Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Dziewczyny1

no to jak już wszystkie zmierzają do Polski to wam poweim jaką promocję dziś obczaiłam: w Realu są Huggiesy Premium 86 szt 5-9 kg za 40,5zł 🙂

Gosia z samolotem będzie na pewno wszystko w porządku i kwiatuszek dla Olivki na drogę

Niebo super ten domek 🙂 aż Ci zazdroszczę

a my wczoraj przespaliśmy kąpiel Rozalki i znowu miała strasznie długie pory bez jedzenia bo od 19tej do 2 w nocy i potem ok 3 zasnęła i do 7 spała:/ no pewnie nie dobrze że jej nie budze ale... ide na łatwiznę
udanego wieczoru dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słonka, ale sie steskniłam 😘
Od 3 dni nie mam czasu pierdnac, bo Michał ma nas w d...i sie wyniósł do rodziców i wszystko na mojej głowie:/do tego dzis szczepienie i Mała cały czas marudzi i non stop ja nosze...nawet teraz...Raczka bez zmian...mam juz mega kryzys 😞
A jak u Was?Opowiedzcie streszczenie 😘 Ja nadal nie wiem co z wyjazdem ale raczej pojade nad morze.Jesli nie, to na pewno dołacze 🙂
Kwiacior dla Gosi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje pierwsze piwo od 10 miesiecy:P:P:P:P:P
dzis spozywam malego wykarmilam cycami dwoma w nocy butle dostanie bo matka alkoholiczka chce piwka sie napic heheheh

jaki ma zaj smak:P:P:P

Zosiu wspolczuje dasz rade twarda jestes....faceci nie rozumieja kurr...wiem co czujesz uwierz mi ze cie rozumiem 😞

kfiat dla kochanej Kamilci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
Moje pierwsze piwo od 10 miesiecy:P:P:P:P:P
dzis spozywam malego wykarmilam cycami dwoma w nocy butle dostanie bo matka alkoholiczka chce piwka sie napic heheheh

jaki ma zaj smak:P:P:P

Zosiu wspolczuje dasz rade twarda jestes....faceci nie rozumieja kurr...wiem co czujesz uwierz mi ze cie rozumiem 😞

kfiat dla kochanej Kamilci 🙂

dzieki Kochana,wypij nasze zdrówko- ja najchetniej dołaczyłabym do Ciebie i8 narabala na maxa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja musze odstresowac sie calkowicie jeszcze zaraz fajke zapale i juz calkiem bede zrelaksowana czego nie zrobilam od wrzesnia tamtedgo roku....mam nadzieje ze do rana piwko i fajeczka wyjdzie....bo caly czas go karmie cycem ......ale musze musze musz........Zosiu jak bedziesz w szczyrku to sie napijesz...odstresujesz.....ja mam swojego tez dosyc tylko ze on do mamy juz nie pojdzie predzej ja ...ale podczas ciazy raz w miesiacu przynajmiej byl u mamy bo prawie bym go zatlukla czasem.....oni inaczej rozumieja i jeszcze pouczaja !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUŹWA WSPÓŁCZUJĘ ZOSIA,MNIE MÓJ TEŻ DZISIAJ WKU....,ALE JA SIĘ NIE DAJĘ,WSZYSTKIEGO NIE BĘDĘ ROBIŁA,ON SOBIE SIADŁ I MYŚLAŁ,ŻE SIĘ NAPIJE PIWECZKA,A MAŁA ZACZĘŁA PŁAKAĆ WIĘC MU WRĘCZYŁAM BUTLĘ DO RĘKI I KAZAŁAM JĄ NAKARMIĆ,HEH ALE MIAŁ MINĘ I TAK SPĘDZIŁ Z 40 MINUT BO MAŁEJ NIE SPIESZYŁO SIĘ Z JEDZENIEM HEHE NA ZŁOŚĆ TATUSIOWI:P JA JESTEM ZA TWARDA,ŻEBY SIĘ PODPORZĄDKOWAĆ FACETOWI,A DO MAMUSI NIE PÓJDZIE BO ONA MARUDA I JUŻ WOLI MNIE WIEDŹMĘ:P 🙃 A JAKBY CHCIAŁ PÓJŚĆ TO SZEROKIEJ DROGI ON WIE,ŻE JA SOBIE DAM RADĘ:P JUŻ TYLE PRZESZŁAM,ŻE ON WIE,ŻE SIĘ ZBYTNIO NIE PRZEJMĘ NIM:P 🙂

LECĘ POOGLĄDAĆ FILMIK,KTÓRY MAM OD MIESIĄCA W DOMU I NIE MOGĘ OGLĄDNAĆ JAKAŚ KOMEDIA Z PRZYBYLSKĄ NOWA.

BUZIAKI I KWIAT DLA ZOSI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!!
Mój mąż już od czterech dni nie dzwoni,ani nie odwiedza dzieci i ch.. mu w d... !!!!!!!!!! dam sobie radę beż niego do tej pory jakoś daję!
Daaaaaaaaawnooooo mnie u Was nie było i wreszcie mam wolny nacik i dzieciaczki śpią tylko Patryś coś już się zaczyna wiercić.
Zoltri smacznego piwka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AnetaBubu napisał:
Witajcie Mamusie!!!
Mój mąż już od czterech dni nie dzwoni,ani nie odwiedza dzieci i ch.. mu w d... !!!!!!!!!! dam sobie radę beż niego do tej pory jakoś daję!
Daaaaaaaaawnooooo mnie u Was nie było i wreszcie mam wolny nacik i dzieciaczki śpią tylko Patryś coś już się zaczyna wiercić.
Zoltri smacznego piwka:P

Porabało ich doszczetnie!!! 😠
Ja mam takie zdanie jak Anula- dam rade.
Ale naprawde jest ciężko...Dzieki Aniu za kfiata 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się nad tym często zastanawiam 🤨
I też wiem,że dam sobie radę i bez niego,bo tak a propos od prawie miesiąca mieszkam z dziećmi u moich rodziców. Tyle tego wszystkiego się wali na raz na łeb...i sama o wszystkim muszę myśleć.
Kładę sie spać,bo maluszek niedługo robi przerwę w spaniu na mleczko,a i ja też śpiąca jestem jak diabli.
Dobranoc tym,które jeszcze nie śpią 😘 😘 😘 Będę zaglądać jak mi tylko czas na to pozwoli.
POZDRAWIA WSZYSTKIE CZERWCOWE WIEDŹMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂

ANETKA JAK FAJNIE,ŻE DO NAS WPADŁAŚ,SZKODA TYLKO,ŻE Z TAKIMI SMUTNYMI WIEŚCIAMI 😞

NA POCZĄTKU NIGDY NIE JEST ŁATWO SAMEMU Z DZIECKIEM,MNIE MÓJ PIERWSZY ZOSTAWIŁ W DZIEŃ W KTÓRYM JESSI KOŃCZYŁA RÓWNE 2 MIESIĄCE,NIE BYŁO MI ŁATWO,MIAŁAM DOŁA PSYCHICZNEGO PRZEZ PEWIEN CZAS,CZUŁAM WSYD PRZED RODZINĄ I ZNAJOMYMI ITP,JAK JA SOBIE PORADZĘ?,ŻE JUŻ DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ SAMA Z DZIECKIEM,BO KTO ZECHCE BABE Z DZIECKIEM I TYM PODOBNE PYTANIA SOBIE ZADAWAŁAM.A DO DNIA KIEDY WYSZŁAM Z KOLEŻANKAMI NA BALETY I TAK ZACZĘŁAM WYCHODZIĆ CO TYDZIEŃ,MOJA KOCHANA MAMUSIA PILONOWAŁA JESSI A MI AZAŁA WYCHODZIĆ,ŻEBYM SIĘ ODERWAŁA OD TEGO WSZYSTKIEGO,I TAK 13 GRUDNIA W PIĄTEK,PO RAZ PIERWSZY ZGADAŁAM SIĘ Z MOIM ŁUKASZEM A OD 1-GO STYCZNIA JESTEŚMY JUŻ RAZEM,CZYLI TYLKO NIECAŁE 3 MIESIĄCE BYŁAM SAMA 🙂JESTEM DOWODEM NA TO,ŻE Z DZIECKIEM TEŻ MOZNA SOBIE UŁOŻYĆ ŻYCIE,TYLKO TRZEBA ZNALEŚĆ ODPOWIEDNIEGO FACETA,KTÓRY POKOCHA CIEBIE I TWOJE DZIECKO!!!JA NASZCZĘŚCIE NA TAKIEGO TRAFIŁAM.A Z TAMTYM DEBILEM WOGÓLE NIE UTRZYMUJĘ KONTAKTÓW,NIBY JESTEŚMY NA CZEŚĆ NA ULICY,ALE NIC POZA TYM,A TERAZ BEZCZELNIE MI PRZYSŁAŁ ZAPROSZENIE NA NK,OCZYWIŚCIE NIE ZAAKCEPTOWAŁAM 😠 MA TUPET.BAŁAM SIĘ TEŻ TROSZKĘ JAK TO BĘDZIE JAK SIĘ NAM DZIDZIUŚ URODZI CZY MĄŻ NIE "ODSUNIE"SIĘ OD JESSI ITP,A JEST WSPANIAŁY,W SUMIE TO POŚWIĘCA JEJ WIĘCEJ CZASU CZASAMI NIŻ JA ☺️ WIEM,ŻE ON TO BY NIGDY NIE DOPROWADZIŁ DO ZERWANIA KONTAKTÓW Z DZIEĆMI.DZIEWCZYNKI TRZYMAM ZA WAS KCIUKI CAŁYM SERCEM,ŻEBY WAM SIĘ UŁOŻYŁO WSZYSTKO,MOŻE CZASAMI LEPIEJ SIĘ ROZSTAĆ NIŻ KLEIĆ ZWIĄZEK NA SIŁE,NP DLA DOBRA DZIECKA ITP,BO Z TEGO NIC NIE BĘDZIE,A POCO MACIE SIĘ MĘCZYĆ.

ALE WALNĘŁAM REFERAT Z RANA ☺️ WENA TWÓRCZA MI SIĘ WŁĄCZYŁA:P :laugh:

U NAS PIĘKNE SŁONECZKO,WIĘC DZISIAJ ZAPEWNIE GDZIEŚ POJEDZIEMY,WAM TEŻ ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA 😘 😘 I KWIATUSZEK DLA ANETKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllllllllllllloooooooooooooo

moje piwko skonczylo sie n a 1/3 puszki i papiersoku po ktorym nie bylo mi dobrze...ale ten smak mniam mniam:P:P:P


aNETKA KIJOWO ALE TEGO MENZULKA BYM CHYBA WYKASTROWALA...DASZ SOBIE RADE JAK MOWISZ...A ON W NAJBARDZIEJ POTRZEBNEJ CHWILI SPIERDALA....I TAK MYSLA ZE POZNIEJ BABA ICH PRZYJMIE I TAK JEST NAJCZESCIEJ...ANETKA NIE POZWOL NA TO TY I DZIECI NAJWAZNIEJESZA A FACETOW JEST FULLTUM...JAK ANULKA MOWI...KFIATULCEC DLA ciebie ode mnie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki

zoltri ale lipa z tymi szczepieniami ale już po sprawie bo moja zaszczepiona i to skojarzoną

Beatka supoer domek mamy coś podobnego ale teraz do niego wejść sie nie da bo tam skład budowlany jest 🤪

Zosiula i Anetka damy radę co prawda ja już w sukces mojego małżeństwa zaczynam wątpić ale cuda się zdarzają.
A matka Michała jest kopnięta że go przyjmuje jak dzieciak ma kaprys i zabieraz zabawki i wraca do mamusi co za ....
Mój do mamusi nie idzie bo by go wyrzuciała na zbity pysk bo w dzień ślubu mu powiedzieli "od teraz masz wejście do naszego domu ale tylko ze swoją rodziną!!!"
Poszedł z Olcią na basen ja mam to gdzieś nie mam zamiaru męczyć Małgosi na takim upale jeszcze na basenie gzie tłumy ludzi niech się wymoczy ja zaraz się kłade ma drzemkę bo mała wstała dzisiaj o 6 rano.

Jak widzę na zlocie będzie tylko Zoltri, Renia, Aniutka, ja i Gocha oj nie ładnie kobitki, ale po cześci was rozumiem.

Aurelia ja chcę szwagra z molestować żeby nas rzucił do Szczyrku to wypijemy i zapalimy obiecuję!!!!

Mnie czeka ciężki tydzień bo muszę wyprawkę kupić, Olcię spakować na wyjazd itp.

Buziak z bukiecikiem dla Anulki za twardą babkę 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu wiec my sie popiwkujemy heheh


Ja caly dzien na zakupach ...kupilismy zajebisty dresik adasia dla malego moj brat ma taki sam wiec sie smiejemy ze miniatura bedzie sie w wozku za nim wlokla hehehehe
ale oczywiscie wszystko co ladnie na wieszaku wyglada i na innych to na mnie zle 😠 😠 😠


moje malenstwo dostawalo na szybkiego cyca ALBO BUTLE i malo co spalo wiec teraz zapada w niedzwiedzi sen heheheh


radziu kfiat reszta gdzie sie podziewa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane.

Ten weekend to chyba jakiś na kłótnie z facetami, bo też miałam kolorowooo ze hoho!!! Ale na szczęście ze juz pogodzone... :P :P :P

Radziu dostał Kubuś antybiotyk w maści na alergie skórną bo ma już ropienie prawie ze do żywej krwi i bardzo go to boli. Antybiotyk też dostał na kolki, i juz odpukać widze piersze efekty. A i wielkie dzięki za przysługe. Kfiatulec do Ciebie przyleci!!!

A my właśnie wrócilismy z weekendu w górach, ciut wypoczęci mały nałykał się mnóstwa świeżego powietrza i teraz pada u boku tatusia, mamusia podładowała ciut baterie do spotkania z szefem. Trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro rano ide na rozmowe z szefem firmy w której pracuje. POdobno zaczęli zwalniać umysłowych, wiec aż cierpne co chce ode mnie. Brrr mam stresa, buziolki kochane, pedze do moich meżczyzn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
kuzwa co z tymi facetami, pojebało ich dokumentnie! najciezszy okres a oni uciekaja. brak mi slow i tylko plakac sie chce nad ich debilizmem...najwazniejsze zeby miec wsparcie u rodzicow a oni niech liżą bena!babeczki trzymam kciuki i wspieram was na odleglosc.

u mnie ok, goscie pojechali, my dzis bylismy caly dzien w Malborku , bylo upalnie ale jakos dalismy rade.

co do skojarzonych szczepionek to ja tez slyszalam od jednej pani dr ,ze bardzo dobrze robimy szczepiac osobno . mam nadzieje,ze tak jest.

zoltri ja mam to samo- wstret do kupowania sobie ciuchow,jeszcze nie to ciao co wczesniej i dlatego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze Reni a od czego ma to uczulenie?? wiadomo? biedny mały skarbek sie meczy!

u nas ciagle pupcia odparzona- co zaleczone to znow czerwono, przez te upały! zmieniam co chwile piluszke, jak tylko cos zrobi- zeby nie dobijalo skory- dziennie z 15 szt idzie a ta skorka dalej sie paskudzi 😞 moja mama mowila,ze tez mialam taka delikatna skorke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, WIEDZMY 🙂

WSKOCZYLAM TYLKO NA CHWILE BO JESTEM PADNIETA, CALY DZIEN BYCZYLAM SIE NAD MORZEM. POJECHALISMY DO STEGNY I TRAFILISMY NA SWIETNA POGODE, SPALILAM SIE TROCHE 🤨 ALE KORKI, KORKI, KORKI 😠

NADROBIE ZALEGLOSCI I WPADNE JUTRO, SPOKOJNEJ NOCY KOCHANE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...