Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Karola dajemy małemu herbatkę, ja jem jabłuszka, brzuszek też masujemy i to wszystko pomaga, tylko zaraz zaczyna się od początku. I tak już kilka dni się nam bidulka męczy 😞 Dobrze, że Łucję puściło, może już będzie dobrze 😉
Łapcie 😘 za tego kupala i bączki 🙂

My dzisiaj wyspani i wypoczęci 😉 Kubuś budził się dziś co 3 godz. i od 12-tej do 1.30 gadali sobie z tatusiem, a mama spała i nic nie słyszała 🙂 Chyba syneczkowi udziela się mój spokój bez teściowej w domu, bo wieczorek był wczoraj spokojny, kupka zrobiona bez żadnego wysiłku :P i pojadł przed spaniem jak nigdy (140ml!).
Dziś byliśmy z syneczkiem u mnie w pracy. Cała ekipa złożyła się i dostaliśmy kaskę na jakiś prezencik dla Kubusia 🤪 Kupimy chyba matę edukacyjną i pewnie jakieś lumpki :P Byłam bardzo mile zaskoczona 🙂
Teraz jestesmy w domku, Kubuś grzecznie śpi, obiadek ugotowany i czekamy na tatusia.
Zmykam już, może jeszcze trochę poprasuję zanim się szkrab obudzi.
Buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki!!!!
My już po chrzcinach i w domu 😉Wszystko się udało mały spał całą Mszę, potem na przyjęciu był bardzo grzeczny 🙂 dopiero pod koniec koło17ej zaczął marudzić, ale wcale mu się nie dziwie po tylu emocjach 😆
Jak zwykle nie chciało mi się tu wracać,żal było z dom odjeżdżać, nie obyło się bez łez.. 😞
Ale ciesze się, że zobaczyłam się z rodziną i moimi przyjaciółkami i mogłam spędzić z nimi troche czasu 🙂
Karola no ładnie Natka przybywa na wadze 😉 Inka Karola83 dobrze,że wasze dzieciaczki już się nie męczą i robią kupki:P
Atuś dla Ciebie na lepszy nastrój 😘
Toju jeszcze nie widzialam Twojej Aneczki, ale zaraz zerknę na nk to sobie ją zobacze 😆 Na pewno jest śliczna 😉
Miłego dnia kochane, zmykam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was gorąco po długiej nieobecnosci na forum, ale uwierzcie mi za każdym razem co chciałam wejsc do Was zawsze cos musiało stanąc na przeszkodzie.
Ale dzis powiedziałam wszystkim DOSC!!! i mam chwilke czasu dla siebie.
Nie wiem czy wiecie ale znów mieszkamy u teściów 😞ale jest inaczej niz przed narodzinami Korneigo, tez jestem dumna z siebei bo w koncu nauczyłam sie mówic "NIE" tesciowej 🙂 🙂

a co słychac u Was, mówcie mi tu szybko 🙂 🙂 ciekawosc mnie zrzera 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂

Mi Łucja marudna się zrobiła ostatnio i jak nie śpi to mało kiedy leży spokojnie, a tak to ciągle krzyczy albo płacze. Nie mam pojęcia o co chodzi.
Jedynie na spacerze jest grzeczniutka i pięknie śpi, więc codziennie zaliczamy spacerek, bo pogoda nawet dopisuje :laugh:
Jutro może odwiedzę z nią swoją pracę, w ramach spacerku 🙂

aha a co do kupek, to mi pediatra mówił, że przez pierwszy miesiąc leci jeszcze siara i przez to dzieciaczki robią częściej kupke (bo dzięki niej się oczyszczają)a po miesiącu jest już czyste mleko bez siary i dlatego rzadziej w pieluszce jest grubsza niespodzianka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
W końcu moge chwilke odsapnąć, bo mały leży spokojnie 🙂 Wczoraj od 16ej do 21ej non stop przy cycu, na ręce i płacz 😞 😞 w nocy ze 4 razy wstawalam 😞 Podejrzewam,że mój Szkrab niedojada, bo zasypia przy cycu, a potem jest jeden wielki lament 😞 ehhh...pewnie to znowu przez zmiane otoczenia 😞 U mnie w domu był wesoły i nawet 4h spał w nocy, a tu...szkoda gadać...nie wiem może tez wyczuwa, że ja jestem podłamana tym,ze musimy tu mieszkac z dala od rodziny...
Nawet dzisiaj na spacerze za bardzo nie spał 😞
Mady to dobrze,ze umiesz zawalczyc o swoje, ciesze sie ze stawilas czoło teściowej 🙂 dla Ciebie 😘
Zmykam kochane 🙂
Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!

Mimi Karola83 ma racje, pogoda tez ma wpływ na nastroje Naszych pociech.
Mimi zazdroszczę , ze juz po chrzcinach. My niestety dopiero ok kwietnia planujemy. Chrzestni dopiero zjadą do Nas.
Karolcia dziś 6 tygodni po...ale zleciało 🤪 i koniec połogu!!!
My jutro szczepienia podstawowe zaliczamy plus rotawirus pierwsza dawka. Popołudniu natomiast badania stawów biodrowych.

Dziś miałam gosci az z Krakowa 🙂Mój Menager z zoną mnie odwiedzili. Młoda dostała sliczną sukieneczkę sztruksową, a młody luj słodycze. Fajnie było sie spotkać, tak prywatnie i usłyszeć, ze czekaja na mnie w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prawda na forum coraz mniej czasu jest 😞
teraz jak mam B w domu, to sniadanie mam czas zjeśc dopiero ok.11-tej 😉 kiedy przyjezdza mama-tesciowa, wtedy mam chociaz okazje iśc na zakupy, bo tak nawet cięzko 🥴

Dziewczyny czy wy tez mocno chudniecie??
Ja juz nie moge na siebie patrzeć, jade strasznie z wagi, niedługo jak cień bede wygladała.
Czy wy macie tak samo?? Ja już 53kg, 15kg mniej 🤪 a przed ciaza ważyłam ok.62kg.

Karola for you na te 6 tygodni 😘 dla Łucji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...