Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my na kolacje dzis mamy zapiekanke z makaronu i mielonego w sosie pom. 🙂
a ja posprzatałam cale mieszkanko, łacznie z podłogami, cała łazienką...

Natalka znów na buzce cala marchewkowa sie robi, juz ta zółtaczka mnie denerwuje 😞postanowiłam małej dac Bebilon juz dziś 🙂 wiec co drugie karmienie jej butle podam, moze jakieś efekty szybciej bedą 🙂a jutro rano juz kazde karmienie bedzie sztuczne 🙂

dziewczyny czy odciagniete mleczko z piersi mozna przechowywać w lodówce?? i jak długo??
szkoda by mi było do zlewu wylac, skoro w piatek juz mała na piersi bede miała poniownie 🙂

jeszcze pepuszek znów mnie niepokoji 😞juz był ładnie zagojony, a w poniedziałek chirurg posmarował go jakims preparatem i wszystko szczarniało, a jak ja teraz przemywam spirytusikiem, to skórka schodzi i malutka szczypie...dobrze, ze kontrola w piatek...

Toja WsZyStKiEgO nAjLePsZeGo !!! - z okazji Dnia Nauczyciela !!! Rózyczki dla Ciebie 😘 😘 😘 Bartus dzis maszerował do przedszkola z kwiatkami dla swoich ulubionych Pań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!

Postanowiłam cos skrobnąć w przerwie między sprzątaniem w szafie - coś mnie dziś wzięło żeby poukładać 🙂

Moja Łucja cały dzień śpi!!! budzi się tylko na karmienie i dalej zasypia chyba ta pogoda tak na nią działa albo odsypia wczorajszy dzien bo jak obudziła się o 10 to zrobiła sobie tylko 2 godz drzemkę od 15 do 17 i wojowała do 24 aż padła - jakiś zły dzień wczoraj miała.
Ciekawe jaka będzie dzisiejsza noc po takim calodniowym spaniu.

Karolka ja też słyszałam, że mleko można góra do 2ch dni przechowywać w lodówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja troche odetchnęłam bo Arek ma więcej luzu w pracy więc mogę coś ze soba zrobić, dziś byłam u kosmetyczki jutro ciąg dalszy a w piątek (akurat będzie m-c Łucji 🙂 ) idę do fryzjera bo przez grzywke nic nie widzę taka długa, no i kolorek należałoby odświeżyć :laugh:


A powiedzcie mi po jakim czasie dzieciaczkom wycierają się włoski? bo moja Fuśka ma na barkach i na czole trochę!
a jakoś nie widzę żeby jej się wycierały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuśki.............. pamietacie mnie jeszcze??? 🙂 🙂 🙂
Jak dzieciaczki sie chowaja? rosna jak na drożdzach nonie? 🙂
przegladałam zdjecia mojego synia iw pierwszym tygodniu jaik zakładałam mu kaftaniki to podwijałam mu rekawki a dzis kaftaniki sa dobre a co nie które juz małe.
mi kornel juz wyrósł z połowy ubranek dzis robiłam porzadki w szafie z ubrankami i troche sie uzbierało tych ubranek 🙂 🙂

Ale zima na całego sie rozszalała heheheheh i znowu bedzie ze zaskoczyła służby drogowe, tylko ze juz od dwoch dni bębnili ze spadnie śnieg :P 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm wiecie co nie wiem po jakim czasie włoski sie wycieraja
ja kiedys przeczytała w gazecie z ok 2 m.
ale córka mojej siosry 2 tyg, temu skonczyła 2miesiace i ani jeden włosek nie wypadł, ja mysle ze to zalezy od rozwoju dziecka, jedni sie szybciej rozwijaja a drudzy wolniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Włosy dziecięce nie zawsze są czytelną zapowiedzią tego, jakie włosy będzie mieć dziecko w przyszłości. Najczęściej dziecko rodzi się z włosami płodowymi, które rosną na główce maksymalnie do 4-5 miesiąca, po czym się wycierają i na łysej główce dziecka wyrasta po jakimś czasie nowa czupryna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki!

Melduje,ze laktacja sie wzmozyla,co prawda Phillip jeszcze przy jednym karmieniu nie dojada sie,ale pracuje nad tym,przystawiam czesciej 🙂
W nocy bylo najgorzej 🥴

Karola mleko odciagniete,moze byc w lodowce do 3 dni,w szczelnie zamknietym pjemniku,mozesz tez zamrozic,przez pol roku bedzie wazne,mi zostaly jeszcze tylko dwa pojemniczki z okresu nawalu 😉

zmykam na karmienie bo chyba znowu pusty brzuszek ma moje serduszko 🙂

milego,spokojnego wieczoru mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór laseczki.
Mój syneczek wykąpany, najedzony, teraz słodko sobie śpi... Tatuś pojechał grać w kosza, a ja zrobiłam sobie wieczór pięknośći :P Też już nie mogę patrzeć na siebie. Buźkę zdało by się odświeżyć, kolorek na włosach i długość, eh...
Teraz zmykam jeszcze troszkę z żelazkiem porandkować, polubiliśmy się ostatnio i nie ma dnia bez randki :P Niedsługo mój szkrabek na flachę się obudzi...

Dobranoc mamulki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! Chyba do rana nie doczekam i wcześniej zjawię się na porodówce 🤪 🤪 🙃

najlepsze na wywołanie porodu w moim przypadku są spacery po Castoramie :laugh: :laugh: a potem dunga dunga z mężem 😎

Od tamtej pory mam bolesne skurcze, teraz tak co 7-9 minut, i krwi więcej w śluzie... 🤪 🤪

idę i wrócę jako Mamusia 😎 🙃 🙃

dobrej nocki!!!

ps. Karola, a to co znowu za gorączkowanie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my mamy nocke z głowy, Łucja sama nie wie czego chce a nam zaczyna brakować pomysłów, oczywiście najchętniej by przy cycu siedziała ale widać że głodna nie jest bo traktuje go jak smoka i tylko sobie ciumcia czasem coś mocniej pociągnie 😉
cwaniara mała :P
a nie chce żeby mi się przejadła tak jak to wczoraj sie nam zdarzyło... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć cioteczki 🙂

Tojuś trzymam kciuki 🙂
Karola :kiss 😞200 mój)na zdrówko.


Mnie też coś z nosa zaczyna kapać 😞 . Kurka przez tą pogode wszyscy chorzy wkoło. Dobrze że dzieciaki jak narazie zdrowe.
U nas nocka spokojna, młody tylko raz sie obudził o 3. Teraz prawie od godziny "bawi "się z tatą. Wczoraj tak mnie odessał z mleczka, że musiałm mu butle dać, bo sie denerwował że mu nic nie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...