 Karola na pepuszek Natki 😘 uciekam pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
nie zaglądałam ale jakos czasu nie miałam 😞 . U nas wszystko dobrze. Mały grzeczny, te wzdęcia mineły 🙂 , na szczęcie. Pewnie ja coś zjadłam 🤔 , chociaż nie wiem co ,bo dieta tak monotonna jak nie wiem . No ale nie ważne..
Dzisiaj byliśmyna kontroli stawów biodrowych , szystko dobrze. Mamy się pokazać pod koniec listopada jeszcze.
Musze nadrobić troche zaległości.
Asia urodziła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki!

I znowu siedze sama z Phillipem w domu 😞
Mezulek pojechal na ryby z kumplami 😠 wszystko byloby ok,ale ma tylko ten tydzien urlop i zaraz wraca do pracy 😠 😞

Wiecie jest mi ogromnie przykro,moj syneczek ma juz prawie miesiac,a moi rodzice jeszcze nie byli i chyba tak szybko nie przyjada 😞 Maja firme w Polsce i jak to mama twierdzi nie moga zostawic tego nawet na jeden weekend 😞 jestem wsciekla bo wczoraj gdy dzwonilam,tata pochwalil sie,ze jada do Zakopanego na tydzien urlopu 😠 😠 😠
Nie wiem czy powiedziec im co o tym wszystkim mysle,jedno jest pewne mam do nich zal 🤨
Mama wypalila z tekstem,zebysmy my z malym przyjechali.
To on ma jechac do babci,ktora ma czas na wczasy,a dla niego niestety nie?! wyc mi sie chce,bo to tak boli 😞 😞 😞

Moni obserwuj kupe Maksia,jak bedzie zielona to brzunio go bolal,a jak normalna to ok i zwracaj uwage na to czy puszcza baczki 🙂

Toju jak podroz?!Mam nadzieje,ze wszystko wporzadku 🙂

Nasza Asia juz pewnie tuli swoja kruszynke,ciekawe kiedy sie zamelduje.

Moni,a ktora Karola? Ojej obojetnie ktora,wazne by wszystko blo wporzadku z malenstem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!

ACSB moim zdaniem powinnaś szczerze powiedzieć rodzicom co myślisz i jak się czujesz, w koncu to Twoi rodzice.

Ja dzisiaj byłam z Łucją u lekarza bo nie mogę sobie poradzić z oczkami, dostała kropelki a jak jej nie pomogą to najwidoczniej ma zatkane kanaliki i będzie musiała mieć przepychane 😞

Wczoraj ze zmęczenia juz po ścianach chodziłam, mała cały dzień szalała tylko co jakiś czas ucinała sobie drzemki 30 min, dzis pojeździła trochę autem, później byłyśmy na spacerku to diś spokojniejsza i ładnie śpi. Ale już coraz częściej potrzebuje uwagi i zabawiania - rosnie kluseczka :laugh:

Inka pisała, że jej Kubus od 3 dni ma katar i kaszel ale apetyt wciąż mu dopisuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...