Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ania i Misza napisał:
Ata przecież żartuję,dobra idę coś zjeść i pooglądać tv,miłej reszty dzionka dziewczynki 🙂







Oj aj też sobie żartuje 🙂 🙂 🙂
Widze, że komuś podpadłaś i dostałaś pinę 😞


tak widziałam,ale mam to gdzieś 🙂
dobra lecę,bo zgłodniałam,troche już tutaj siedzę 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.Wróciłam i duuuuużo się naczytałam Kobietki:P hihihi W między czasie zrobiłam sobie w tym, poleconym na forum, programiku teścik na dziewczynkę lub chłopca i wicie co...hihihi z rozpędu wpisałam sobie 24 LAT-GRUDZIEŃ i wyskoczyła-DZIEWCZYNKA.Uradowałam się, dumna i przeszczęśliwa zadzwoniłam do męża i mamy, po czym uświadomiłam sobie ,że ja przecież od kilku miesięcy mam 25 lat hihihi i wyszedł jednak CHŁOPAK:P lol

Ata-100 latek:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny słuchajcie!
Dziś we wiadomościach powiedzieli,że becikowe będą dostawać tylko te kobiety,które były conajmniej od 9 tygodnia ciąży pod opieką lekarską.Lekarz musi wydać specjalne zaświadczenie..

raczej dobrze..w ten sposób kobiety ciężarne będą zmuszone w czasie ciąży chodzić na badania kontrolne..są pewnie takie,które nie widziały lekarza przez całą ciąże..





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazłam to w sieci:
WAŻNE od 01.01.2009 roku : zmiany dotyczą warunkowego wypłacania tzw. "becikowego". Jego wypłacenie będzie uzależnione od przedstawienia przez osobę ubiegającą się o te pieniądze zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego objęcie odpowiednią opieką lekarską.
Aby otrzymać becikowe należy przedstawić też zaświadczenie lekarskie potwierdzające objęcie opieką lekarską od 10 tyg. ciąży do końca jej trwania lub kartę ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny na jednym z forum pisały o Tablicach chińskich",które mówią o płci dziecka 🙂znalazłam takie na necie tutaj macie link,mnie wyszła dziewczynką znów 🤪

http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chodze do lekarza juz od 4 tyg ciąży...czyli będzie wystarczała jakby co książeczka ciąży???bo ja to często w pośpiechu czegoś zapominam i jeszcze zapomne tego zaświadczenia a książeczke bede przy sobie miała i ona wystarczy??? ale oczywiście postaram się nie zapomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
dziewczyny na jednym z forum pisały o Tablicach chińskich",które mówią o płci dziecka 🙂znalazłam takie na necie tutaj macie link,mnie wyszła dziewczynką znów 🤪

http://www.planujemydziecko.pl/index.php/Planowanie-ciazy/Planownie-plci-dziecka







Kochana to jest właściwie to samo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
angelikaanna napisał:
ja chodze do lekarza juz od 4 tyg ciąży...czyli będzie wystarczała jakby co książeczka ciąży???bo ja to często w pośpiechu czegoś zapominam i jeszcze zapomne tego zaświadczenia a książeczke bede przy sobie miała i ona wystarczy??? ale oczywiście postaram się nie zapomnieć 🙂



narazie mówią o zaświadczeniu..





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...