Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witwitajcie karola podaje link do lampy nawilżącz jestem stasznie zadowolona zupełnie jest inne powietrze w pokouj i dotego fajnie to wyglada bo ma diody co zmieniaja kolory jest 7 kolorów i wode sie wlewa kranówke ,karola tylkoo szukaj u innych sprzedawców bo ten juz zakonczony. http://allegro.pl/item805119271_lampa_nawilzacz_jonizator_powietrza_fontanna_hit.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ide cos zjesc i wracam pocztytac co uwas, ost ,tu niewchodziłam bo mojej zaczeła sie robic ciemieniucha i jescze ma krosty na buzi i na piersiach byłam wczoraj u lekarza przepisał masc robiona na buzie i oilatum do kąpania i co najlepsze niekazał myc głowki szamponem tylko tym oilatum ,ja niewiem jak ja mam jej w tym głowke umyc jak to jest z woskiem ,hmm zebym jej niezroniła tym jeszcze gorszej zalepy . juz tak ładnie jej z czesałam juz prawie niema zadzwonie do połoznej potem i zobacze co mi powie z oilatumem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Nocka u nas pięknie przespana 🙂 Zaraz sie szykujemy ,bo na 10 jedziemy na kontrole stawów bidrowych.


Karola, super filmik z małą 🙂

Mimi 😘 dla Szymka na 3 miesiące 🙂

Asia, ja kąpie w Oliatum Maksia. Główke też. Na takie sprawy skórne to najlepsza rzecz. A z ciemieniuchą już 2 raz walcze.Troche cierpliwości do tego cholerstwa trzeba. Ja smaruje młodemu główke oliwką, zakładam czapeczke na pół godzinki, a potem delikatnie wyczesuje te strupki. To wszystko przed kąpielą robie. Życze powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
u mnie dzisiaj 3 razy pobudka w nocy o 23ej, 3 ej i 6ej, coś małemu się porzestwaiało chyba 🤢 Ale później pospałam do 9ej 🤪 także jest oki 😉
No leci ten czas Szymcio już dzisiaj 3 miesiące jest z nami ,ale fajowsko 😆 😆
Tak jak piszecie dziewczyny ja tez czasami mam dośc jak mały mi skrzeczy, szczególnie wieczorami 🤢 ale wystarczy jeden uśmiech i człowiek jest w niebo wzięty 🤪
Asiu ja tez używam Oiliatum: szamponu, emulsji do kąpieli i kremu i jestem bardzo zadowolona, zmienilam z Nivea bo mały zaczął miec jakies krostki i skóra na główce zaczęła mu sie łuszczyć 🤨 A przy tych kosmetykach jest oki 😉
Karola no mój Szymon też się śmieje tak głośno jeszcze niezbyt często, ale już zaczyna 😉Szczególnie jak mu spiewam i się wygłupiam przed nim:laugh: :laugh:
A co do witaminy D, to ja podaje VitaD taką w kapsułkach 😉
Inka dla Ciebie 😘 na ten spokojny dzień bez teściów 😉
Ja ubranka małego już wydalam żonie mojego męża kolegi z pracy, a ciążowe zwrocilam, bo mialam pożyczone wszystkie prawie 😉
Miłej środy słoneczka, zmykam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny co u was słychac??
Ale sie opusciłam no nie, chyba juz mnie zapomiałyście co nie 🙂
ale uwierzcie mi nie mam czasu na nic, a nie wspomnie ze do fryzjera wybieram sie juz od miesiąca. 😞
Niby mały jest spokojny ale i tak czasu brak to posprzataj ugotuj obiad, pranie zrób i tak wkoło macieju 🙂
czytałam ze ciemieniucha sie u malenstw pojawiła, powiem wam ze ja od samego poczatku używam wszystkich kosmetyków Oilatum, nie mieszam np. Nivea czy bambino, tylko oilatum, i mały nie ma na główe ciemieniuchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mandy u mnie to samo jest ale muwia mi ze to tak z pierwszym dzieckiem apotem z drugim to juz sie człowiek tak niebawi,my dzis jedziemy do lek.od bioderek,troche sie martwie licze ze bedzie dobrze, ja to niewiedziałam o tych kosmetykach oiltum bo umnie to tak kazdy jest mądry jak od lekarza wruciłam a zwłaszcza moja mama odrazu powiedziała ze jak ja wykapie w tym do jej gorzej zrobie ,lepiej niesłuchac nikogo i miec swoje zdanie ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu dziekuje za link 🙂
Byłam w TBS-ach odnosnie mieszkania. To takie proste wcale nie jest.Szczerze mówiąc musimy dobrze z męzem to przedyskutowac bo chyba bardziej kupic mieszkanie się opłaca bezczynszowe niz zapłacić 70tys,za mieszkanie które nigdy nie bedzie moje. U nas w miescie ładne mieszkania juz za 130tyś kupie.
Toja Wy kupowaliscie mieszkanie. Czy macie ten program z unii rodzina na swoich z dofinansowaniem??

Ja dzis wieczorem jade do Galerii, gdzie pracuje, bo jest przecena zabawek o 40%, wiec warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!

Mój szkrabek właśnie wczoraj pierwszy raz się głośno zaśmiał i tak trzy razy, a póxniej już więcej nie powtórzył 🙂 Ale sama się z niego uśmiałąm 🙂

Mój dzionek bez teściów powoli się kończy,niedługo wracają 😞 Było bardzo przyjemnie, syneczek grzeczny, w nocy ładnie spał i zaczyna już więcej zjadać na jeden raz i dłużej wytrzymuje bez mleczka 🙂 Może już niedługo uda się nam przespać całą noc?

Kar_ola młoda cudowna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
znalazłam chwilke to usiadłam 🙂 .
Bylismy na kontroli i wszystko jest dobrze, tylko miał zastrzeżenia że jest jakis brak jąder kostnienia głowy kości udowej i kazał zwiększyć jeszcze o 1 kropelke wit D. Więc teraz będziemy dawać 3 do następnej wizyty za 6 tyg. Ale tak to wszytko dobrze.

Karola, tak jak piszesz zastanówcie sie na spokojnie z męzem z tym mieszkaniem. Nie wiem jak działają TBSy wiec nic nie doradze.
Ja też jade o 18 do Galerii naszej bo też w Carfourze jest przecena 40% na zabawki więc trzeba to wykorzystać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni napisał:
Hejka,
znalazłam chwilke to usiadłam 🙂 .
Bylismy na kontroli i wszystko jest dobrze, tylko miał zastrzeżenia że jest jakis brak jąder kostnienia głowy kości udowej i kazał zwiększyć jeszcze o 1 kropelke wit D. Więc teraz będziemy dawać 3 do następnej wizyty za 6 tyg. Ale tak to wszytko dobrze.

Karola, tak jak piszesz zastanówcie sie na spokojnie z męzem z tym mieszkaniem. Nie wiem jak działają TBSy wiec nic nie doradze.
Ja też jade o 18 do Galerii naszej bo też w Carfourze jest przecena 40% na zabawki więc trzeba to wykorzystać.


ja tez do Carfura 🙂
zdecydowaliśmy już, ze jak wróce do pracy to zaczynamy szukac mieszkania do kupna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kochaniutkie!

Mimi dla Szymusia na 3 m-ce 😘

Ja nockę miałam ciężką bo najpierw A mnie zezłościł to nie mogłam aż zasnąć do 4 😠 a później Łucja co godz się budziła na karmienie 🤢

I oczywiście u Fuśki też się chyba ciemieniucha pokazuje ale delikatna, więc tak na wszelki wypadek główke już jej smaruje oliwką 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Karola a Ty nie smarujesz olivka codziennie?
Sorki, ze pytam, ale ja po kazdej kapieli główke olivka smaruje i masuje główke szczoteczka miekką:


no nie ☺️ bo nie wiedziałam nawet że trzeba.
tzn czeszemy Łucję szczotką w ciągu dnia czy wieczorem ale oliwką nie smarowałam nigdy.
Ale dziś właśnie posmarowałam i zauważyłam, że normalnie wsiąkło niesamowicie choć pewnie trochę w czapkę się wytarło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my po kontroli bioderek wszytko oki, polecił tylko ze jak bedziemy ja kłasc na brzuchu to szej nóżki układac,dobrze ze niekazał wkladac tetrówki do pampersa nastepna wizyta w styczniu ale juz na nfz. muj mąz muwi tak jak wszyszkismy z tamtad ze trzebabyło sie uczyc---no na lekarza w srodku bylismy 3 min.to 50 zł wzioł, ,karola moja mała tez wczoraj zasmiała sie tak głosno 3 razy az sie zdziwiłam fajnie juz gaworzy,ale frania głowke układa cały czas na prawa strone,,tak lubi" mimo ze zawsze ją układam raz na jedna str,raz na drugą,dora uciekam .dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!!
A u nas po nocy dość spokojnie dwie pobudki na cyca to już standard 😉Asiu, Moni, to dobrze, ze po kontroli wszystko w porządku i że maluszki rozwijają się prawidłowo 🙂 Asiu my tez jak byliśmy na kontroli stawów biodrowych to 5 min i 80 zł i mój mąż powiedział to samo co Twój:laugh:
U mnie jest też Carrefour, ale chyba jego wersja uboga, bo żadnych zabawek tam nie ma 🤢
Karola wydaje mi się, ze podjęliście dobrą decyzję z mężem, zawsze to kupione na własność mieszkanie, to będzie swoje już na stałe 😉
Karola83 dla Ciebie 😘 na tę cieżką nockę, mam nadzieje że "wyżyłaś się" na siłowni i juz jest lepiej 😉
Inka to dobrze, że Kubuś śpi coraz dłużej 😉
Zmykam pod prysznic póki mały śpi 😉 Miłego dzionka:P :P :P 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, zakupy się udały 🙂 chciaż i tak wszytskich prezentów nie kupiłam. Tylko 5 zabawek a 400 poszły 😲 😞 . Jak sobie pomysle że jeszcze musze dla 4 dzieciaków kupić to aż się boje 🤢

Mimi, mnie też włosy wypadały po każdej ciąży. To że tak powiem "normalne". Ja smarowłam głowe takimi ampułkami Radical. Troche pomogło, ale i tak wypadały po prostu trzeba to przeczekć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...