Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

GOŚ,ALE SUPER,ŻE OLIVCIA JUŻ TAK PRZYBRAŁA,MOIM ZDANIEM DOBRZE WAŻY,BO PRZECIEŻ PRZYSZŁA MODELKA 🙃 NO I COŚ TY JAK PRZEKONAŁA P DO KOLCZYKÓW??? 🤪 A MOŻE TATUŚ BĘDZIE MIAŁ NIESPODZIANKĘ???:P :P :P

ZOLTRI KUŹWA NIE MOGĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ NA TE BUCIKI ALE MI DAŁAŚ DO MYŚLENIA OD RANA,CHYBA BĘDĘ ZŁOTE OBSTAWIAĆ,A POWIEDZ MI ILE PRZESYŁKA KOSZTUJĘ BO JA WYNALAZŁAM TAK JESZCZE DWIE PARY KTÓRE BYM CHCIAŁA:P :P :P ALE TO BYM CI ZAPŁACIŁA O TAKIE??/

http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Shoes/all-over-sequin-soft-sole-boot/6016&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand

http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Shoes/black-patent-soft-sole-with-heart-cut-out-detail/5988&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand

BO ONE 6,5 FUNCIAKA BY WYSZŁY TO OKOŁO 30ZŁ NA NASZE NIE???A Z PRZESYŁKĄ???

U NAS JAK ZWYKLE NOCKA OK O 7 POBUDKA,TERAZ JUŻ PINESKA OBEJRZAŁA BRZYDULĘ I ZNOWU ŚPI:P :P :P
A JA POWYCIERAŁAM KURZE I JESZCZE ODKURZĘ TROSZKĘ,KUŹWA WCZORAJ SPRZĄTAŁAM,ALE PRZY TYM PIE TYLE KUDŁÓW 😠 😠

MIŁEGO DNIA,KWIATUSZEK DLA OLIVCI ZA KOLCZYCZKI 😘 😘 😘 AAAA I CHCĘ JĄ ZOBACZYĆ I TO SZYBKO:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam
miałyscie mi napisac co tu sie działo!!! 😠
oprócz jedynki Pineski nic nie wiem!

Zdjecie zrobie potem bo jeszcze śpi, a P nie wiem czy sie zgodził czy nie [powiedzxiałam mu wczoraj ze po wizycie i badaniu i za to ze tak ładnie przybiera jade zrobic jej kolczyki to nic nie powiedział albo nie zczaił albo po prostu juz miał dosyc moich przekonywan i uległ ,bo wiedział ze i tak zrobie.

Moja lekarka wczoraj też mówiła ze wszyscy polecaja trzymac dziecko na piersi do 6 miesiaca ,ale Olivka nie jest grubasem i lepiej zacząc po jedynm nowym posiłku wprowadzać pozatytm ona juz daje oznaki ze jest gotowa na jedzonko łyzeczką ,bo jak siedzimy przy stole i jemy to ona mlaska buzią i barsdzo patrzy sie za łyzką.Ale razem z tymi posiłkami -cyc!
Aha,i bardzo ważne co mi powiedziała ze teraz wszystkie karmy dla dzieci sa bezglutenowe ze względu na dzieci ze skazą białkowa i dla zdrowych dzieci bardzo wzne zeby w 6 miesiącu zacząć wprowadzać gluten czyli u nas to od listopada i zarówno dzieci na butli jak i na cycu!
Takze ukradkiem po łyzeczce kaszki manny do zupek:P

kwiatuszek dla Pineski za ząbeczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AURELKA CO ZA DIABEŁ CIĘ PODKUSIŁ,ŻEBY MI POKAZAĆ TĄ STRONKĘ 🙃 JAKIE TAM SĄ ŚLICZNE CIUSZKI 🤢 JA CHCĘ JESZCZE TAKIE COŚ:P :P :P

http://www.matalan.co.uk/fcp/product/fashion-to-buy-online/Infants-Fashion/toddler-boys-red-velour-santa-suit/9984&resultsPerPage=100&attrList=Dept,brand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ ZA DWA ZĄBECZKI 🙂 🙂MA JUŻ DWIE JEDYNECZKI NA DOLE I DZIĘKUJEMY 😘 😘 😘

NO CO U NAS SIĘ DZIAŁO W SUMIE NIC CIEKAWEGO.

BIDNY JASIU OD ANIUTKI CHORY I NA ANTYBIOTYKU 😞

KATHY PANIĄ MGR JEST 🙂

KURCZĘ JA JUŻ MAM SKLEROZĘ CO SIĘ JESZCZE DZIAŁA TAKIEGO WAŻNIEJSZEGO 🥴 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WŁAŚNIE APROPO TEGO GLUTENU JA TEŻ SIĘ ZASTANAWIAŁAM BO JA MAM TE KASZKI Z HIPPA Z TRUSKAWKĄ PRIOBIOTYCZNE I NA WODĘ I ONE SĄ OD 5 GO MIESIĄCA A TAM NAPISANE,ŻE ZAWIERAJĄ GLUTEN 🤢 I NIE WIEM CZY JEJ MOGĘ TAKĄ ROBIĆ

http://hipp.dodomku.pl/images/show.html?00028885.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja jeszcze sobie przypominam że Beata zrobiła tatuaż - i teraz połowa dziewczyn chce taki 😉 a druga połowa się waha 🙂
no i Renia wróciła do pracy
a Radzia nie może się doczekać aż jakaś wiedźma ją odwiedzi 🙂

kurde i nawet mają stroje mikołajek w tym sklepie i w sumie to wychodzą prawie tyle ile na allegro używane.... szkoda że nie ma tego sklepu w Polsce...

no wiem Anulka że lipa z tym lekarzem... - tz jak zapisywałam prawie w lecie tam Rozalke to było spoko bo naprawdę było mało dzieci i nawet raz się spóźniłm godzinę i było ok i czekać nigdy nie trzeba było... a teraz taki klops - ale grunt że chore bez problemu przyjmują bo nam się w sumie nic nie stanie jak się o dzień przesunie to szczepienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
Gos fajnie,ze zajrzałas do nas 🙂

u nas ok, jakos leci..

tymo w nocy zrobil pobudke a to u niego nowosc,bo do tej pory byly przespane, zrobil nad ranem kupona wodnistego ale mysle,ze przez wode z basenu,bo sie jej opił.
dostał na sniadanie kaszke w plynie.

Fajnie macie z tym sloiczkami, tymo nie chce za cholere. musze sama trzec marchewke albo jablko. moze dzis ugotuje marchewke i ziemniaka tylko musze kupic jakis blender,bo mam ale taki do napojow rozdrabniacz lodu a chce taki , ktory do miseczki moge wlozyc i wlaczyc.

Psinka sie znalazla, tzn. jakas pani znalazla ja i przyprowadzila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA A WIDZISZ ZE MNIE TO MATKA,ZAPOMNIAŁAM ☺️ ☺️ WCZORAJ PAMIĘTAŁAM,ŻE DZISIAJ KOŃCZY,A DZISIAJ 🤪

NIEBO MOJA TEŻ NIE ZABARDZO CHCE SŁOICZKI 😞WOLI JAK MAMA UGTUJĘ MARCHEWĘ Z ZIEMNIACZKIEM ALE W SUMIE TO Z 20 MINUT ROBOTY TYLKO BO Z 15 SIĘ GOTUJĄ,A KILKA MINUT BENDEREM I JUŻ JA MAM TEN BRAUNA I FAJNY JEST.

NO A JABŁUSZKO NA DROBNEJ TARCE STARŁAM I AŻ SIĘ ŚLINIŁA I NIC JEJ NIE BYŁO A PÓŁ DUŻEGO JABŁKA ZJADŁA,BAŁAM SIĘ ŻEBY JĄ BRZUSIO NIE BOLAŁ 🤢 ALE NASZCZĘŚCIE NIE,ALE KUPY JESZCZE NIE ROBIŁA JUŻ SOBIE JĄ WYOBRAŻAM JAK BĘDZIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, my po szczepieniu. przeszlo niezauważone 🙂 Mała zdrowa, ma 7100gr, ładnie na moim cycu przybiera 🙂 mamy podawac zupki jarzynowe z dodatkiem kaszki nestle 8 zbóż. ale tylko na koncu lyżeczki ta kaszka. i pani dr powiedziała ze lepsze sa sloiczki niz robione wlasnoręcznie zupki...hmmmm. ale zaczynamy podawac od 22.11, czyli jak skonczy 5 miesiąc. spac mi sie chce niemiłosiernie. zjem teraz sniadanko bo mala zasnęła.
u nas nic new gocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek

Pineska Naj Naj na miesieczniczke


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

anulka pokazalam ci bo mowilam ze kupie jej powiedz ktore chcesz...te kozaczki sa tez fajne...ja tam kupuje ciuchy dla malego


Sloiczki lepsze poniewaz sa ze sprawdzonych naprawde sprawdzonych na azotany itp hodowlii...wiec mamy pewnosc jak kupujemy....i to jest prawda moja mama pracuje gdzie robia podobne i higiena regula calego jest tak ostra ze az naprawde mozna sie zdziwic!!!!

Bhrka jakby mala sie urodzila z 50 lat temu to warzywa bylyby dobre

mowia zeby do roku podawac naprawde sprawdzone zrodla warzyw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI NAPISAŁAM CI,ŻE Z TYCH CO POKAZAŁAŚ TO CHCĘ TE ZŁOTE 🙂BO KOZAKÓW JUŻ MAM KILKA PAR,A TE BALETKI ŚLICZNE 🙃 I JESZCZE CI NAPISAŁAM CZY OPRÓCZ TYCH OD CIEBIE "W PREZENCIE"KUPIŁABYŚ MI TAMTE CO CI POKAZAŁAM I TEŻ BYM CHCIAŁA TEN STRÓJ MIKOŁAJA,WYSZŁO BY 12,5 FUNCIAKA ZA TE BUCIKI SREBRNE I CZARNE LAKIERKI PLUS DRESIK MIKOŁAJA,ALE JAK JEST Z PRZESYŁKĄ???BO JA BYM CHCIAŁA ŻEBYŚ MI TO KUPIŁA A JA BYM CI DAŁA KASKĘ ZA TO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogole znow na krew jade...dzownili i powiedzeni ze jest jak zawsze wszytko ok nie ma juz moijej grupy a pozniej ale jeszcze raz zrobimy...wrrr powiedzialam ze oststni raz bo jak nie to juz im odmowie...od urodzenia krew idealnie a oni dalej badania....b=nie wiem po co....on ma juz swoja grupe wwiec debili dzis moge pozabijac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja doskonale sobie zdaje sprawę z zanieczyszczeń które są w owocach i warzywach z "niepewnych" źródeł
jabłka czy marchewki nie wystarczy umyć gdy urosła na ziemi która jest skażona różnego rodzaju substancjami szkodliwymi którymi przesycone są gleby i maluszkom(które przecież mają jeszcze niezupełnie ukształtowany jeszcze przewód pokarmowy) właśnie taki pokarm może zaszkodzić - dlatego też co jest pokazywane np w reklamach - żywność dla dzieci pochodzi z terenów zdrowych ekologicznie, w zakładach przetwórstwa są spełnione warunki higieniczne nie zawiera konserwantów - jest przebadana na ilość zawartych w niej szkodliwych azotanów no i nie powinna być wykonana z modyfikowanych genetycznie roślin) ale i tak nie można powiedzieć że jest ona 100%towo zdrowa bo całe środowisko jest zanieczyszczone - i 50 lat temu też była zanieczyszczona bo fabryki działały też i dymiły nawet gorzej niż teraz(filtry) i nie zapominajmy o zanieczyszczeniach zupełnie nie spowodowanych przez ludzi - przecież takie też istnieją! wulkany zanieczyszczają ziemię, pod syberią drzemią ogromne ilości hm nie pamiętam którego ale jakiegoś strasznego trującego gazu
właściwie to chciałam tylko napisać że moi teściowie mieszkają w bardzo czystym miejscu i mają nienawożone jabłka nie modyfikowane genetycznie, przechowane w piwnicy(nie w chemicznie czyszczonej przechowywalni wielkich zakładów produkcyjnych ja ścieram Młodej jabłuszko wyparzoną łyżeczką i w życiu nie uwierzę że to danie zawiera więcej substancji szkodliwych niż danie ze słoiczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ AURI CO ZA NUMERY. U NAS W PL ROBI SIE MALUSZKOWI NA GRUPE KRWI PO SKONCZENIU 3MIESIECY,BO WCZESNIEJSZE WYNIKI NIE SA WIARYGODNE. MY MAMY SKIEROWANIE NA BADANIE KRWI POD KATEM HORMONOW TARCZYCOWYCH(BO JA BRALAM W CIAZY I PRZY KARMIENIU) A OGOLNYCH NIE MA POTRZEBY,BO WG PEDIATRY DZIECKO WYGLADA NA OKAZ ZDROWIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
vanesska sto lat!!!!
właśnie wróciłyśmy ze spacerku, pierwszego spacerówką 🙂 ale Mała happy była. na serio taka dumna i zadowolona ze szok. mamy kilka fotek, wiecz wrzuce bo kabla nie mam... spi jeszcze na ogordzie ale ide po nia bo wieje niemiłosiernie. jedyny minus tych 3-kołowke to taki, ze sie nie da zmieniac kierunku jazdy, bo tak dzis daje od południa ze musiałam tyłem jechać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI,KURDĘ A TO JEST STRONA SKLEPU???BO JA MYŚLAŁAM,ŻE TO COŚ ALA EBAY I,ŻE TAM SIĘ ZAMAWIA ☺️ TO NOGĄ UPCHNIESZ W TORBIE:P :P :P NO I BUTKI TO MAŁY PROBLEM,ALE GORZEJ TEN DRES BO WIĘCEJ MIEJSCA ZAJMUJE 🤢 POSTARAJ SIĘ:P :P :P

KURCZĘ TO PO CO ZNOWU DZIECKO KŁUĆ SKORO WSZYSTKO IDEALNIE 🥴 BEZSENSU BIEDN ETHANEK 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...