Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Hej Radziu podam CI przepis na poziomeczki jak mam wróci z pracy bo to babcia zaserwowała wnukowi poziomeczki. Ni niby to silne alergeny, ale np jak jeszcze karmiłam cały czas jadłam świeże truskawy i poziomy i nic nie było małemu, więc nie bałam sie spróbować. A poza tym jak sie nie spróbuje to się nie wie 🙂


dzięki reniu 🙂

ja jak karmiłam to też jadłam i truskawki i poziomki i też nic jej nie było więc też przetestuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja glista wkońcu na troche zasnęła.
zdążyłam posprzatac, zrobić sernik z proszku i andruta z krówką z puszki hehe poszłam na łatwizne 🙂ale ciężko coś zaplanować jak ciągle sie mysli ile ma sie czasu. Jak jest marudny to potrafi oko na 5 minut zamknąc i obudzić odrazu z rykiem, wtedy matka wszystko rzuca i leci do synusia 🙃
ale na szczescie Morfeusz sie nim porzadnie zaopiekował 🙂

podziwiam Cie Reni ze juz dajesz maleństwu różne smakołyki. ja to sie boje 😞 widze że Janek bardzo reaguje na to co zjem i ma identyczną przemiane jak ja tyl;ko z opóźnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja zrobiła trzy łyczki soczku teraz czekam na efekt 🙂

Od dwóch dni praktycznie nie śpi w dzień tylko krótka drzemka tak 15 min i już baterie naładowane.

Moja teściowa przysyła mi mms-y z dziećmi na tle morza chyba ją zarąbie bo aż mi się chce ryczeć że oni plazują a my w murach siedzimy :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nic nie mow Radziu, ja tu mieszkam a na plaze nie chodze,bo dziecko za male na plazowanie i jeszcze brzucha nie moge opalac 😞 wiec jedyne co wolno to spacerki deptakiem...

moj pospal chwile ze mna w lozku, obudzil sie i dalam mu butle - spi teraz jak zabity , mowie wam,ze w sztucznym sa jakies narkotyki 😠
ja zrobilam obiadek- losos w ziolach, male marchewki na parze i warzywa na patelnie . maz dalej wczorajszy. teraz poprasuje malego ciuchy, pozniej sie zrobie, karmienie i jedziemy do tesco po zarło,bo pustki w lodowce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
nio wiem ja nie ufam kremom i moze znikaja ale te leciutki jaik ktos ma ...wyjasniaja...mam cepan i jak cos kupie no-scar na blizna...ale mikrodermazja mnie czeka ...io tak kocham moje rozstepy bo musze z nimi zyc 😞

zoltri ja też mam rozstępy pod brzuchem...całe mnóstwo. Ale pożyczyłam sobie lampe bioptron i sie naswietlam 3 razy dziennie po 6 min. I po 2 dniach są już zauważalnie jaśniejsze. Ale ślad i tak pozostanie...chocby nie wiem czym je potraktować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie wiedzmy
zajrzałam na chwilke ale pewnie Radzia wam zdała relacje ,że u mnie wszystko ok! 😎
a wiec moja córcia śpi w polsce jak znarkotyzowana 🤪 ale kiedy wczoraj obiecałm sobie ze posiadzę na brzuszku ,to kopnełam noga w coś od kompa i szlag trafił karte graficzna i straciłam kontakt ze światem a kiedy dzis mój brat wpadł ,zeby to naprawc (oczywiście zjebke dostałam)to glista poszła spać 10min temu! 😠
ogólnie u nas super,wczoraj zrobiłam włoski i obeszło sie bez podania mleka z kartonika ,dzis polatałam po mieście ,ajutro wybieram sie na giełdę towarową ,mała jest super grzeczna jak zostaje z babcia i narazie z nią wytrzymujemy 😉 tzn. z babcią

w poniedziałaek mamy usg bioderek i główki ,chyba wszystko bedzie dobrze bo ostatnio oglądała ja pediatra w Stalowej jakas podobno specjalistka to mówiła ,ze nie widzi potrzeby robienia ale ja tam wole wszystko sprawdzić ,za duzo juz przeszłam z tymi wynikami krwi ,to mam nadzieje ,że chociaz z tym bedzie dobrze 😞


jak tam wyglada nasz plan spotkania w Szczyrku???
Kto będzie na stówę???

ale jestem ciekawa co u was???chyba lecę troszke poczytać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytałam troszke i juz wiecie:jajnika nie mam i nigdy nie miałam a mój doktorek do którego chodzę od 6 lat tego nie zauważył!!!!zgroza!!!strzelił cegłe jak mu o tym powiedziałam i stwierdził ,ze może byłam na na jkiejs dyskotece gdzie wycianali organy i zamiast nerki wycieli mi jajnik 🤪 🤪 🤪 🤪 tu u nas była taka afera ,ze podobno ktos jakiejs lasce upitej z disco wyciął nerkę:Pno i on chciał to w żart obrócic bo mu tak głupio było za to niedopatrzenie ☺️

Olivka wczoraj skonczyła 2 miesiące i wazy 4700g 😘

a dziś odwróciła sie z brzuszka na plecki ,troszke przypadkiem ale ciesze sie ,że jest taka silna ,bo jest, mam codziennie porównanie do małego od mojego brata który jest 2 dni od niej starszy 🙂 mała żmijka ,rusza sie bezprzerwy i strach ja samą na łóżku zostawić 🤪

ide spać kochane laseczki 😘


Aniutka
jak samopoczucie po tych pigułkach ,bo wziełam raceptę i chcę je kupic ale nie wiem jak je bede tolerowac ,ale chyba lepsze te tabsy niz gumki 🥴 bo u mnie z ta wadą macicy czyli brakiem jajnika spiralka odpada ,a nawet nie chciałam 😞 ??/????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri, ja wiem co to znaczy rozstępy. Zawsze byłam laską a po porodzie figura została jak przed porodem ale ostały mi się rozstępy. Mam je pod sam pępek więc nawet majtki nie zakrywają i na boku bioder 😞
Miałam iść na lasery ale to koszt 1000 zł. Na szczęście moja koleżanka ma tą lampę Bioptron i mi pożyczyła. Naświetlam się juz kilka dni i widac roznice. Rozstępy sa jasniejsze przez co mniej widoczne. Wiem ze slad i tak zostanie no ale dla wlasnego samopoczucia chce cos z nimi zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Rozpoczynam dzioneczek.

Zliczylismy jednak koncert, a nawet w porządku było.

Mały z babcinką przespali całą nocke.

Co do wprowadzania dodatkowego jedzonka naszym maluchom i alergennym poziomką powiem Wam tak, sama mam alergie i skórną i pokarmową prawie ze na wszystko i żyje z tym już lata. Im bardziej człowiek uważa na alergeny tym bardziej w kontakcie z nimi cierpimy. Poziomeczki zaakceptowane, wiec ciupiemy nadal.

Ja się nie moge doczekać fikołków mojego królewicza. Jest straszliwiesilny ale jeszcze nie odwraca się mi na boczki. Moze przez tę rozporeczke.

Co macie na myśli mówiąc drobiazgi dla maleństw na spotkaniu w Szczyrku? Bo nie mam pomysłu w co zainwestować ☺️

Dobra zmykam zrobić małe zapasy i pedzimy do kościółka. Buziaczki dla Was i miłej niedzieli Wam życzymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy moje kochane!!!
jak ja chcialabym z Wami sie spotkac ! kuzwa prezesowej nie bedzie 😞 😞 😞 😞
za to moj maz powiedzial,ze pojedziemy na lubelszczyzne przez nidzice , tam zanocujemy wiec spotkam sie z Ania i Kropkiem! jedno dobre!
z Zamoscia jest ponad 400km ale ja nie przestaje kombinowac.
dzis czas na las 🙂 jedziemy!
jest piekna pogoda, Olcia sie opali i jak murzynka bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek

dzis wielkie pakowanie ruszamy w droge o 16 naszego czasu:PP:P:P

bagaznik na dachu zapelniony ciuchami a w bagaznik wkladam wozek i malego rzeczy:P:P:P:P

troszke mnie przeraza ta podroz ale ja szurnieta sama wybralam jechac autem raz sie zyje :P:P szkoda mi tylko mojego szkrabka 😞 😞 😞

wilsonka ta lapa droga jest ale jak cos to moze zaiwestuje jezeli naprawde cos pomaga to warto...a pamietaj ze laser tez ich moze w ogole nie zredukowac zalezy od ciala....ja zalicze mikrodermaze w pl i zobaczymy i pomysle nad ta lampa:P:P:P:P

ja juz kupilam male upominki ale naprawde drobne bo nie ma juz jak tego targac a mysle ze kazdej mamusi sie przyda :P:P:P

buziole i kfioat dla prezesowej:P:P
kombinuj:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

ja już po kościółku po drodze kolejne spięcie z Radkiem , ale to już mnie nie rusza

mała coś tam miałczy cholera w dzień prawie nie śpi 😠

miałam jechać na giełdę zobaczyć za bluzami dla Oli do szkoły to ten zabrał mi samochód i pojechał na jego działkę do deprechy mam jeden krok.

Beatka będziemy imprezpwać tutaj www.zbojnik.blk.pl 🙂 nacesz oko widokami 🙂

IOdę zrobić sobie kawkę

Zoltri spokojnej podróży iczekamy w Szczyrku tylko mame uprzedź z jakimi wariatkami będzie musiała przebywać:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia nie jesteś sama! Do deprechy jeden krok, u mnie to samo. Non stop się "żremy" od wczoraj o wszystko. Szlak mnie juz trafia. I mam w domu ciche dni. Odzywamy sie tylko do małego. QWA MAĆ chłopom się we łbach przestawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂

my wczoraj zabalowalismy do 2 w nocy i dzisiaj mnie kac męczy hehe:P bo męża brat z żoną zostali z nami u taty i świętowaliśmy urodzinki:P :laugh: :laugh:

współczuję Wam tych spięć cały czas z tymi chłopami 😞ale co zrobić jak to takie osły są faceci 😠

ja mojej się boję małej podawać jeszcze coś innego oprócz mleka 🤢

zoltri szczęśliwej podróży i do zobaczyska za tydzień 🙂

gosia jednak Oliwcia woli ojczyznę:P bo tu taka grzeaczna!!!

teraz robimy sobie kiełbaski z grila na obiadek:P spasę się niedługo,że będę grubsza niż w ciąży:P :laugh:

całuski i miłego popołudnia 😘

kwiatuszek dla radzi że znosi tak humorki męża.i ja też Olci zazdroszczę morza,ale niech chociaż dziecko korzysta jak może,dobrą masz teściową bo moja to tylko mała na działkę zabierze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula no to powalczyłaś ach jak ja bym tak chciała z moim się piwka napić 🥴

Zoltri czekamy na wieści...a wogóle ktoś ma numer tel do Zoltri??

Jutro idziemy z Gocha na lody ciekawę czy ją poznam 🙂

Ja z małą byłam na lodach teraz już siedzimy w domku a mój był na działce owoce pozbierał i leżą sobie na szafkach w kuchni ja ich kur... nie będę przetwarzać bo nie mam dla kogo!!! A teraz zabrał rowerek i kawaler pojechał sobie na wycieczkę a my z Małgosią w domu siedzimy. Ja już do złożenia papierów o rozwód jestem jeden krok ilez mozna to znosić!!!

Pisałam do teściowej i dzisiaj dyżur z dzieć mi ma dziadek a ona wolne i moja Olcia ma wielbiciela dostała rano na śniadaniu prezent 🤪 Mała grandziara już serca skrada:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam do zoltri nr ale szkocki 🙂

o super że się z Gosią spotykacie 🙃

Radziu ale ten twój mąz to kawał świni,krwa mać niedziele itp jakby z Wami nie mógł pójść na lody,albo poprostu na spacer 😠 szkoda mi Ciebie bo jesteś dla niego za dobra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA DLA MNIE TO TY JESTEŚ MEGA WIELKA KOBIETA GODNA PODZIWU JAK NIKT INNY,ŻE TY TO WSZYSTKO ZNOSISZ I DAJESZ SOBIE Z TYM RADĘ TO NAPRAWDĘ BRAK MI SŁÓW ŻEBY OKREŚLIĆ JAKĄ JESTEŚ MAMĄ I ŻONĄ.A TWÓJ MĄŻ MOŻE KIEDYŚ ZROZUMIE CO STRACIŁ,BO JA MYŚLĘ,ŻE ON DOPIERO JAK WAS STRACI TO ZROZUMIE.KURWA MAĆ COŚ TRZEBA TEŻ DAĆ OD SIEBIE,A NIE ON TYLKO WYMAGA 😠 😠 😠 WKURZA MNIE CHOCIAŻ GO NIE ZNAM OSOBIŚCIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...