Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
hej dzieczyny ja w tym tygodniu zaliczyłam dentyste i fryzjerke mój mnie opier.. że zaniedbałam siebie no ale jak z kasą krucho to sobie człowiek nie zaszaleje pozatym jeszcze robimy jeden romont pokoju cała farbe scieramy bo odpadała z starości i bedziemy szpachlować potem malowanie chce na dwa kolorki ale niewiem jakie najlepiej ciepłe żeby sie pokój ponury niezrobił jeden mamy pomalowany na zielono i kuchnia na cytrynowy hmm musze wymyślić na jaki kolorek machnąć


Asiu polecam kolor cafe latte lub bukiet róż łamany ze złotym kłosem ....Decoralu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał(a):
Karola, ja tą nerkę mam niżej i dlatego te wszystkie problemy... Jest inaczej usadowiona i urolog mi powiedział po urografii że w każdej ciąży tak będę miała.
Jestem na zwolnieniu. termin na 22 luty ;-)


o to tak jak mój Bartuś z 24 lutego...to mamcia majstrowałaś fasolkę w maju:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej karola mąż za mnie zdecydował wymyslił sobie pomarancz byłam dzis w sklepie i kupilismy z snieżki lateksową pomaranczowy sad i dotego bedzie sufit kremowy a szpalety brązowe niby kolor ładny niejest ciemny pomarańcz czy mocny no ale ja chciałam na coś innego bo ten pokój mamy od zachodu rano tam zawsze jest ponuro dopiero po obiedzie jak słońce zachodzi to przyjemnie tam siedzieć no i do tego jakis wzorek a tak pozatym kurcze ja to niewiem już drugi tydzień pod rząd w nocy sie budze i spac niemoge podobnie jak bo tak 2 godz poleze i wtedy zasypiam jeszcze do tego poszłam do wc i po wysiusianiu brzuch mnie zaczoł bolec dosc mocno tak jak na okres ale przeszło za pół godziny albo w ciągu dnia tak mam zatydzień mam do doktorki obaczymy co powie ale zuzia dalej trzyma gółwke nad pępkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, na przełomie maja i czerwca było majstrowanie 😉

Asiu, no to jeszcze troszkę wytrzymaj co? Ja miałam pomarańczowe ściany w akademiku na własne życzenie i to była masakra 🤪 🤪 🤪 słońce miałyśmy tam od popołudnia i nie dało się wysiedzieć. Jak to kolega - sąsiad określi - a co wy macie taki oczojebny kolor? 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he już pomalowane , no ja sie bałam tego pomarańcza własnie zeby niebył taki kolor ale fajny wyszedł nierazi po oczach i jak jest cień i słońce to ładnie wyglada jak ogarne go to wam pokaże , a i dotego fajny wzorek w sobote robie impreze natali urodzinową przy okazji są moje urodziny i imieniny mojego męża wszytstko na kupe kucharka ma mi upiec tort i placek ale chyba zamuwie jeszcze jeden sernik z bezą dodam że zemnie kucharka żadna więc wole dac komuś do zobienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po wizycie to niebyły wody może śluz ale mam gorszą wiadomość mam skruconą szyjkę i 4 cm rozwarcia ułożenie pośladkowe mała waży około 2700 bedą prubować natulanie urodzić jak nie to cc i pewnie lada chwila sie rozkrece , a wczoraj zachciało mi sie myc okna chyba coś w tym jest j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...