Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
uff nareszcie wszystko zrobione :laugh:

Nam pogoda dopisała było cieplutko a czasem nawet słonko wyszło więc byłam z Łucyjką na spacerze a później jeszcze moja mama z nią wyszła na godz. bo się, aż prosiła :laugh:
Powiem Wam, że znalazłam na necie str. z bajkami i czytam Łucji z laptopa (bo wtedy światła nie trzeba palić i jest półmrok 😉 ) i wystarczy jedna bajeczka i Łucjanda jak zaczarowana na samym końcu zasypia 🤪 :laugh:

Karolka ale się naśmiałam, Bartulo to ma pomysły :laugh:
no i gratuluję synowej - szybko zaczął ale wiadomo miłość dopada w każdym wieku :laugh:

Mimi Szymuś przystojniak i te oczy... CUDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale dzień...

Mimi, ślicznego masz synka!!! 🙂

Karola83 dacie radę 😉 trochę tęsknoty za sobą też dobrze zrobi 😉 😁

Mam jeszcze trochę do zrobienia, a chętnie bym posadziła tyłek na kanapie... 🤨 Nic mi się nie chce, ale jutro przyjdzie Szymek więc trzeba zorganizować miejsce do zabawy 😉

Ania już zasnęła - miała trochę marudny dzień... Ciężko jej było zasnąć, ale zauważyłam że jak siedzę przy niej to bardziej marudzi. Zostawiłam ją samą i moment - już spała 🤔

Wiosna już za 4 dni 😉 ciekawe czy będzie punktualna... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂


Mam chwilkę czasu więc wpadłam do Was.Dobrusia jeszcze nie śpi ,leży sobie w łóżeczku i sie bawi a my z Hubercikiem popcorn wcinamy 🙂

Byłam u lekarza dzisiaj z małą i okazało się,że bez zastrzyków się nie obejdzie 😞Przez 5 dni będzie brała zastrzyki domięśniowo 2x dziennie 😞 już na jednym wieczornym byłyśmy,była bardzo dzielna,bardziej niż ja....


Karola uśmiałam się jak nie wiem co z Twojego Bartusia 🙂Ohh ten nasz słodziak 🙂

Mimi super Szymcio wygląda w ojcowej czapie 😉Oczka ma rewelacyjne 🙂

Zmęczona jestem wiecie...kurcze chciałabym aby małej było już lepiej.....


Mój 😘 leci do naszego modela Szymcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi dziękujemy 🙂 Mam nadzieję,że te zastrzyki pomogą mojej malutkiej,aby tylko się pogorszyło,muszę uważać aby nie doszło do zapalenia płuc, bo wtedy czeka nas szpital 🥴 ....
A i mój Hubert też jest chory,antybiotyk dostał,jutro do szkoły nie idzie..Ajjj aby do piątku,rano będzie mój mąż to odciąży mnie trochę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
My już na nogach od 6tej 🙂 dzieciaczki zapragnęły jeszcze z tatą rano pogadać 🙂i takim sposobem ja już miałam koniec dobrego 😉
Nataśka całą nockę przespała, dlatego pewno teraz taka żywa 🙂

Dzieczyny czy któraś z Was ma jakieś dobre namiary na domki letniskowe na Warmii i Mazurach??
kurka szukamy czegoś na 10osób i jest ciężko 🥴 prawie wszystko już pozajmowane,a takich duzych domków jest jak na lekarstwo 🥴 wczoraj udało Nam sie coś znaleśc,ale daleko 180km od Wilna...czyli prawie na Litwie 😞
zmykam podładować się kawką...

Toju 😘 na dzień z dwójką dzieci 🙂
Monia27 jak nocka Dobrusi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!

i właśnie mi się Łucja obudziła z 30 minutowej drzemki 🤢
kurka myślałam, że z godz pośpi
udało mi się chociaż sos na obiad przygotować :laugh:

Monia27 dla Dobruni 😘 żeby szybko wyzdrowiałą i póki co dzielnie znosiła zastrzyki

dzis serwuje Łucji na obiad po raz pierwszy brukselkę
ostatnio miała groszek, coraz więcej do garnuszka wrzucam
aaa Karolka gdzieś mi śmignęło, że Ty małej obiadki gotujesz na skrzydełku, mi pediatra powiedział, że absolutnie nie wolno dzieciaczkom gotować tak, na piersi tak ale nie na skrzydełku itp. (choć czytałam gdzieś że pierś powinno się osobno gotować, bo podczas gotowania wytwarza sie jakieś białko 🤢 ) więc ja najpierw gotuje warzywka później mięsko.
(tylko n ie pomysł, że się mądruje ☺️ jedynie piszę co mi pediatra mówił 🙂 )

dobra zmykam bo Łucja jakieś dziwne dzwięki z siebie wydaje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!!
U nas nocka w miarę, dwie pobudki to już standard 😉Ja zrobilam już pranie, zjadlam sniadanko i teraz mam chwilke na relaksik :whistle:
Asiu, tak ja nadal karmie Szymka piersią, i tak jak Karola napisała, też podaję kaszkę z Bobovity o smaku bananowym, a w zanadrzu mam juz malinową 😉
Karola83, masz racje z tym gotowaniem. Ja tez tak robię, osobno mięsko, osobno warzywka.Czytałam, ze po prostu zupki gotowane na mięsku są dla takich maluszków nie odpowiednie 😉
Mam pytanie:dziewczyny jakie warzywka dodajecie swoim pociechom do zupki jarzynowej???Bo ja narazie marchewke, pietruszkę, ziemniaka i tyle, chciałabym trochę wzbogacić, ale nie wiem o jakie produkty już mozna ☺️ Karola cos o brukselce pisała, zielonym groszku (ale konserwowym czy mrozonym)???Poradźcie 🙂
Moni 😘
zmykam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂

Normalnie w szoku jestem , młody całą nockę do 6.15 przespał bez pobudki. Zasnął wczoraj przed 22. Aż się wystraszyłam rano że za mocno spałam i dziecka nie słyszałam 🤔 .

Buziaczek leci na zdrówko dla Dobrusi 😘 . Pamiętam że Jagoda też równo na pół roku zachorowała i miała zastrzyki w dupkę 😞 . Ona nie płakała tylko ja za nią 😞 .


Mimi, ja ostatnio zrobiłam taką a'la pomidorówke i trochę przecieru pomidorowego własnego dodałam. Nic mu nie wyszło wiec chyba go pomidorek nie uczulił.

Asiu, u mnie też kaszki takie jak u dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂


Rany dziewczyny jaka moja Dobrusia jest dzielna,taka dumna jestem z niej..Dzisiaj fajna pani nam się trafiła, tak zagadała małą ,że ta tylko chwilkę zapłakała i zaraz znowu śmiała się i gadała sobie 🙂

Co do nocki to była tragedia 🥴 🥴 🥴 🥴 spać nie mogło moje dziecko,często się budziła,płakała albo marudziła,pół nicki na rękach ja przenosiłam 🥴 mam nadzieje,że dzisiejsza będzie lepsza,szkoda mi dziecka....


Idę kawę sobie zrobić..obudzić się troszkę 🙂...

Moni dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia 😘 przykro czytać, że taka cieżką noc masz za sobą 😞mam nadzieję, żetej nocy już bedzie o 100% lżej i spokojniej 🙂oby do piatku, mąż wróci to Cię troszkę odciąży 🙂

my zaliczony 2godzinny spacer 🙂
jest tak słonecznie,że siedziałam na ławce w parku a młoda ogladała niebo 🙂co jakiś czas uchachana widokiem ptaszka piszczała głosno z zachwytu 🙂

zmykam 🙂
dziś mamy jeszcze bioderka, a ja zaraz lece do pediatry po zaswiadczenie,ze karmie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziouchy!

Kubalka podłapał mały katarek 😞 W nocy się budził i krztusił, bo nie mógł oddychać 😞 Zaliczyliśmy więc dziś nocne inhalacje, do tego kropelki do noska i narazie jest czyściutko. Ale musiałam zrezygnować z dzisiejszego szczepienia i wizyty kontrolnej, więc nie dowiemy się ile Kubunia już waży...

No i jak widziałyście na zdjęciu, zaczyna raczkować, ale...do tyłu :laugh: :laugh: :laugh: I jak dojdzie do jakiejś przeszkody to się wkurza niemiłosiernie :laugh: :laugh: :laugh: Spryciul jeden 😉 W porę zamontowałam bramkę w drzwiach 😉

A poza tym przeprosiliśmy nasz 'stary' wózek. Lepiej mi się go prowadzi i robi się coraz cieplej (a on jest słabo osłonięty). A poza tym zostanie dla rodzeństwa, po co później znów za drugim ganiać i kasę wydawać 😉

To tyle, zmykam na obiadek, bo dziś tylko na kawulcu jadę od rana :P Poczytam później co u Was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Inka Twój Kubuś, to na prawdę bardzo sprytny chłopczyk 🙂
Monia,mam nadzieje, że dzisiaj będziesz już miała spokojniejszą nockę, zastrzyki powinny już zadziałać. A Dobrunia, to prawdziwa bohaterka , skoro tak dzielnie znosi ten niemiły zabieg 🙂
My tez już po spacerku, bardzo przyjemnie jest dzisiaj na dworze, az chce się żyć 😎
Powiem Wam babeczki, że mój Szymon na prawde nie chce jesc wcale moich obiadków, kurcze nie wiem co sie dzieje 🤨 Jak mu nie wepchnę, to on nie zjadłby nic, żył by samym cycem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:

Powiem Wam babeczki, że mój Szymon na prawde nie chce jesc wcale moich obiadków, kurcze nie wiem co sie dzieje 🤨 Jak mu nie wepchnę, to on nie zjadłby nic, żył by samym cycem 🥴


Mimi jak nie chce to dawaj mu tylko cyca 🙂Nic na siłe 🙂Może masz mocno wartościowy pokarm i to Szymkowi starcza 🙂zapytaj pediatre przy okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, jestem, poczytałam 🙂

😘 dla Dobrusi kolejny, żeby już dziś nockę przespała i wreszcie wydobrzała 🙂

Ja Kubali nie gotuję, kupuję gotowe obiadki i deserki. Czasem dam mu "swoje" jabłuszko, czy marchewkę. O nie, przepraszam, gotuję: kaszkę mannę wieczorem i raz w tyg. jajeczko :P Ale chyba zacznę więcej mu sama przyrządzać, bo kasy na to idzie :whistle: A wczoraj zjadł pierwszy raz jogurcik. Szamał, aż mu się uszy trzęsły :laugh:

Mimi, Szymuś w ślady taty chce iść? 😉 Super facecik już wyrósł, oj będziesz mama dziewuchy odganiać 🙂

Zmykam, bo młody się budzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...