Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie! 🙂 a ja byłam w piątek na usg prenatalnym i w Katowicach u dr. Cnoty 🙂 świetny lekarz, wszystko pieknie nam tłumaczył, opowiadał. Dzidzia jest śliczna i przede wszystkim ZDROWA 🙂))) i poprostu aż kamień z serca mi spadł naprawde!!! No ale to dopiero 13 tydz więć płci jeszcze nie znamy, dopiero za kilka tyg.... już nie moge sie doczekać, żeby sie dowiedzieć 🙂) pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Kurcze dzisiaj dużo zimniej niż wczoraj,w kościele zmarzłam,jak wróciłam do domu to rzuciłam sie na gorący rosołek aby odtajac 🙂

AGA super,że masz takiego dobrego lekarza 🙂 no i ze z dzidzia wszystko ok 🙂

Lece na serial "Na dobre i na złe" buziaki 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Bąble 🙂

ja weekend spędzam z mężusiem u teściów. Udało mi się do Was zajrzeć 🙂

agaorto napisał:
Witam mamusie! 🙂 a ja byłam w piątek na usg prenatalnym i w Katowicach u dr. Cnoty 🙂 świetny lekarz, wszystko pieknie nam tłumaczył, opowiadał. Dzidzia jest śliczna i przede wszystkim ZDROWA 🙂))) i poprostu aż kamień z serca mi spadł naprawde!!! No ale to dopiero 13 tydz więć płci jeszcze nie znamy, dopiero za kilka tyg.... już nie moge sie doczekać, żeby sie dowiedzieć 🙂) pozdrawiam cieplutko


widzę że jeszcze jedna październikowa mamusia lubi zaglądać do wrześniowych 🙂

Aguś gratuluję zdrowego dzidziusia 🙂 mamy baaardzo zbliżone terminy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki.
Monia prawda, dzis strasznie zimno. Ja w kościele tez zmarzłam.
Po obiedzie wszystcy usnęlismy na 1godzinke, a pózniej pojechalismy na działeczkę...jednak zaraz wracalismy bo tak wiało, że nie dało się usiedzieć...
...teraz Ja z brzuszkiem słucham muzyki z "KOCHAJ I TAŃCZ",a mój Tom mówi, ze przechodzi tortury słuchajac tego...no ba :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopołudniz coś mi odbiło, pokłuciłam sie strasznie z moim mężem, nawet nie pamiętam o jaką pierdołe, ale tak strasznie, że ryczałam potem 2 godziny, jak go nie było, a on poszedł z dziećmi do kościoła, a po 2 godzinach wrócił z wielkim ptysiem na przeprosiny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...