Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi Łucja zaczęła się w końcu przewracać z plecków na brzuszek ale w drugą str ani rusz, dupka za ciężka. a dziś przed kąpielą zaczęła zajadać paluszki u stóp. bo do tej pory tylko rączkami chwytała stópulki 😉
i od jakiegos czasu śpi na prawym boczku, ogólnie lewy cos jej nie podchodzi, bo jak się przewraca to też przez prawy 🤨
i powoli znowu zaczyna gaworzyć, bo miała przerwe sporawą 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
U mnie wszyscy już śpią, ja jak zwykle na końcu 🙃 .

Monia ,ja też jak dziewczyny w garnuszku podgrzewam albo w mikrofali. I super niespodziankę Ci mężulek zrobił 😁 .

Kurczaki, te Wasze dzieciątka to fajnie sobie radzą. Mój to ostatnio wielki leniwiec. Był moment że przewracał się non stop a teraz to tylko leży waćpan i już. Albo siedzi i ogląda tv i dziewczyny jak wariują. No ale gaduła i piszczek się zrobił straszny 😁 .

A no i musimy kupić krzesełko 😞 😠 . Panienki dzisiaj rozwaliły te które mieliśmy. Wiec siedze i przeglądam. Kurcze zła jestem , bo to nowy wydatek. Ale najpierw fotelik , bo 11 kwietnia na Komunię jedziemy do Kędzierzyna-Koźla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inka906 napisał:
Moniś taki ten podgrzewacz:

http://www.allegro.pl/item946713505_podgrzewacz_lcd_certyfikowany_upoluj_okazje_wwa.html


Kurcze Inuś bardzo fajny 🙂

Nie mogę coś usnąć 🥴 małą męczy kaszel,chyba za suche powietrze jest w pokoju bo mnie też gardło drapie 🥴

Ciekawe jak Dobrusia zareaguje na powrót tatusia 😁 Już się nie mogę doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni u mnie też wszyscy już śpią tylko ja buszuję:P

Też rozglądam się za krzesełkiem,bo to po Hubercie jest niekompletne 🥴 brakuje pare elementów i nie można go złożyć 🥴 Daj cynk jak znajdziesz jaki fajny i niedrogi 😉

Dobranoc Karol 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brawo dla Łucji, jeszcze chwila i też będzie mamusi zwiewać :laugh: :laugh: :laugh: A Kubuś upodobał sobie lewy boczek i tylko na nim, albo na brzuszku zasypia. I czasami się śmiejemy, jak leży na pleckach i ogląda karuzelę, albo gaworzy i oczy jak 5 zł, a jak tylko się przewróci na bok to zasypia w jednej sekundzie, jakby jakiś wyłącznik miał na uszku :laugh: :laugh: :laugh:

I dzisiaj też mi tak na rękach zasnął. Grała muzyka i sobie tańcowaliśmy, Kuba śmiał się i rozglądał po pokoju, nagle spojrzał na mnie uśmiechnął się, przytulił, trzy razy dosłownie mrugnął oczkami i...usnął 🤪 🤪 🤪 Śmiać mi się z niego chciało strasznie :laugh:

Słodkich snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂
U mnie nocka znośna, chociaż fiful od 2 do 3.30 znowu sobie zabawę zorganizował 🤢 . No ale kawka już zdziałała cuda i funkcjonuje 🙂

Zmykam na śniadanko a potem się zobaczy co będziemy robić.

Buziaczek dla Łucji 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!!
U nas też nocka znośnie, mały zaserwował mi dwie pobudki jak zwykle:P
Dzisiaj u nas pogoda nawet nawet się zapowiada, więc pewnie na spacerek wyruszymy, a tak poza tym to jak zwykle obiad, zakupy, zmywanie itd 🙂
Karola83, zaległy dla Łucyjki, spryciulki małej 😘
Inka mój Szymon tez uwielbia zasypiać, tylko ze na lewym boczku 🙂 I zaczął mówic "bybyby" "pypypy" 😁
Zmykam na śniadanko, miłego dzionka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Na przywitanie mój zaległy 😘 dla Łucji 🙂

U nas nocka za to nie ciekawa 😞już myślałam,że poprawa jest u małej a tu nagle kaszel pół nocki nam zawalił,mała kasłała i się budziła,bidula 🥴 Idę z nią do lekarza,niech mi ją porządnie osłucha.

Lece na śniadanko i szykować się do lekarza...

Miłego dnia 😘 ,zajrzę po powrocie od lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniś 😘 dla Dobrusi, chorowitki 😞 Niech nam szybciutko zdrowieje 😉

My dzis nockę mieliśmy niespokojną. Kubala wiercił się i marudził przez sen, a nad ranem po 4-tej obudził się cały zasiurkany i trzeba było przebrać go i juz od tej godziny co chwilę się budził 😞 Teraz on sobie odsypia, a mamusia sie kawusią wzmacnia 😉

Pogoda dziś u nas do luftu 😞 Znowu zimno i wilgotno, jakaś taka głupia mżawka leci z nieba i szaro jest i ponuro 😠 Aż nic się nie chce...

Lecę pobuszowac po allegro 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ciotki

Inka moja Ania tez tak niespokojnie spała w nocy dzisiaj... 🤨

Buziak dla Łucji zaległy i kolejny dla Natusi 🙂

Moni - do Kędzierzyna! 🤪 toż to rzut beretem od Opola 🙃 🙃

Karola83 moja Ania tez ma przerwę w gaworzeniu - piszczy albo krzyczy, ewentualnie jęczy 🤔 :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
u nas nudy, wyszłabym z młodym na spacer ale wieje jak cholera i nie chce jeszcze ryzykować po tej chorobie.

Toja, wiem, wiem że niedaleko 🙂 . Kuzynka jest z Opola ale sie przeprowadzili do Kędzierzyna. Jeszcze 2 lata temu często bywałam w Opolu 🙂 . Mieszkała na Niedurnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wrześnióweczki 🙂
-dopiero znalazłam czas,bo od 8mej fryzjerka u mnie była 🙂córeczka kochana grzecznie się bawiła na macie, a potem usnęła na 2godzinki 🙂
u nas dziś szaro,buro i ponuro, do tego wietrznie 🥴

Monia27 zdrówka życzymy dla córeczki. 😘 for you 😘

-co do spania, Natalka uwielbia spać na prawym boku lub pleckach 🙂

-wczoraj przeszłam pierwszą rozmowę z synkiem na temat uwaga "pisiorków" 🤪 normalnie zamurowało mnie, jaką wiedze posiada 4 latek 🤪 niemówiąc, że dziewczynki w przedszkolu też mają "pisiory", ale troszkę inne 🙂
-a i od zeszłego piątku mam synową Majkę 🤪

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
🤪 🤪 nie no poprostu Twój Bati jest the best:laugh: :laugh: Juz synowa nawet masz:laugh: :laugh:


:laugh: :laugh:
wczoraj jeszcze rzucił tekstem: "mamuś pokaż mi dziewczecego pisora"!!!!!!!!!! 🤪
ico Wy na to ...
byłam w szoku:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj tylko do sklepu pojechaliśmy na zakupy, bo tez niby słonce wyjrzało, a jakiś taki zimny i przejmujący wiatr jest 🤨 Ja zaserwowałam dzisiaj na obiadek naleśniki nadziewane dżemem truskawkowym, ze śmietana rodzynkami i posypką czekoladową:P A miałam nie jesc słodkiego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
My dzisiaj tylko do sklepu pojechaliśmy na zakupy, bo tez niby słonce wyjrzało, a jakiś taki zimny i przejmujący wiatr jest 🤨 Ja zaserwowałam dzisiaj na obiadek naleśniki nadziewane dżemem truskawkowym, ze śmietana rodzynkami i posypką czekoladową:P A miałam nie jesc słodkiego 🤢


ja mam dziś pomidorową 🙂Bartuś prosił mnie od kilku dni,więc dziś mu gotuję 🙂mała za to ma dziś mix z kalafioru,ziemniaka,marchwi,pietruchy i skrzydełka 🙂
Natalka ma coś dziś nutę do spania 🙂znów śni 🙂
ja zakupy też tylko zrobiłam, jak tesciowa przyjechała na kawkę 🙂

ja dostałam już grafik 🥴 od poniedziałku do 31.03.bedę pracowała codziennie po 5/6godzin.Od kwietnia już 12/24wolne 🙂poszli mi narękę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia 😘 dla Natalki.
To ci Bati już kobietki podrywa 🙂 , fajnie.
U was jest "pisiorek" a u na "kaczuszka" i jak się młody urodził to jak go przebierałam przy Oli to mówie że trzeba uważać na "ptaszka" A Ola na to że dziewczynki w takim razie też mają "ptaszki" , bo "kaszuszka" to przecież ptaszek 🙂 .

U nas na obiad też pomidorowa z ryżem. Co te dzieciaki w tej zupie widzą. U nas mogłaby być co drugi dzień, mnie już czasami bokiem wychodzi.
Ale żeś mi Mimi tymi naleśnikami smaka narobiła, może sobie na kolacje zrobię.

Karolka, to dobrze że ci tak na rękę poszli, nie są złe te godziny. Zwłaszcza na początku te 5-6 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he dziewczyny jeszcze się nie spotkałam ani z pisiorkami ani ptaszkami dziewczęcymi :laugh: :laugh: :laugh: a nasłuchałam się różnych wersji w tej kwestii :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 🤪 🤪

Co do pomidorowej - aż się dziwię że Wasze dzieci ją lubią - dla mnie ta zupa w dzieciństwie to była największa kara!!!

Mimi, naleśniki powiadasz... Mmm... Pychotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...