Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
Cześć 😉
Ja dopiero teraz weszłam,ale niedługo znikam..musze kilka rzeczy zrobić.Fajnie wyglądasz i brzusio sporawy 🙂
Ja dodam zdjęcie z brzuszkiem jak zrobi mi Misza,pod koniec tygodnia 🙂




Dzięki. Mi też się brzusio podoba 🙂. Ja niestety leże w łóżku, bo walcze z tym okropnym przeziębieniem... nie daje się, ale jest mocne.
Najgorszy jest potworny ból głowy... 😞 😞 😞






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
dziś dobrze się czuje,ale ciąża ma to do siebie,że co jakiś czas mam nowe dolegliwości 🙂Czasem widzę,ze mój Misza nie może mnie słuchać jak ciągle narzekam:laugh: idę zrobić obiadek,bo głodna jestem 🙂




I jak tam obiadek? Udal się? Co dobrego robiłaś?






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
ale mialam dzis koszmar :P sniło mi sie że rodziłam i tak mnie bolało ze masakra i sie obudzialm hehe... mama nadzieje ze az tak mnie bolec nie bedzie chociaz narazie nie zaplatam sobie tym głowy
narazie to bardziej boje sie tego ze moge miec rozstepy 😞
mama nadzieje ze mi sie nie zrobia. narazie nie mam brzucha i prawie wcale nie przytylam najbardziej to mi urosly piersi juz sa takie ciezkie cały czas je czuje 🤢
na rozstepy to narazie kupiłam sobie masło kakaowe z ziaji i alantan plus bo oba sa bardzo tluste.
a Wy jak tam z rozstępami?

ata to Twój brzuszek teraz w 14 tygodniu?
hmm.. ja narazie nic nie mam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
jak się czujesz,lepiej?



Aniu
czuje się już lepiej. Gardło mi przeszło, katar, pozwala mi jużoddychać przez nos, tylko głowa mnie bili, ale może to na niskie ciśnienie. Zawsze reagowałam na zmiany pogody.
Ale dobrze jest 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paatrycja_89 napisał:
ata to Twój brzuszek teraz w 14 tygodniu?
hmm.. ja narazie nic nie mam 🤨


Tak, to jest właśnie mój brzuszek. Zdjęcie robiła mi córcia czoraj, specjalnie do forum. Wracająć do brzuszka, to wiem, że jest dość spory, ale wkońcu gdzieśte 8 kg, które mi przybyło od początku ciąży musi być, a jest na piersiachi na brzuszku 🙂
Mi siępodoba brzuszek, chociażdziewczyny ma forum stwierdziły, że pewnie mam ciąże mnogą 🤪






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jak tam moje kochane samopoczucie dzisiaj? Mam nadzieje, że mimo paskudnej pogody za oknem, no przynajmniej u mnie, macie się dobrze.
Moja najstarsza córka Gabrysia, ma dzisiaj 7 urodziny. Tak mnie wzięło na wspomnienia ... jejku, to już siedem lat od pierwszego porodu... wierzyć sienie chce...






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!Dziś samopoczucie do bani 😞 Wczoraj dostałam takiego skurczy łydki że dziś ledwo chodzę 😞 😞 Zastanawiam się co dalej bedzie? Ata 38 śliczny masz ten brzuszek!!!I nie przejmuj sie tymi komentarzami o ciąży mnogiej, też tak miałam!!!Ja juz przytyłam 11 kg i mam spory brzuszek, wcale się tym nie przejmuje 🙂Ważne ze Antosia ma się dobrze, tak pięknie nas kopie i szaleje od rana!!!Pozdrawiam i miłego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i tak trzymac!!! 🙂 Co do skurczy, to nic nie biorę. Zdarzyło mi sie to pierwszy raz, ale aż boję się myślec co dalej jesli bedzie sie to powtarzało. Wyczytałam tu na forum że ponoc magnez jest dobry. Kupie dzis kawe z magnezem capuccino i zobaczymy. Wizyte mam 23 wiec do tego czasu zaczekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...