Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka, tym razem pozdrawiam z domku, przyjechalismy się przepakować i zabrac wszystko na 7dni w lesie 🙂
Dziewczyny jestem tak oplaona, że ludzie się za nami ogladają !!! można nawet powiedzieć, poparzona przez słońce dwa dni nad morzem a trzeci już bym niew wytrzymała...
Buziam 🙂
do nastepnego...po 15.VIII......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!!

Toju-GRATULUJE!!!! 🤪 A to super niespodzianka 🤪 Mysle ze i z Anka sie wszystko dobrze skonczy 😘 dla malego kwiatuszka od e-ciotki i Phillipka.

Karola-No rewelacja z tym nocnikiem Brawo 😉 dla naszej gwiazdki. Phill wie co to "sisi" i "kuka" ,ale zdecydowane "nein" dla nocnika 🤢

Asiu-Odpoczywaj ile sil,nalezy Ci sie przed porodem.Bawcie sie dobrze 🙂

Mimi,Karola83-Co tam nowszego u was?

My juz od tygodnia w domu,zaczynamy przygotowywac sie do urodzin Phillipka 🙂 Dzis zamowilam juz torcik z Polskiej piekarni,po dekoracje wyskocze w tygodniu 🙂 Zaczynam szybciej sie organizowac bo 3.wrzesnia mamy wesele w Polsce i na ostatnia minute nie chce wszystkiego zostawiac.

Pozdrowionka i buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej pozdrowienia z tatr jestesmy tu od srody pogoda dopisuje jest ciepło widoki są super ehh te góry mnie urzekły dzis byłam pieszo na gubałówce ale z powrotem juz busem wracałam zeby nieprzecholowac jutro wybieramy sie do zakopanego w doline strążkową a w niedziele na morskie oko spacerkiem cały dzień jak dam rade to wkleje zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
część dziewczynki!

Asiu widze aktywnie wakacje, podziwiam, tylko ostroznie żeby nei przedobrzyc

My z Łucją i moimi rodzicami wybraliśmy się na 4 dni na wieś do mojej cioci, byłoniesamowicie fajnie, mała od rana do wieczora na dworze, przeszczęśliwa trochę się bałam bo po antybiotyku była - zapalenie gardla ja dopadło ale antybiotyk pomógł i było ok. do wtorku kiedy to zauwałaym znajome kropeczki... a na następny dzień pęcherzyki :/ i tym oto sposobem moje dziecko załapało ospę! Kurde czy ona musi przejśc wszytskie choroby wieku dziecięcego, raz w roku łapie jakieś dziadostwo! juz była świnka teraz to... fakt, że w Gorzowie od jakiś 2 m-cy panuje ospa, a ona jest raczej podatna na wszelkie wirusy. także ja mam przymusowy tydz. urlopu 😉 oczywiście jak na złośc pogoda w mierę dopisuje ale jak wieje to nie wychodze na dwór, boogólnie można byle nie na słońce.

Co do mnie i A. to zaczęliśmy rozmawiac o ponownym zamieszkaniu... nie wiem jak to wszytsko się skończy, faktem jest, że wiele rzeczy zrozumieliśmy, mamy w planach skorzystanie z poradnii ehh zobaczymy co z tego wyjdzie...

buziamy 😘

ps. BRAWA dla Natki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Karolcia fajnie, że odpoczełaś troszkę z Łucją. Szkoda, że na zakończenie jes biedroneczką 😞 Buziaczki dla niej.

Asiu ależ ja ci zazdroszcze tych widoków i powietrza górskiego.
Nio a u nas Bartuś pojechał pierwszy raz na wakacje sam na wieś...już tęsknie, ale nie dzwonie 😮
także jeseśmy z Natulą same 🤔
Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!!
Karola, gratulacje dla Natalki 🤪 A to z niej zdolniacha, ze tak szybko nauczyła się korzystać z nocniczka 😉
Asiu, na prawde zazdroszczę Ci tego pobytu w górach ☺️ Udanych pieszych i nie za długich podróży zyczę i oczywiście uważaj tam na siebie kochana 😘
Karolka83, dla Łucyjki 😘 na zdrówko, moze jak teraz przechoruje te choróbska, to potem w wieku przedszkolnym i szkolnym bedzie miała spokój 😉
U nas po staremu z tą różnicą, ze Szymek trochę mi się uspokoił i nie ma już takich napadów histerii, od pukać 🤢 🤢
Ja mam dylemat, bo waham się między zdecydowaniem się na drugie dziecko, a pójściem do pracy 🤢 Z jednej strony chciałabym żeby różnica wieku była nie za dużo między dziecmi, a z drugiej nie wiem czy usiedze kolejne dwa lata w domu, bo czasami już mnie trafia 😠 I chciałabym wyjsc do ludzi, zarabiać WŁASNE pieniadze, odżyc po prostu...bo czasami wydaje mi się, że moje życie osobiste już się skończyło na dobre... 😞
Do tego przykro mi się zrobilo, bo moja niby najlepsza przyjaciółka miała mnie odwiedzić,a ona poleciec wolała sobie do Hiszpanii do koleżanki 🤔 Bo niby u mnie to co by robiła z małym dzieckiem, nic...wolała kogoś kto jest w ciekawszym miejscu...i ma ciekawsze zajęcia niż ja... 😞Eh...zdołowało mnie to totalnie i stwierdziłam, ze nie mam wogóle przyjaciół...nikogo... 😞 😞
Dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej super tu jest wczoraj zdobyłam morskie oko pieszo pokonałam 8 km w jedną strone dziwnie lukdzie sie patrzyli na mnie ze wciązy ide no ale przeciez ciąza to nie choroba a spacerkiem można isć oczywiscie co chwile przerwa była bo to pod górkę było ślicznie tam jest na morskim okiem spowrotem leciała droga szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
HEJ już w domku i po wakacjach odwiedziłam parę miejsc min, morskie oko Kasprowy wierch i czas sie zabrać za prasowanie i pakowanie torby do szpitala masakra czekam na ostatnią chwile normalnie mam tak samo jak wy ze niema sił najlepiej bym leżała ale no cóż się nie-da przy dziecku 2 letnim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wrześnióweczki i pażdziernikówki 🙂 😜 😜 😜 😜
Jakby nie patrzyć to 2 latka nam mijają 🙂
Jak po 2 urodzinkach i jak przed??
My planujemy imprezkę na 17-tego. Mam w planach pieczenie małęj tortu, ale zoabczymy czy nie odpadnę w przedbiegach 😜
Natalka już wogóle nie korzysta z pampersów, do tego sama się ubiera łącznie z butami. Zawstydza tym Bartusia, który wiele razy ma problem ze skarpetami 🤪 do tego wcina wszystko, nie ma żadnych barier.
Śmiem twierdzić, że drugie dziecko wychowuje się samo przy pierwszym i jest znacznie mądrzejsze, sprytniejsze.
Ciężaróweczki jak się czujecie??
Pozdrawiam.

ps.Toju właśnie piekę chlebek bardzo prostu przepis, jak mi wyjdzie to Ci podam bo wiem, że jest pyszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja niepisłam bo niemiałam laptopa cały tydzień mój mąż sie uczył i w koncu zdał i ma teraz stopień kaprala w wojsku , teraz juz lepiej bedzie bo wiecej bedzie miał przewilejów pozatym jednak zalicze sie do pażdziernikówek bo po wizycie pani kodtor powiedziała że prawdopodobniejszy termin na 17 pzadziernika i z usg, i z miesiączki szyjka zamkinieta brzuszek jeszcze nie opadł a gadzina siedzi sobie dalej tak jak siedziała i mniej wiecej waży 2450 g bez wód z natalką mi do konca powiedziała jaka waga i taka sie urodziła sprawdziła sie w 100 procentach , moja natalkA to jeszcze siusia w pampersy z tym nocnikiem to cyrk ale mysle ze za pare tyg sie odłuczy pozatym bardzo mądra tez stara sie sama ubierac duzo muwi juz co kolwiek powturzy dobrą pamiec mam orietacyjną ,touju a ty jak tam sie czujesz ja czesem słba jestem ale wczoraj tyle miałam energi ze okna pomyłam i cały dom wysprzatałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzieczyny ja w tym tygodniu zaliczyłam dentyste i fryzjerke mój mnie opier.. że zaniedbałam siebie no ale jak z kasą krucho to sobie człowiek nie zaszaleje pozatym jeszcze robimy jeden romont pokoju cała farbe scieramy bo odpadała z starości i bedziemy szpachlować potem malowanie chce na dwa kolorki ale niewiem jakie najlepiej ciepłe żeby sie pokój ponury niezrobił jeden mamy pomalowany na zielono i kuchnia na cytrynowy hmm musze wymyślić na jaki kolorek machnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...