Skocz do zawartości

Pepsi | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Dodi 🙂
A ja kupuje sobie wody mineralne niegazowane ale owocowe. Pewnie nigdy wczesniej bym tego nie piła, ale w ciazy jest ok 🙂 No i podobno woda mineralna niegazowana jest zdrowa dla ciezarówek. Ale nic nie pijemy hektolitrami wiec jest ok 🙂 I kawa i herbata i cola po troszku nie zaszkodza 🙂
A w Anglii lekarze zalecaja raz na tydzien napic sie szklaneczke wina na poprawe krazenia! A w Polsce nie. Co kraj to obyczaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witam.
Jeste w 11tc nie wymiotuję ale mam mdlości od 10ej rano do momentu az nie zasnę.
3 dni temu odkryłam ze lepiej sie czuje po wypiciu szklanki Coli.
Nigdy wczesniej nie przepadalam za Cola teraz tez mi nie smakuje ale dzieki niej mozna bylo jakos w miare funkcjonowac w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwazaj na takie napoje! Czytalam kiedys,ze moga wywolac u dziecka zespol ADHD,mojej znajomej siostra mialatak samo jak Ty nie mogla sie oprzec i jej corcia ma ADHD,nie wazne zreszta czy naprawde przez te napoje ale lepiej dmuchac na zimne. Juz lepiej pic wode gazowana.Mi to pomaga bo tez czasami mam ogromna ochote na pepsi lub fante 🙂Pije wtedywode gazowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Co do alkoholu i papierosów to się zgadzam w 100% - trzeba odstawić, ale nie przesadzajmy łyk coca-coli od czasu do czasu nie zaszkodzi... nie mówie o 0,5l naraz bo to może zaszkodzić. Sama raz na jakiś czas wezme od męża łyczek coli i jak do tej pory z dzidzią wszystko jest ok i ja się czuję bardzo dobrze. Nie dajmy się zwariować i podchodźmy z głową do wszystkiego. 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj mój ukochany przyniósł PEPSI...coś wspaniałego!!!! Po prostu miód w gębie 🙂 Wypiłam może 2 szklaneczki, może nawet nie, i to był mój błąd 😞 Chyba tak gdzieś po godzinie tak zaczęło mnie mdlić, że niestety musiałam odwiedzić ubikację. Niestety od tego gazu miałam taką rewolucję, że szkoda gadać 😞 Od zwracania tak popaliłam sobie przełyk, że nie mogłam nawet śliny przełknąć, zgaga mnie męczy cały dzień, właśnie gotuję sobie krupnik z ryżu żeby w końcu coś zjeść...
A PEPSI stoi sobie na stole i mnie kusi, a ja nic, muszę być twarda 🙂 Tak więc u mnie spełnienie zachcianki pt." 😜EPSI" skończyło się trochę nieciekawie...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłam u swojego lekarza, i mówię Mu, że mam straszną ochotę na kawę, a lekarz na to, że raz na jakiś czas można sobie na kawkę pozwolić, tylko żeby pepsi nie ruszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
¨¨¨¨¨¨¨¨¨★
¨¨¨¨¨¨¨¨¨**
¨¨¨¨¨¨¨¨¨*o*
¨¨¨¨¨¨¨¨*♥*o*
¨¨¨¨¨¨¨***o***
¨¨¨¨¨¨**o**♥*o*
¨¨¨¨¨**♥**o**o**
¨¨¨¨**o**♥***♥*o*
¨¨¨*****♥*o**o****
¨¨**♥**o*****o**♥**
¨******o*****♥**o***
****o***♥**o***o***♥ *
¨¨¨¨¨____!_!____
¨¨¨¨¨\_________/¨¨¨

Przemiłej chwili podczas Wigilii,
Marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia,
Wrażeń moc w sylwestrową noc,
Dużo uroku w Nowym Roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
pepsi mozna pic w ciazy ( z umiarem by sie nie zaslodzic [color=#FF0000][/color]ale nigdy coli)bo nie wiem czy wiecie ale pierwsze przeznaczenie pepsyny ktora jest w pepsi to mial byc lek i jak ulatwia wchlanianie lekow do organizmu a jak dziecko nie chce brac tabletek to rozpuscic w pepsi i w tedy dosyc ze wyoije bez marudzenia ti jeszcze lepiej sie wchlonie[color=#FF0000][/color]PAMIETAJCIE PEPSI [color=#0000FF][/color]NIE COLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodnie później...
a mi wlasnie cola...jest moim lekarstwem na mdlosci... 🙂 jest bardziej gazowana niz pepsi i tak tylko czuje nudnosci szklanka coli porządnie odbije i jest ok 🙂 i wiem to nie tylko ze swojego doswiadczenia ale wiele moich kolezanek tez tak robilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...