Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Może i masz racje Karola, z tym ze ja wizyte dopiero mam z Szymkiem jak bedzie miał 9 miesiecy, a tak specjalnie tylko zeby zapytac to ja nie wiem czy sie mi oplaca isc do przychodni tylko po to.


Mimi specjalnie nie ma co 🙂poszukaj wnecie 🙂
ja w miare wolnego czasu poczytam w poradniku 🙂moze Toja bedzie w temacie,ona o zywieniu duzo wie 🙂jak zajrzy pewno Nam napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po badaniu, wszystko pieknie, sladu nie ma po dysplazji 🙂 🙂 🙂ostatnia kontrola za 6tygodni,w tym czasie nie mam już nic robić - żadnych ćwiczeń 🙂

spacer zaliczony ponad 1.5godzinny z Bartusiem 🙂
młody znów mnie zadziwił: idziemy spacerkiem przez park botaniczny a tu młody stwierdza "mamuś a wiesz, że tam są przebiśniegi 🙂 i krokusy 🙂""mamuś a wiesz,że to znaczy że idzie wiosna 🙂"
także laski IDZIE WIOSNA widziana oczami przedszkolaka w kororowych kororach:laugh: :laugh: :laugh: !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Mam pytanie:dziewczyny jakie warzywka dodajecie swoim pociechom do zupki jarzynowej???Bo ja narazie marchewke, pietruszkę, ziemniaka i tyle, chciałabym trochę wzbogacić, ale nie wiem o jakie produkty już mozna ☺️ Karola cos o brukselce pisała, zielonym groszku (ale konserwowym czy mrozonym)???Poradźcie 🙂


Mimi ja dałam konserwowy ale go chwilę przegotowałam z innymi warzywkami.
Ogólnie to korzystam z tej stronki
http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/166-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-6-miesiac-zycia.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurka miŁucja cos od kilku dni popiskuje i niespokojna się zrobiła, ale to chyba zębole bo jak daje jej gryzaka z TT to tak zaciska na nim dziąsełka jak nie wiem co 🤪

Monia27 mam nadzieję, że Dobruni się poprawi, bidulka malusia dzielnie znosi zastrzyki

Karolka czuć wiosnę dobrze Bati mówi!!!
u mnie było dziś tak pięknie,ptaszki śpiewały, słonko świciło, cieplutko, że spacerowałyśmy sobie z Łucyjką prawie 3 godz 🤪

Inus nadal jestem w szoku 🤪
spieszno Kubusiowi widać do chodzenia, a jaki śliczniuchny :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U mnie dzień zabiegany 🙂Wiecie mąż wraca 🙂 Zakupy 🙂 kosmetyczka,fryzjer:P trzeba wyglądać:laugh:

Dzisiaj taka piękna pogoda była,z Dobrusią trzy razy byłyśmy za spacerku,pierwszy zaraz po zastrzyku,poranek taki ciepły był a ona tak smacznie sobie spała 🙂

Mam nadzieję,że nocka dzisiaj lepsza będzie,bo inaczej będę miała podkowy pod oczami i jak się mężowi pokażę :laugh: 😉

Kurcze ja Dobrusię jeszcze w gondoli ważę ale jak Wojtek przyjedzie to niech spacerówkę na zamontuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski!

Normalnie wysiadam. Młody dał dzisiaj popalić. Sprawdza mnie - na ile mu pozwolę. To jest w ogóle dla niego nowa sytuacja bo do tej pory zawsze poświęcano mu niemal 100% uwagi. Tak go nauczono. No i jak muszę coś zrobić przy Ani to on to wykorzystuje 🤢 Nie będę się rozpisywać nad jego psotami, ale powiem Wam że jestem wypompowana.
Może jak będzie do mnie częściej przychodził to będzie lepiej, bo jak już mu wpoję jakieś zasady, to po 5 dniach przerwy wszystko zaczyna się od nowa 😠

Karola83 a może lepiej byłoby Łucyjce dać groszek z mrożonki? No i racja z tym mięsem. W ogóle lepiej warzywa ugotować osobno i mięso osobno i potem razem zmiksować - a wywaru z mięsa dzieciom podać nie można 😉

Inka ale ten Twój Kubala zdolniacha normalnie! 🤪 🤪

Karola - obiecany buziak dla Was - coś mi to rozdawanie powoli idzie 🤨

Monia27 fajnie że się tak dla męża szykujesz 🙂 znając mnie to bym o tym nie pomyślała pewnie... 🤢 No ale masz rację wypięknij się to nie będzie chciał odjeżdżać 😉 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski ale cierpię 😠 🤨 🤨 🤨
we wtorek byłam u logopedy w przedszkolu, która uczyła mnie masażu jamy ustnej i języka 🙂wszystko byłoby ok,ale dostałam zapalenia dziąseł 😞 wszystko mam podkrwione, zaczerwienione 😞dopiero niedawno przypomniałam sobie,że przecież ona masowała moją jamę ustną rekawiczkami...
kurka boli mnie wszystko...wczoraj górną część a dziś dolna...jakby miały mi zeby powypadać 😞

i jak ja mam Bartka masować????
przecież mogę zrobić mu coś podobnego !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83, fajna ta stronka, coraz bardziej mi się chce dla Kubali gotować 🙂 Ale nie mogę jak mi teściówka do garów zagląda 😠 Szlag mnie trafia, nic nie mogę zrobić bez jej komentarza, a nawet jak nie komentuje, to jak tylko usłyszy, że coś zaczynam w kuchni robić, to zaraz przy mnie stoi 😠 Niby coś zaczyna nagle robić, albo chce pogadać, ale czuję, że mi ciągle na ręce patrzy 😠 😠 😠 Ja chcę już DO SIEBIE !!!

A dziś dzionek był u nas przepiękny, 13 st. 🤪 I wreszcie słoneczko zaczęło przygrzewać 🙂 Kubala w dzień już katarku nie miał, ale pokasłuje trochę 🤨 Mam nadzieję, że nie będzie go w nocy męczyć 🥴 W razie czego, inhalacja przed snem zrobiona, pod noskiem maść majerankowa, a na kaszelek syropek łyknięty 😉 Położyłam też mokry ręcznik na grzejniku, żeby mu gardełko nie wysychało 🙂 Może nie będzie źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ona Ci na Tobie pokazywała co robić? Jak masz szałwię to płucz sobie 😉 albo wodą z sodą oczyszczoną. Jeszcze możesz posmarować sobie żelem na ząbkowanie bo uśmierza ból 😉 Ja dziąsło przy mojej rosnącej ósemce smaruję Ani dentinoxem 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Karola ona Ci na Tobie pokazywała co robić? Jak masz szałwię to płucz sobie 😉 albo wodą z sodą oczyszczoną. Jeszcze możesz posmarować sobie żelem na ząbkowanie bo uśmierza ból 😉 Ja dziąsło przy mojej rosnącej ósemce smaruję Ani dentinoxem 😉 😁


tak pokazywała na mnie 🥴
dzięki Toja za dobre rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...