Skocz do zawartości

Pepsi | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 5 miesiące później...
  • Mamusia
nic nie mówcie o pepsi i coca-coli :/ wstyd sie przyznac ale od poczatku ciazy ja pije co prawda staram sie ograniczyc lekarz powiedzial ze raz na jakis czas mozna puszeczka czy mala buteleczka i staram sie do tego stosowac ale ciezko mi to czasem wychodzi... co za cholerny i uzalezniajacy napój 😁 w ciązy zdalam sobie sprawe ze to chyba jakies male uzaleznienie hehe 😁 😁 ale staram sie ograniczac ze wzgledu na malenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe najlepiej jak coli nie mam w zasiegu swojej reki ani w domu 🙂 to wtedy mnie nie korci gorzej jak wchodze w ten upały do sklepu i widze lodówke 😞wtedy słabosc ma bierze gore...wody niegazowanej nie znosze dostaje mdlosci po niej przed ciaza tez to mialam jesli juz to tez gazowana albo delikatnie gazowana...soki ewentualnie tez pijam oprcz cytrusowych bo mi nie wolno teraz :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
ja za cola przepadam, uwielbiam ale odkad jestem w ciazy mijam ja wielkim łukiem, bo mam straszne wzdecia po niej,z bolu brzucha rycze,zwijam sie i nie moge wstac z lozka ,ale znalazlam zastepstwo na to kupuje sobie lizaki o smaku coli 🙂 zawsze to jakies rozwiazanie 🙂 pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
smolerek napisał(a):
ja za cola przepadam, uwielbiam ale odkad jestem w ciazy mijam ja wielkim łukiem, bo mam straszne wzdecia po niej,z bolu brzucha rycze,zwijam sie i nie moge wstac z lozka ,ale znalazlam zastepstwo na to kupuje sobie lizaki o smaku coli 🙂 zawsze to jakies rozwiazanie 🙂 pozdr


hehe ciekawe rozwiązanie też tego spróbuje, bo jak wcześniej to piłam sporadycznie cole to teraz mnie tak ciągnie do tego że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bez przesady, uważam że od wypicia sobie sporadycznie szklaneczki coli nic jeszcze się nikomu nie stało 🙂 Oprócz tego, że Maluszek poskakuje ze zdwojoną siłą 😁
Ja mam ochotę na coś o wiele bardziej niewdzięcznego- energetyka 🥴 Ale tego skutecznie odmawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed ciaza bardzo czesto pilam cole i ciagle mnie ciagnie do niej, ale odmawiam sobie dla dobra dziecka, raz na tydzien wypijam puszeczke i starczy 😉 dokladnie to jest jak nalog teraz wiem ze jednak posiadam nalog;D =cole 😉 a te lizaki o smaku coli daja rade, wiem,bo je tez kupuje 😉albo gume do zucia 'dla dzieci' o smaku coli tez jest;D i mi pasuje 😉 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...