Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEWCZYNY WIECIE ZE BEDZIE MUSI BYC OK 🙂 🙂 🙂 🙂
DZIECIAKI WYDZIWIAJA JAK NIC Z TYMI BAJKAMI I FILMAMI A FIRM KASIURE TRZEPIA...ALE JAK NIE ZAKUPISZ DLA DZECKA TO POZNIEJ BEDZIE MOWIC ZE JEST GORSZA ITP:~(

KURNA W PL ZDZIERSTWO NA WSZYSTKIM CHAMSTWO SIE SZERZY 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anula8715 napisał:
WITAJCIE LASKI 😘
MY TROCHE MARUDZIMY I MAMY JAKIES GORSZE DNI. ZA POL GODZINY REHABILITACJA 🤨 FLAKI MI SIE PRZEKRECAJA JAK POMYSLE ZE BEDZIE RYK, RYK RYK.
ZOSIENKO! KOCHANIE! MUSIMY WIERZYC W TE NASZE SKARBY, CHOCIAZ BRAKUJE NAM JUZ CZASAMI SIL ☺️ BEDZIE DOBRZE, PRAWDA?!SPADLO NA NAS TO CO SPADLO, ALE TEN NA GORZE CZUWA I DZIECIACZKI BEDA SPRAWNE WIERZE W TO W GLEBI DUSZY! A WYSOKOSC TEGO ZASILKU ZOSIU, TO POPROSTU MASAKRA JAKAS 🥴 RADZIA, TO MNIE POCIESZYLAS 😘 😘 BUZIOLE DLA KAMILKI I OLENKI 😘

Tia...Ten zasiłek to dno 😠
I tj Radzia pisze nie przejmuj sie gadaniem rehabilitanta 😘 Radzienko- wielki całus dla Ciebie 😘
Anula, kryzysów jeszcze troche przed nami ale nie mamy wyjścia-trzeba iść dalej i robić swoje.Ja, choć w to trudno uwierzyc troche sie oswajam z tym płaczem w trakcie rehabilitacji- na poczatku była masakra, ale jak cwicze 4 razy dziennie to troche sie uodparniam choć serce boli...Nas wczoraj rehabilitanka zapewniała,że na pewno nie bedzie trzeba operacji...Wierze Jej ale to wyjdzie za miesiąc, dwa.A mięsnie niestety zanikają pomimo moich działan:cwiczen i masowania 2, 3 razy dziennie
Zoltri, masz racje,Polska to popieprzony kraj pod tym wzgledem 😞
Ide udoic troche mleka i moze skocze na godzine na siłke...Jak nie zasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki będzie dobrze i inaczej prosze nie myśleć!!!!

była u mnie sąsiadeczka wypiłyśmy po lampce Martini bo ja już praktycznie nie karmię bo Małgosia ma moje cyce w d.... woli flachę bo tym się najada.

Olcia poszła do kolegi 😉

Mała odlatuje w łóżeczku a ja idę coś zjeść.

A wy się odstresujcie nie ważne w jaki sposób czy lody pod każdą postacią:P czy siłka też nie wnikam w jakiej formie.

Zajrzę tu może jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
my caly dzien nad morzem spedzilismy , tymus byl grzeczny.

nie mam juz dzis sil czytac zaleglosci, moze jutro sie uda.

caluski dla wszytskich skarbeczkow!


ja jutro mam wizyte u stomatologa wiec wyjde gdzies o 300zl lzejsza 😞 ale zeby to priorytet! staram sie bywac regularnie.
o 11.30 mam dentyste, pozniej jade do tatusia na reszte dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek wiedźmy

dzisiaj ja otwieram dzionek 🙂

Mała dzisiaj w nocy była tylko na butli bo mojego cyca już olała wczoraj dawałam jej cyca a ona i tak musiała dostać butlę więc chyba moje cyce już mają wolne ale jeszcze zobaczymy.
Ja nie widzę różnicy czy ona jest na cycu czy na butli bo tyle samo razy się w nocy budzi chyba jej to będę zagęszczała kleikiem ryżowym 🥴

Teraz leży i marudzi.

Anula mam pytanko ile jasio miał tygodni jak mu podałaś deserek czy tam zupkę??
Planuję mojej wprowadzić w nadchodzącym tygodniu.

Dzisiaj w nocy uznałam że zrobię chrzciny w domu nie w knajpie, bo choinka dużo sopbie spiewają a ja będę miała 20 osób więc za 1500 zł zrobię w domu niezłą imprezkę. Teraz mam dwa mieszkania do dyspozycji bo moja przyjaciółka się wyprowadziła do nowego domku i na dole jest wolne jej mieszkanie a ja głównie potrzebuje lodówki bo to jest główny problem w lecie. Wiem że się narąbie przy garach jak głupia ale szkoda mi dać tyle kasy w restauracji. A wy gdzie robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA CZAROWNICE 🙂

MY JUŻ TEŻ WSTAŁYŚMY!!!MOJE SŁONECZKO DZISIAJ MA 7 LAT I OD 6.30 JUŻ KRĄŻYŁA PO DOMU W POSZUKIWANIU PREZENTU:laugh: :laugh: :laugh: A MALUSZEK NAJPIERW ZE MNĄ JEJ ZAŚPIEWAŁ STO LAT,A POTEM ZESZCZAŁ SIĘ JEJ DO ŁÓŻKA:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

U NAS OK WSZYSTKO,LECĘ ZARAZ PO JAKIEŚ ZAKUPKI JESZCZE NA JUTRZEJSZĄ IMPREZKĘ,MUSZĘ SZYBKO IŚĆ BO DZISIAJ PIĄTEK I ZARAZ BARAZ MOCHEROWE BERETY WYCZYSZCZĄ 😠 A MI GŁÓWNIE O MIĘSKO CHODZI 🙂

DZISIAJ NA NOC WSADZIŁAM SOBIE WKŁADA POPORODOWEGO I MIAŁAM Z GŁOWY:P @.

ZOSIA I ANULA ZOBACZYCIE ANI SIĘ OBEJRZYCIE,A WSZE SZKRABY BĘDĄ ROBIŁY FIKOŁKI I SKAKAŁY PO DRABINKACH 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosiu ja wiem jak ciężko dostać zasilek w dzisiejszych czasach. Mi się odpukać drugi raz udało. Teraz mi dali na 3 lata, II stopień niepełnosprawności z powodu tzw Choroby Wilsona na którą choruje. Wykryto mi ją 3 lata temu w wyniku ciężkiej niewydolności wątroby. Teraz też boję się o moją córkę bo jest niewielkie prawdopodobieństwo, (ale jest) że ona też jest chora. Ale dopiero tego mogę dowiedzieć się gdy skończy 3 latka. Wtedy muszę pojechać do Warszawy na badania do Szpitala dziecięcego.

Także myśl Zosiu pozytywnie a wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki ja juz też na nogach, ale zaraz zmykam do pracy. Kubuś pracuje w łóżeczku na kupeczką, coś cieżko idzie ale pracuje.

Radziu ja już miałam chrzciny w lipcu i robiłam w domku, kosztowało mnie to gdzięś ok 500 zł na 12 osób, na moich małych 36mkw. CIasne ale własne.

Buziaczki dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja tylko na chwike:*

Zosiu Aniu! Myśleć pozytywnie to podstawa!!!!bedzie dobrze bo innej opcji nie ma!!!Buziolki dla Was 🙂)

Radziu ja też planuje w domu i róznież bedzie maks 20 osób. Jakbyśmy chcieli robić w knajpie to musielibysmy robić drugie wesele 🤪
a do gotowania, żebyś nie siedziała w garach może jakąś kucharke wynająć, zawsze to ulga a o wiele taniej niż w knajpie, pomyśl o tym.

Anulka!Wszystkiego najlepszego dla Twojej kobitki!!

mykam, bo musze poprasować rzeczy małego i firanke grrrr 😞
ma ktoś patent na 5 m 210 cm firany z organtyny??to pieruńsko sie prasuje 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIUTKA DZIĘKUJĘ!!!

CO DO FIRANY TO WSPÓŁCZUJĘ,WIEM COŚ O TYM BO U TATY TAKIE PRASOWAŁAM DUŻE SZOK,JA ZAWSZE NAJPIERW GÓRĘ PRASUJĘ PO CAŁOŚCI A POTEM DÓŁ 🙂

CO DO CHRZCIN TO MY DOPIERO CHCEMY W GRUDNIU,I ZDECYDOWALIŚMY ,ŻE RACZEJ ZAPROSIMY TYLKO RODZICÓW CHRZESTNYCH Z RODZINAMI I DZIADKÓW CO I TAK DAJE 14 OSÓB Z NAMI I DZIEĆMI 😠 I CHYBA ZAPROSIMY ICH TYLKO NA OBIAD DO KNAJPKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!

zosiu aniu trzeba cwiczyc cwiczyc cwiczyc! wpadniecie w rytm i bedzie dobrze! a dzieci beda rosły i dzieki waszym staraniom wszystko bedzie wspaniale! my robimy chrzciny takie skromne,bo nie lubimy celebrowania chrzcin czy komunii jak wesela.komercja i juz! beda rodzice chrzestni z druga połowa plus dziadkowie. czyli lacznie z nami 10 osob.

u nas upał dzisiaj! jem sniadanie, karmie tymka i pisze- ale sie roztroiłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noclegi klepnięte więc imprezka jest już na 100% 🙂

Anula i Zosia jak byście przyjeżdżały tona dzień dzisiejszy nie ma wolnych już pokoi w tym hotelu co dziewczyną załatwiałam zbyt długo się zastanawiałyśmy 😠 ale coś w okolicy myślę że znajdziecie już na miejscu.

Ja na chrzciny też zapraszam tylko chrzestnych dziadków i rodzeństwo nasze ale to się uzbierało 20 osób z dziećmi 🤪

A co do firan to masakra ja lubię myć okna ale nie znoszę prasować i wieszać firan chociaż mam uszyte na wymiar ale nie znoszę tego!!!!!!!!!!!

W domu kupię na cały dół rolety rzymskie nie firany na całe okna mam to gdzieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny !
u mnie masakra w nocy 🤢 ale to z mojej winy nie dziecka - wczoraj troszke porobiłam różnych rzeczy i byłam zmęczona, jak się położyłam ok 22giej tak obudziłam się o 2 w nocy z rozsadzonymi cyckami, dziecko nie umyte 😞 dałam sobie spokój z myciem ale jedzenie jej odciągnęłam, nakarmiłam ją przebrałam i mi tak lajtowo zeszło z tym do 3, no a dziecko mi się później obudziło o 6! i chce sie bawić!! oj ciężko było
a z tymi chrzcinami to ja mam dość żali po weselu i zapraszam całą najbliższą rodzinę bez wyjątków zresztą nie wypada inaczej, nooo i w sumie się uzbiera 50 osób. Moi rodzice otrzymują że się wszyscy zmieszczą w dużym pokoju i myślę że damy rade. A jeśli chodzi o przygotowania to mamy wprawę, chociaż aż się boję. Mój kuzyn robił dla 30 osób w knajpie chrzciny bliźniaków i zapłacił 2500zl, w Osieku w domu weselnym kosztuje 90zł od osoby więc z napojami wyszło by tyle że nawet nas nie stać. Mój tato liczy że wyjdzie nam podobnie co mojemu kuzynowi. A i jeszcze namawiam moją teściową żeby do nas przyjechała troszke wcześniej to też pomoże( tu był mały konflikcik z Grzesiem ale i tak się już na tyle rozpisałam )

JESSI WSZYTSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 dużo zdrówka, wielu przyjaciół w szkole 🙂 i żeby Ci się wszystko w szkole podobało, żeby Twoja Vanesska była grzeczniutka i szybciutko urosła i była Twoją najlepszą przyjaciółęczką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek@P:P:P:P:P:P


Jessi Pudzian i Ja skladamy najslodsze zyczonka ....aby mamusia byla dobra dla ciebie i ci wszytsko kupowala eheheh a ty masz byc grzeczna i pomagac mamie przy VEnessce :P:P:P:P:P


szczere:P:P:P:P

JA CHRZCINY ROBIE 27.12 WIEC ZIMA....MAM ZNAJOMY 'ALA' PUB W KTORYM GOTUJA I JAK WYNAJME TO NA CALY DZIEN BO ZNAJAC MOJA RODZINKE TO POD WIECZOR BEDZIE TREBA 'DUZY'TOAST WZNIESC WIEC JAK BYM W NORMALNIEJ RESTAURACJI ROBILA TO POLOWA BY POZNIEJ W MIESZKANIU WYLADOWALA...MI SIE NIE OPLACA ROBIC PO PIERWSZE Ja nizbyT DOBRA KUCHARKA MAMIE BY SIE JUZ NIE CHCIALO ZA DUZO ROBOTY A ZAPLACE I BEDZIE MNIAM MNIAM BO WLASCICIELKA WSPANIALE GOTUJE:p:p:p:p:p:p:p


RADZIA MOJ POWOLI TEZ WOLI SMOCZKA OD BUTLI ALE OSTRO GO DALEJ DO CYCA...CZASEM SIE WYGINA JAK MU TROSZKE MLECZKA ZAAPLIKUJE TO ZNOW JAK PRZYSSAWKA ZASSYSA HEHEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jessi najserdeczniejsze życzonka od Oli, Małgosi i "ciotki" Kaśki 🙂 Kochanie dużo zdrówka, radości super koleżanek w szkolr, samych pogodnych dni i żeby cię mamusia z tatusiem nie denerwowała i oczywiście nie marudzącej siostrzyczki 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 i bukiecik stokrotek dla ciebie na mamusi konto 🙂

Babeczki wkurzyć was?????
Dostaliśmy własnie zaproszenie na wesele na
22 sierpnia :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ale prawdopodobie nie pójdziemy bo to wesele kolezanki z pracy Radka ale jak pójdą wszyscy zaproszeni z komendy i z dziećmi ktoś mi zostanie to pewnie będę musiała iść ale imprezki naszej nie odpuszczę nie wiem jak to zrobię ale w Szczyrku jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje Wam jeszcze raz w imieniu mojej starszej:P :laugh:

kuźwa a ja przeżyłam horror z małą żmiją na zakupach 😠 😠 😠 darła pyszczka w niebogłosy,ludzie mnie w kolejce przepuścili po mięso i wędliny,a ja z nią na rękach,nie wiedziałam co mam kupić bo pozapominałam z tego wszystkiego,pani ze stoiska mi żarcie do wózka pakowała,normalnie mała terrorystka tak mi dała popalić,że aż mi pot po dupie ciekł 😠 a przyszłyśmy do domu i poszła śpać,normalnie jak tu się na gnidę nie wkurzyć 😠 😠 ale najważniejsze,że już zakupiki zrobione i tylko jutro robota,najgorsze krojenie do sałatek 😞ale mężuś obiecał,że mi pomoże i wszystko razem zrobimy 🙂no i jeszcze tort mi został do zakupu,ale to jutro,bo nie zamawiam tylko w auchanie kupię tam są pyszne i tanie:P już mnie kurdę ta imprezka prawie 200zł kosztowała,samo żarełko i to bez przesady i napoje,a jeszcze jakiś alkohol itp,głupie niby urodziny,a tyle kurdę kasy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak zoltri przepuszczą po interwencji jednej starszej pani mnie przepuścili i to dlatego,że jestem stałym klientem u tej kobiety na wędlinach to mnie zna kilka lat,a tak to bym nie liczyła 😉

hehe moja wczoraj się tak obsrała,że aż body miała brudne:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi to moja teraz nie robi jakiś ogromnych kupek, ale robi je z takim pietyzmem: najpierw mnie powiadamia że coś jest na rzeczy głosowo, a potem wpatrując się w moje oczy robi... i robi i jest coraz bardziej zadowolona aż w końcu krzyknie raz i drugi - i to znaczy że już zrobiła:laugh: :laugh: :laugh:

Anulka kwiatuszek dla Ciebie i Twojej Starszej poleciał 🙂

noo a mi w autobusie też zwykle staruszki ustępują miejsce jak jade z małą - dobra stara szkoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do obiadku temat o gówienkach:laugh:
moja wczoraj taka walneła że pod pachami nawet miała 🤪

zoltri u nas takie samo chamstwo!!! tez cię nikt nie przepuści a mochery to jeszcze się popchają żeby wekść przed ciebie!!!

ja na slub nie pójdę bo o 15 a najwyżej radek pójdzie a jak ja bedę nie dopita to pojadę ze szczyrku na wesele:laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...