Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Goś - super... Jestem za spaniem z dzieckiem (do pewnego wieku - ku przestrodze to co napisała bhrka) o ile są ku temu odpowiednie warunki jak ma edithd :-) Ja mojego kładę na początek do łóżeczka - żeby choć troszkę się wyspać bo mamy niestety niezbyt szeroką kanapę, a potem jak się pierwszy raz obudzi to już zostaje z nami, i pomimo niewygody jest mi dobrze, a jemu pewnie jak W NIEBIE :-)

Przedszkolak już powinien uczyć się spać sam :-):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ LASKI 🙂

WYBACZCIE,ŻE WCZORAJ NIE WPADŁAM,ALE PRZYJECHAŁA KUZYNKA,ZROBILIŚMY FLASZKĘ I ZOSTAŁA U NAS NA NOC ☺️ I NIE MIAŁAM JAK ZAGLĄDNĄĆ.

RENI ALE WIEŚCI GRATULUJĘ ZĄBKA 🤪 I KWIATUSZEK ZA NIEGO 😘

POTEM PONADRABIAM ZALEGŁOŚCI.ALE WIDZIAŁAM,ŻE ZOSIA BYŁA.KOCHANA MOŻE JEDNAK OBEJDZIE SIĘ BEZ OPERACJI CAŁYM SERCEM BĘDĘ SIĘ MODLIŁA ZA WAS 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis po turze na lotnisko:P:P:P:P

ja lubie spac z malym ale z rana jak on sie obudzi bire go do wyrka i spimy razem az mamusia sie wyspi bodry synus pozwala na to bez problemu:P:P:P:P

a w nocy sie boje z nim spac ja sama twardo spie tak samo jak i moj men...wiec koldra albo przygniazdzenie...cchodz nad ranem opk 5 czesto juz zostaje obok bo leniwa mama nie chce isc do drugiego pokoju go odniesc:P:P:P


moj wlasnie sie spiol do klocka...i wszytsko do buzi znow


Gratu;acje Kubusiu:P:P:P i kfiatulec:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubuś padł a ja właśnie wróciłam ze sklepku 🙂 musiałam mu z tej okazji kupić jakiegoś nowego gryzaczka i zabaweczke 🙂 🙂 🙂 U nas jest taki zwyczaj w rodzinie, kto pierwszy dopatrzy pierwszego ząbka ten kupuje prezencik!!! Więc mamuśke szarpnęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

ja osobiscie nie jestem za spaniem z dzieckiem i ostatnio wyraziłam swoje zdanie na ten temat kolezance w zamian za to dostałam ten artykuł,i nich kazdy sie do nie go nastawia jak chce!Ja własnie ze względu na te więż biore Olivke nad ranem do łózka ale noce przesypia w kołysce,po to ja ma 🙂 musi wiedziec gdzie ma zasypiać!

Pieluszki Dada sa z Biedronki i dla mnie sa to najlepsze po pampersach i Hugiiesach w Pl dostępne podróbki,a tu juz wam móowiłam jade na Tescowych ,chociaz ostatnoi dopadłam Jumbo pakę 102szt Huggies za super cene no i mam zapas 🙂 Aha,Beti pieluszki LIdlowe są dobre jesli chodzi o przeciekanie i trzymanie kupki ale dla mnie jedno co mi przeszkadza to po jednym siku śmierdzą 😞 ja jestem strasznie wyczulona i wiecej ich nie kupie ,no nie wiem bo niektórzy ich używaja i sąok a mi to bardzo przeszkadza 😠

Chusteczki najlepsze w PL były dla mnie Bambino!I teraz tez sobie jakies przywioze jak bede miec luz w walizce 🙂


No i kwiat oczywiście dla Kubusia na 1 czerwcowy ząbek(tzn.pażdziernikowy)hihihi 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez nie sypiam z Kubusiem, zabieram go o 7 rano jak sie zbudzi i chwilke lezymy razem a w jego oczach widze jaką mu to frajde sprawia 🙂 chociaż dizisaj mam zapałki w oczach bo miałam ciężką nocke. Teraz juz wiem dlaczego 🙂

Huggisów też mam total zapas - z promocji 🙂 niby sie juz przyzwyczaiłam ale szczerze wole pampersy! Dady osobiscie nienawidze zraziłam sie na newbornach z Dady i jakos nie potrafie sie do nich przekonac 😮 A kosmetyki i husteczki to tylko Bambino!!! A i krem do pupci z tlenkiem cynku z Dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WAS KOCHANE MAMUSKI.
MY JUZ W SWOIM NOWYM MIESZKANKU I MAMY SIE DOBRZE.
ZOSIU MUSI BYC DOBRZE TRZYMAMY KCIUKI.
HANIA JUZ PIJE SZTUCZNE PRZED NOCA TZ NAJPIERW CYC A POTEM 60ML HUMANY.
BO JAK NIE PIŁA TO ZA 2 GODZ BYŁA POBUDKA.
A TERAZ JEST PO 6 GODZ.
MAM TERAZ WIECEJ ROBOTY BO WIĘCEJ METRÓW DO SPRZATANIA NO I JESTEŚMY NA MAXSA SPŁUKANIA A JESZCZE JEDEN POKÓJ DO UŻĄDZENIA ALE CO TAM DAMY RAZDE " NIE ODRAZU RZYM ZBUDOWANO".
MY TEZ SPIMY Z HANIĄ BO TO WYGODNE I PRZYJEMNE :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

zaraz nadrobię zaległości bo dopiero wróciłam z zakupów

Anula leć do rossmana są na promocji Hipp kaszka na dobranoc po 3,79zł 🤪 super cena i wogóle zauważyłam że oni mają najtańsze zupki deserki i soczki dla niemowląt. Zupki Gerbera są po 4,99 te większe słoiczki po 5 miesiącu a soczki hippa nektary po 2,99zł ale banana nie było kupiłam brzoskwinkę też bedzie chyba pyszna

Gocha monet nie mamy kuźwa nigdzie nie można ich jak na razie zdobyć więc razem jesteśmy w dup...

Lecę nadrobić zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!!

wpadłam na moment, bo mam dzis urwanie głowy, moj mezus wymyslił sobie ze zaprosi kolegów aby oblac samochód, no i od rana jestem w garach i robie słatki i ciacha etc w miedzyczasie karmiac cycem Jasia...ale wtedy mam chwile aby was\poczytac, bo tak to cały czas na nogach.

Zosiu!Jestesmy z Toba!Bedzie dobrze!Buziole dla was!!!! 😘 😘 😘

Sabinko!no to suuper ze jestescie na swoim. Nawet sobie nie wyobrazasz jak ja o tym marze 🙂)

my raczej nie spimy z Jasiem, biore go tylko na karmienie do łóZka bo na lezaco mi najwygodniej.Czasami przymkne oko to wtedy Jas ma fory, ale jak tylko sie ockne to go odkładam do kołyski. Bierzemy go do nas rano ok 5-6 jak juz nie spi i gada na całego 🙂)Jaś nauczył sie ze ma jezyk w buzi i tak smiesznie teraz mowi wywalajac go na wierzch..pekam ze smiechu z tego jego "bglbd"

Super KubuS!!pierwszy zabek 🙂)a swoja droga fajna tradycja Reni z tymi prezentami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam zaległości i w między czasie dałam małej zupke dzisiaj marchewka z groszkiem i kurczakiem:P

Zoltri kuźwa lekarze muszą mieć wolne cc na fundusz bo te pindy co załatwiają sobie cc na życzenie to kaska dla lekarza a lekarz robi na fundusz i w tragicznych przyadkach oszczędzają kretyni!!!

Kubusiu całusek od Małgosi na ten pierwszy ząbek 🙂

Małgosia nie śpi z nami wcale czasem na chwilkę rano ją bierzemy do siebie żeby z nią pogadać a tak to śpi w łóżeczku. ja się już sparzyłam na Oli zasypiała ze mną a potem radek ją przenosił do siebie aż doszło do tego że jak radek ją przenosił to był wrzask i do tej pory prosi czasem czy może z nami spać i to jest przerąbane.

A wczoraj było pyszne i słodkie kakao:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja byłam z małą na podwórku wreszcie dziś już prawie nie ma kataru więc nie kupuję i nie używam tego antybiotyku i mam nadzieję że nic jej nie będzie po tym spacerku... byłyśmy krótko tylko do sklepu i z powrotem, ale zziębły jej łapki - ubieracie już waszym maluszkom rękawiczki? ja muszę kupić jakieś bo nie mam wcale
Reni gratuluję pierwszego ząbka!! 😘 też powiększę wasz bukiet o jedną stokrotkę
no i w mieszkaniu dziś nam zaczęli grzać hura 🙂 i nawet Grześ wróci dziś o przyzwoitej porze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja koleżanka spod bielska - z Bystrej to opowiadała mi o takim zwyczaju że jak ktoś idzie zobaczyć maluszka po raz pierwszy to wrzuca mu do łóżeczka cukierki 🙂 a jak nie przyniesie to w domu zawsze są i się je wrzuca żeby maluszek miał słodkie życie - też fajna tradycja - ale u nas takiej nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, napisalam sie z ranca i net mi wylaczyli...fucking men!

my tez spimy z malym nad ranem, po kapieli maly dostaje butle i zasypia zwykle u tatusia na raczkach, pozniej w nocy po jedzeniu odkladam do kolyski a nad ranem juz laduje z nami :laugh:
bylismy na zakupach, poszlo znow kupa kasy ale jak mus to mus... 🤨

Reni gratulacje zabkowe 🙂

u nas beda szly, bo maly zjadlby wszystko co jest w polu złapania przez raczki, ciekawe ile jeszcze czasu zanim beda sie wyzynac...

jestem zmeczona, nie lubie zakupow... 🤢

chce sie wybrac na ekranizacje powiesci Coehlo 'Weronika postanawia umrzec', bo w kinach dzis premiera a ja uwielbiam tego pisarza...no i poczekam az bedzie w multikino dla rodzicow z malymi dziecmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,ale tu spokój dsziś no i dobrze bo dzis siostra była u mnie ,a wogóle to wykupiłysmy Tesco z Pmpersów.....zrobili bardzo dziwna przecene,bo wszystkie duze paki 3-ek po 60szt miały obnizoną cenę z 10,98 na 6,98euro no i wychodziły taniej niż te Tescowe więc wykupiłysmy wszsytkie ja dwie pzki acitvfit i 1 zielone a Monika 2 activ fit dla Emi 3-ek i 3 ppaki 5+ dla Dawida ,bo na noc mu jeszcze zakłada ,także mam zapas ,ale to tylko dlatego że taka cena bo nie mam parcia że musi być Pampers!
popołudniwy kwiatek dla Radzi żeby mi w koncu tego Reksia znalazła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego ja zawsze mówie ,ze nie jestem jakaś nawiedzona że MUSZĘ! miec Pampersy ,ale jak są w takiej promocjii ze wychodzi taniej niz inne to wiadomo że je kupię 😁

Fajnie Beatko ,że juz masz neta ,juz ja wiem co to znaczy byc odcietym od świata!

Sabince
to pozazdroscić ,ja tez bym juz chciała być na swoim ,nawet nieumeblowanym! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...