Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ata38 napisał:
ja już jestem po jednym spacerku. Też mam piękną, słoneczną pogode i popołudniu teżzamierzam z niej skorzystać.








..i jak udał się spacerek?Ja zrobiłam troszkę kilometrów 🤪 teraz leże i odpoczywam 🙂Muszę powiedzieć,że pogoda była ładna,ale wiatr zimny jak nie wiem brrrr 🤢





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja niestety musiałam zrezygnować ze spacerku, bo mnie troche brzuchol bolał po porannym... a tak w sumie, to ja powinnam leżeć, więc wole w takich momentach nie ryzykować 🙂
Wole dmuchać na zimne. Pójde jutro 🙂
A może we wtorek na wizycie usłysze, że jest ok wszystko i moge nie leżeć... oj, chciałabym takie cośusłyszeć 🤔 🤔 🤔






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i tak nieśmiało spytam czy można dołączyć 🙂
Założyłam ten watek, ale nie było odzewu i jakoś o nim zapomniałam 😞 . A terz tu zaglądam i widzę że jednak się coś ruszyło.Super 🙂
Postaram sie teraz zaglądać regularnie. U mnie wszelkie dolegliwoiści pierwszego trymsetru znikneły-na szczęscie -bo było nieciekawie. Postaram się nadrobić zaległości itroche Was poznać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Guska007 napisał:
Ata ja też trzymam kciuki za Ciebie 🙂 Napewno bedzie dobrze!!! Widzę że serial"Brzydula " wciągnał przyszłe mamusie 🙂 🙂


Dziękuje Ci bardzo 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘
A co do serialu, to niewiem, bo mój mąż ogląda skoki narciarskie... dalej wierzy w Małysza






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola30 napisał:
Hmm... No więc tak Mam na imię Monika. To moja 3 ciąża. Mam już 2 dzieczynki Ole -7lat i Jagódke-1 rok i 9msc.
No nie wiem co tam jeszcze chciałybyście wiedzieć 😎


Napewno jak się czujesz? czy się cieszysz ? czy córki się cieszą?






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już czuję się dobrze, bo przez prawie miesiąc wisiałam dosłownie nad WC 😞 . Tą ciąze zdecydownie przechodziłam najgorzej(chodzi o poczatek). Przy tamtych 2 , nie było nic -żadnych dolegliwości. Więc teraz sie troche umęczyłam.
Ta ciąża to taka wpadkowa-tamte były planowane-więc na poczatku przezylismy mały szok. nawet troche popłakałam, ale teraz juz jest ok i sie bardzo ciesze. Ja -bo mąz od początku był szczęśliwy. A dzieczyny-Ola tak jak tatuś -od początku się cieszyła, a Jagoda jeszcze troche mała i nieświadoma że ktoś nowy się zjawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Ola tak samo, leży czasmi wieczorem przy brzuchu i opowiada różne historyjki. Przy Jagodzie też tak robiła. Cieszy sie jak niewiem. ma taka linijkę na której zaznacza jaki duży jest dzidziuś i nosi ja do przedszkola i pokazuje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny poczułam coś w brzuszku!!! 🙃 na początku delikatne pukanie,kilka razy i spokój,a teraz to chyba tam biega..:laugh: Jeszcze czegoś takiego nie czułam nigdy,to moja pierwsza ciąża..chyba to poczatek buszowania w moim brzuszku 🙂 🙂 🙂 teraz jak głupia siedze z ręką na brzuchu i czekam na kolejne dziwne uczucie,moja mama powiedziała,że to są własnie piewsze ruchy 🤪 Boże tak się ciesze i dziwnie czuje z tym...w końcu czekałam na to..





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wpadłam na momencik zyczyć spokojnej nocki 🙂
Aniu, super że juz czujesz maluszka 🙂 Ja tez juz czuje, dokładnie od 6 marca. Niesamowite uczucie, chciaz to juz 3 raz w moim zyciu 🙂 to i tak emocji co niemiara.
Hmm wgrałam zdjecie brzuszka ale nie widze go nigdzie 😞 . popróbuje jutro.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tu już od jakiegoś czasu jestem, tylko mniej czynna:P Podglądam,poczytam.. 🙂
Dziękuje-ale ja, jak tylko weszłam w 4 miesiąc, odrazu jak główkę od poduszki odkleję, mam codzienną wizytę w toalecie- mam nadzieję, że już niedługo skończą się te wymioty.
Poza tym dobrze,chociaż mam dziś wiele jeszcze rzeczy do zrobienia.
Musze przyznać, że macie dziewczyny śliczne brzuszki, ja mam taki delikatny narazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...