Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mi poleciła moja lekarka Asmag. Pomaga, z tym, że ja mam też problemy ze skurczami macicy i głównie na to go biore. Ale jak byłam w ciąży z synem, to też go brałam właśnie na skurcze łydek.
A Twój brzuszek też jest śliczny 🙂
A dzidzia, normalnie do pozazdroszczenia 🙂 🙂 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ata mam Asmag w domu kiedys lekarz mi go przepisał na początku ciąży na arytmie serca. Chyba zaczne go brac, 1 tabletka na pewno nie zaszkodzi skoro kiedys mialam brac 2x dziennie. Skurcze paskudne , znasz temat to wiesz jaki to ból. Dzieki za rade 🙂Aż mi lepiej. I całuski dla dzisiejszej Twojej solenizantki 🙂 🙂i bądźmy dumne z naszych brzuszków, hi,hi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, a czy my nie wyglądamy na dumne?!
Dzięki temu, że widać mi brzuszek i moge go dotknąć, wiem, żę to szczęście, które mnie spotkało jest naprawde. Strasznie chciałam mieć jeszcze jedno dziecko, już tak gdzieś od roku przynajmniej, ale tak jakoś się nie przytrafiało.
Do teraz 🙂 🙂 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam wczoraj sprzątać,ale nie chciało mi się,przełożyłam to na jutro,bo dziś troszke nachodziłam się i jestem zmęczona:laugh: a na obiadek miałam pierogi z truskawkami mniam:P łakomczuch ze mnie,co będe sobie żałować 🤪





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE 🙂 CZYTAM SOBIE TO FORUM BO MOŻE DOWIEM SIĘ WIELU SPRAW DOTYCZĄCYCH CIĄŻY. JA JESTEM W 12/13 TYGODNIU I TERMIN MAM NA 19 WRZEŚNIA 🙂 TO MOJA PIERWSZA CIĄŻA (MAM 23 LATA) I STRASZNIE SIĘ BOJE. OD 8 TYGODNI JESTEM NA L4 BO MIALAM KRWIAKA I CIĄGLE JEM DUFASTON (3X1) I MA M LUTEINE 2X2. MARTWI MNIE TO, ŻE MUSZE BRAĆ LEKI I TYM SAMYM FASZEROWAĆ MALUSZKA... BOJE SIĘ ŻE MOŻE TO MIEĆ NEGATYWNY NA NIEGO WPŁYW. ALE CIESZE SIĘ SAMYM FAKTEM, ŻE BĘDĘ MAMĄ... RÓWNIEŻ JAK POPRZEDNICZKA NIE MAM ŻADNYCH MDŁOŚCI, BYWAM SENNA I TO BARDZOOOO...I TEN GŁÓD... ISTNY ODKURZACZ SIĘ ZE MNIE ZROBIŁ 🙂 JAK WAŻYŁAM 49 KG PRZED CIĄŻĄ TAK TERAZ MAM 56 KG :p HEHE I RĘKĘ JAK PUDZIAN 🙂 jeszcze RAZ POZDRAWIAM I WITAM WSZYSTKIE MAMY :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam na forum 🙂
Ciesze się bardzo, że do nas dołączyłaś 🙂 zawsze to będzie weselej 🙂 🙂 🙂
Niczym sienie martw. Myśl, że wszystko będzie dobrze i ciesz się urokami ciąży 😉
Pamiętaj, że teraz Ty i Twoje maleństwo jesteście najważniejsi 🙂
głowa do góry, lekarze wiedzą, co robią 🙂 🙂 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobno najniebezpieczniej jest do 12 tygodnia,a skoro to juz 13 to jest ok 🙂dbajmy o siebie i nie zamartwiajmy sie na zapas,a wszystko bedzie w porzadku 🙂 ja taez w 12tyg.bralam tabletki przeciw poronieniu i dalismy rade z maluszkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy loladziubek 🙂
Lekarz napewno przepisał Ci leki nie zagrażające ciąży.Wszystko będzie dobrze zobaczysz,ważne jest również pozytywne myślenie.To typowe objawy dla pierwszego trymestru,które podałaś,więc nie mart się,niedługo przejdzie.Ja w 12 tyg.czułam się jak nowonarodzona:laugh: a wcześniej wole nie wspominać 😎





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loladziubek napisał:
I STRASZNIE SIĘ BOJE. OD 8 TYGODNI JESTEM NA L4 BO MIALAM KRWIAKA I CIĄGLE JEM DUFASTON (3X1) I MA M LUTEINE 2X2. MARTWI MNIE TO, ŻE MUSZE BRAĆ LEKI I TYM SAMYM FASZEROWAĆ MALUSZKA... BOJE SIĘ ŻE MOŻE TO MIEĆ NEGATYWNY NA NIEGO WPŁYW. :d


dostajesz tylko hormony, które pomagają Twojemu organizmowi utrzymać w sobie dzidziusia, nie zaszkodzą mu, nic się nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też w poniedziałek skończyłam brać czopki rozkurczowe. We wtorek 17 marca mam wizyte, na której ma zapaść decyzja, czy będe leżećw szpitalu, czy nie...
Jestem dobrej myśli, bo czuje się dużo lepiej. Wiem, że będzie dobrze 🙂 Musi być 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...